Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāUltramaratona skrējiens „Cēsis ECO Trail” / 06.08.2016

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. Roberts-AleksisGlazersSporta klubs "Ašais"DrabešiV-Bērni-IV10:09:38.60
2. MārtiņšPetrovs-CēsisV-Bērni-V10:09:51.35
3. VadimFilimanovCēsisV-Bērni-IV10:10:10.15
4. EgorFilimanovCēsisV-Bērni-IV10:10:30.50
5. RobertsMitenieksV-Bērni-V10:10:38.55
6. EduardsPāķisSaulkrasti SRTSaulkrastiV-Open10:10:40.00
7. Emīls-MatiassReinfeldsSK Metroons/ NikeRīgaV-Bērni-II10:11:00.85
8. LindaKurpnieceSporta klubs AšaisDrabešiS-Bērni-IV10:11:08.75
9. Vaino-MarkussKārkliņšVaiveV-Bērni-IV10:11:40.30
10. GustavsJaunzemsCēsisV-Bērni-III10:11:48.85
11. AleksandrFilimanovCēsisV-Bērni-III10:11:53.85
12. AnnaShevtsovaMoscowS-Bērni-IV10:11:58.75
13. MarijaGubinaOlaineS-Bērni-III10:12:09.50
14. KristiānaKuzņecovaS-Bērni-III10:12:18.50
15. ŅikitaMorozovsSSSSiguldaV-Bērni-III10:12:19.50
16. KaivaSileniecesmilteneS-Bērni-V10:12:20.80
17. MārtiņšSviķkalnsCēsisV-Bērni-II10:13:02.15
18. Matīss-TomsVārnaPriekuliV-Bērni-IV10:13:06.65
19. Marta-LuizePētersoneVSK NoskrienKocēnu NovadsS-Bērni-II10:13:33.75
20. MartaCekulaCēsisS-Bērni-IV10:13:40.45
21. GundegaPāķeSaulkrasti SRTSaulkrastiS-Open10:13:50.85
22. LeldePāķeSaulkrasti SRTSaulkrastiS-Bērni-III10:13:54.90
23. EduardsZelčssk WENDICēsisV-Bērni-III10:14:26.45
24. RegnārsKrūmiņšJēkabpilsV-Bērni-III10:14:26.60
25. KlāvsKlaparsKSKValmieraV-Bērni-IV10:14:27.70
26. StellaHerbstaCēsisS-Bērni-III10:14:33.15
27. MontaSilenieceSmilteneS-Open10:14:35.55
28. ValtersMaltaV-Bērni-II10:15:34.45
29. JulijaSiliņaRīgaS-Bērni-II10:15:55.60
30. SofyaShevtsovaMoscowS-Bērni-II10:15:59.50
31. GrigoryDonskikhRunning BearsMOSCOWV-Bērni-V10:16:03.00
32. MartinsJermacānsCēsisV-Bērni-III10:16:11.80
33. KateDeņisenkoCēsu sporta skolaCēsisS-Bērni-IV10:16:14.55
34. KornelijaKurilovičiusGoodlifeVilniusS-Open10:16:17.10
35. KristensPikšensV-Bērni-III10:16:24.20
36. AliseReingoldeSmilteneSmilteneS-Bērni-II10:16:31.80
37. Kristiāna-AndraMagdaļonokaSporta skola ArkādijaRīgaS-Bērni-V10:16:32.80
38. DagmāraBranteS-Bērni-III10:17:06.30
39. JustīneSemjonovaUmurgas pagastsS-Bērni-III10:17:08.10
40. AmandaBunkovskaS-Bērni-III10:17:24.15
41. IevaKalniņa-VīndedzkalnaSporta skola "Arkādijs"RīgaS-Bērni-III10:17:29.35
42. ArtūrsBērziņšCēsisV-Bērni-III10:17:39.85
43. LuīzeBrengmaneCēsisS-Bērni-II10:17:48.35
44. IngaKramiņaCēsisCēsisS-Open10:18:04.00
45. SamantaRauaniCēsisS-Bērni-III10:18:25.35
46. PetraKrumuldaCēsisS-Bērni-III10:18:28.10
47. ElīnaKlinkāvaS-Bērni-V10:18:50.00
48. DanielsDaņilovsRaiņa ielaJūrmalaV-Bērni-IV10:18:56.10
49. ValtersBērziņšV-Bērni-III10:19:08.05
50. AnnaBērziņaCēsisS-Open10:19:09.05