Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā36. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" / 08.07.2017

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. KasparsJubelisJapāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''RīgaVB320:05:23
2. RaulsLiepiņšMetroonsRīgaVB320:05:23
4. MadaraKļavnieceCarnikavas SCRīgaSB320:05:32
3. RodžersKrastsValmieraVB320:05:32
5. AndrisLiepiņšMetroonsRīgaVB320:05:37
6. MarijaGubinaDzeguzesOlaineSB320:05:42
7. MadlēnaRozīteKocēnu novads, RubeneSB320:05:49
8. LoretaZālīteSS ArkādijaRīgaSB320:05:50
9. MelānijaZālīteBaldones vieglatlētikas nodaļaĶekavaSB320:06:03
10. Elza-AnnaKļavnieceCarnikavas SCRīgaSB320:06:34
11. ArtūrsPogulisVaidavaVB320:06:49
12. RalfsMuižnieksBlomeBlomeVB320:06:57
13. Lote-LeaGaileSiguldaSB320:06:58
14. AliseReingoldeSmilteneSmilteneSB320:07:09
15. ElīzaAtslēgaZVOCValmieraSB320:07:18
16. RenārsKārkliņšVaidavaVB320:07:22
17. AlīnaDemeškoRīgaSB320:07:22
18. SandijaBērziņaBērziņiRīgaSB320:07:22
19. RozeStulbergaKarnevālsValmieraSB320:07:25
20. ArtūrsJakovļevsRīgaVB320:07:55
21. KristiānsČerņevskisKocēniVB320:08:05
22. ĢirtsVaļskisTRX CēsisPriekuļiVB320:08:14
23. NikijaBirumaZVOCValmieraSB320:08:41
24. AnnikaZālīteSS ArkādijaRīgaSB210:02:44
25. DarjaGubinaDzeguzesOlaineSB210:02:48
26. LaimiņšMastiņšBurtnieku novadsVB210:03:02
27. DāvisBergsPārgaujas sākumskolaValmieraVB210:03:04
28. LauraLezdiņaValmieraSB210:03:07
29. VernersVējiņšBlomeSmilteneVB210:03:13
30. SebastiansBelasovsVaidavaValmieraVB210:03:15
31. RenārsLočmelisASK PATRIARīgaVB210:03:18
32. JūlijaEglīteVaidavaSB210:03:18
33. TeodorsKambalaRīgaVB210:03:18
34. ReinisEglītisVaidavaVB210:03:21
35. BrunoĀbeleVaidavas pagasts "Ābeles"VB210:03:25
36. MiksApinisVaidavaVB210:03:26
37. PaulaBērziņaBērziņiRīgaSB210:03:28
38. LaurisPogulisVaidavaVB210:03:30
39. KārlisCīmursCīmurēniRīgaVB210:03:33
40. ElīzaCeraValmieraSB210:03:36
41. DominiksPētersonsVSK NoskrienKocēnu novadsVB110:03:36
42. Kristers-JānisĀboliņšVējiem līdzi..VaidavaVB210:03:39
43. JānisSaldūksnisVaidavaVB110:03:42
44. GustavsMastiņšBurtnieku novadsVB110:03:48
45. KatalinaAllereKoceniKoceniSB110:03:52
46. SamantaGulbeKocēnu novadsSB210:03:53
47. DāvisMegnisKocēniVB210:03:56
48. RalfsLočmelisValmieraVB110:03:58
49. ArtjomsJakovļevsRīgaVB210:03:59
52. JānisZālītisRīgaVB110:04:01
51. FelicitaJerofejevaRīgaSB110:04:01
50. FēlikssĀboliņšVējiem līdzi..VaidavaVB110:04:01
53. JēkabsZēmelisKocēniKocēnu novadsVB210:04:15
54. Nils-GabrielsKļavnieksDzīve bez glutēnaRīgaVB210:04:17
55. ElizabeteNičiporeWir Sind Das Volk!KocēniSB110:04:18
56. KarmenaStulbergaKarnevālsValmieraSB110:04:21
57. KurtsIlensVB110:04:28
58. ArnoldsOzersRīgaVB110:04:31
59. Maija-JustīneJēkabsoneKocēnu sporta klubsKocēnu novadsSB210:04:33
60. SāraEglīteKocēnu novadsSB110:04:34
61. KristensLaktiņšFBK ValmieraValmieraVB110:04:52
62. MarkussZālītisBaldones vieglatlētikas nodaļaĶekavaVB110:04:54
63. AnnikaĀboliņaVējiem līdzi..VaidavaSB110:05:20
64. Mia-JasmīnaKļavnieceRīgaSB110:05:28
65. JēkabsStepiņšVaidavaVB110:05:38
66. ArtūrsBelasovsVaidavaValmieraVB110:05:41
67. ViestursCīmursCīmurēniRīgaVB110:05:46
68. Kasandra-RegīnaPuriņaVaidavaSB110:06:18
69. FelicitaVazdiķeOld CrabsVaidavaSB110:06:26
70. KatrīneNičiporeWir Sind Das Volk!KocēniSB110:06:39
71. UndīneBērziņaBērziņiRīgaSB110:06:44
72. SofijaAllereKoceniKoceniSB110:07:04
73. KatrīnaJēkabsoneVaidavaSB110:07:25
74. SelīnaJerofejevaRīgaSB110:07:27
75. RalfsVelcers-JonītisCēsisVB110:07:49
76. KristiānaKļaviņaRīgaSB110:11:58
77. MarkussJēkabsonsValmieraVB110:12:01
78. KrišsZariņšKocēniVB110:12:07
79. DārtaKūmaSuper fast bunniesRīgaSB110:12:10