Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāLatvijas čempionāts krosa skrējienā / 18.04.2009

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
2. LāsmaGrīnbergaLatvijas UniversitātejēkabpilsS2020:14:52,60
3. IlonaMarhelezaļa zāle.rīgaS2020:15:08,70
4. IrīnaŠtūla-PankokaRīgas Triatlona klubs / SS "Daugava"LiepājaS2020:15:28,55
5. JolantaLiepiņaLSPASalacgrīvaS2020:15:36,90
6. InāraLūseCarnikava LscS4020:15:38,30
7. IneseAvsējevaSK "Ašais"DrabešiS1620:16:13,80
8. AnitaČuhnovaVārpaOgreS2020:16:20,00
10. AneteMidrijāneRTUKuldīgaS2020:16:26,65
11. AļonaMeļņikaJēkabpils rajona sporta skolaJēkabpilsS1620:16:27,65
12. MāraLeitāneRīgas Triatlona KlubsMālpilsS2020:16:34,65
13. LīgaSaulīteSS "Arkādija"RīgaS1620:16:38,30
14. GuntaMeijereJēkabpils rajona sporta skolaJēkabpilsS1620:16:43,00
15. LīgaJansoneKuldīgas sporta skolaVentspilsS1620:16:50,85
16. SantaRūmnieceTalsu rajona sporta skolaTalsiS1620:16:57,80
17. IlzeBērziņaTalsu rajona sporta skolaTalsiS1620:17:08,50
18. ElizabetePriekuleSS'Arkādija'RigaS1520:17:17,25
19. BaibaBendikaCēsisCēsisS1620:17:28,85
20. LaimaKlaužaOK "Purva Bridējs"RīgaS4020:17:32,00
21. DaceAnčaGulbenes r.BJSS/Vidzemes būvnieksGulbeneS3020:17:34,90
22. SintijaŪdreSK "Ašais"DrabešiS1520:17:36,80
23. LindaKatlapaVIGARīgaS3020:17:39,25
24. DiānaPanovskaSS"Arkādija"RīgaS1520:17:42,75
25. IevaJuškevičaAizkraukles RSSAizkraukleS1620:17:44,90
26. BaibaOzolaMonaRīgaS4020:17:53,45
27. LīgaGirgensoneDobeles raj.sporta skolaDobeleS1620:17:55,20
28. IevaMauliņaA2RīgaS3020:18:00,05
30. LienePūķe3.BJSSRīga/JelgavaS2020:18:11,20
31. ĀdolfsŽunnaSkaņkalnes pag., Valmieras raj.VT20:18:21,15
32. EvijaKirtovskaOrfoSalaspilsS4020:18:22,10
33. SanitaKolnaMežmalas MTBMadonaS3020:18:31,35
34. GunitaŠīranteZVOC-VBSSS2020:18:34,00
35. TatjanaAnisimovaSS ArkadijaRigaS1620:18:36,00
36. LailaCeikaValmiera LSCValmieraS5020:18:41,80
37. LindaPetrovskaDrusti-teamS1620:18:43,60
38. RūtaMisāneLielvārdeS2020:18:55,70
39. IngaMauliņaIkšķileS2020:19:00,05
40. JūlijaGromovaSS"Arkādija"RīgaS1520:19:03,45
41. KristaRazgaleDzērbeneS1520:19:03,85
42. LolitaPaegle2 koki un citi zvēriS1620:19:11,25
43. AlīdaĀbolaA2SiguldaS5020:19:13,70
44. DaigaKrēsliņaVidzemes būvnieksGulbeneS4020:19:14,50
45. AnnaŠteinereSPORTLATAlūksneS2020:19:15,55
46. IneseZvirgzdiņaKRASTMAĻIS4020:19:21,85
47. IevaVeģereOK VigaRīgaS3020:19:31,90
48. UlrikaRupāRīgaS3020:19:35,10
49. IlzeĀrnieceRīgaS2020:19:37,55
50. VinetaPētersoneCēsisS1520:19:45,45
51. LudmilaJoceKuldīgaKuldīgas nov.S4020:19:46,70
52. DinaAlksneValmieraS3020:19:51,10
53. SandraVolodinaGulbeneS4020:19:52,55
54. KitijaFridrihsoneTalsu novadsS2020:19:53,45
55. GuntaRaitumaApexRīgaS1520:19:56,15
56. ĻubovaPavļukovaSSK BebraDaugavpilsS3020:19:58,10
57. IneseBērziņaAida!Kocēnu pagastsS4020:19:58,55
58. IneseŽīgureIlzeneAlūksnes novads, Ilzenes pagastsS3020:19:59,65
60. RūtaPlakaneIK AuseklisRīgaS1620:20:11,55
61. RaivitaBirkentālaTalsu biatlona klubs-RaimaksTalsiS3020:20:14,05
62. LauraKupčaMežmalas MTB-Savējie.S1520:20:18,95
63. IvetaBelousovaPreimes kraukļiPreiļiS3020:20:28,15
64. RitaŽuravļovaOgres Slēpotāju KlubsOgreS5020:20:35,00
65. KristīneTraniņaindividuāliRīgaS3020:20:39,20
66. AnnaLeisavnieceJurmala SPABalviS2020:20:39,55
67. IlzePutriņaSalaspils zīriņiRīgaS3020:20:40,05
68. ĢirtsPriedītisSPORTLATValmierasVT20:20:42,10
69. VizmaBungše2 koki un citi zvēriS2020:20:54,90
70. IevaTēraudaRīgaS2020:20:59,15
71. DaceBebreVentspilsS2020:21:01,50
72. LindaRaitumaxline/partRīgaS3020:21:09,15
73. VitaLancenieceKRASTMAĻIS4020:21:20,55
74. AnitaŽavridaGulbeneS3020:21:30,10
75. DanaCeplīteAidā!ValmieraS4020:21:31,60
76. KristaKupčaMežmalas MTB-Savējie.KalsnavaS1620:21:31,85
77. GundegaLūseTalsu biatlona klubs - RaimaksTalsiS2020:21:34,35
78. SantaKazaineIlzeneIlzenes pag., Alūksnes raj.S1620:21:36,45
80. GundaPlūmane2 koki un citi zvēriMazsalacaS3020:21:38,20
79. ZinaīdaRācenājaLejasjozumiMadonaS5020:21:38,20
81. AnnaLustePēdu navMazsalacaS1620:21:39,10
82. ZaneLustePēdu navMazsalacaS4020:22:28,55
83. ZaneEglīteCēsisS1520:22:31,80
84. IlzeŽagareVIGACēsisS3020:22:36,25
85. IlvaSimanovičaTējkannasRīgaS3020:22:37,80
87. DaceSaulīteMežmalas MTB - SavējieMadonaS5020:22:47,75
88. GunaĶiberePēdas mežāRūjienaS4020:23:10,95
89. DianaImakaS3020:23:50,25
90. IneseGulbeIndividuāliRīgaS2020:23:54,40
91. LaumaČerņevskaRīgaS2020:24:21,15
92. LauraLeibomaBurusports-BalgaĀdažiS1520:24:54,40
93. AgneseKamareDarba rūķiS2020:24:57,95
94. AnnaMūrnieceSkulte rullēRīgaS2020:25:12,25
96. IneseMiķelsonexline/partRīgaS3020:25:52,25
97. ZinaidaGrīnbergaRīgaS4020:26:36,95
98. AijaVīgnereSatiķiSaldusS3020:26:47,35
100. JānisStarisRēzekneVT20:27:09,85
101. KristīneKalējaRīgaS2020:28:10,35
103. LīgaDravenieceRīgaS3020:28:35,85
105. KristaSaulrieteRīgaS3020:34:32,45
- MadaraZaķeB.XC.SCēsisS151DNF
- VizbulīteRukkalneRaganaRaganaS501DNF
- VilnisPriedītisSPORTLATRīgaVT1DNF
- LīgaEmuleDarba rūķi un draugiRīga, Mārupes pagastsS200DNF