Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTaku skrējienu seriāls "Stirnu buks", Talsu pauguraine / 25.07.2015

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. JānisKūmsISOSTARRīgaVB211:22:19
2. UldisKļaviņšVSK NoskrienSiguldaVB211:23:57
3. GuntisGrīnvaldsMaratona klubsVentspilsVB211:24:58
4. MartinsPlumeVENSTPILS MARATONA KLUBSSaldusVBJ11:27:13
5. LaurisRepšaRīgaVB211:28:21
6. KasparsKārkliņšSiguldas maratona klubsSiguldaVB311:30:38
7. JānisŠnoriņšTalsu novada SPorta skolaTalsu nov.VBJ11:31:13
8. ArnoŠķiparsVentspilsVB211:32:22
9. MārisBisenieksOK Purva BridējsRīgaVB311:32:42
10. EdijsReimanisMaratona klubs-TopconVentspilsVB211:35:02
11. JurisRedisonsLatvijas valst mežiTērveteVB211:36:41
12. OndrejFikrleBKV HolysovMarupeVB311:37:05
13. KonstantīnsSmotrovsEbikeMachineRīgaVB211:37:15
14. MārtiņšFārenhorstsUmlej marathon teamTalsiVB211:38:26
15. LaimonisSkadiņšVSK Noskrien - ŅergasBabīteVB311:39:25
16. JevgenijsBondinsAuseklisJūrmalaVB211:39:27
17. IgorsSeņkoLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepājaVB211:39:33
18. AndisPušņakovsActive APDobeleVB211:39:41
19. MārisPilmanisw.Simosis.lvOgreVB311:40:59
20. ArtisPūcītisRace4FanĀdažiVB211:41:08
21. RobertsIvzānsOgreOgreVB311:41:21
22. AndrisKrūklisMercure RigaMālpilsVB211:41:32
23. RihardsČaibaJūrmalaJūrmalaVBJ11:41:39
24. MārisFreimanisCOK SilvaTukumsVB211:42:06
25. PēterisStepiņšPurva KurmjiRīgaVB211:42:20
26. MatīssHaritonovsPēdējais brīdisRīgaVB211:42:48
27. AnrijsHodžajevsSTARCORīgaVB211:43:08
28. ZigmundsZaulsLimbažu novadsVB211:43:32
29. AleksandrsJudkinsRigaVB211:43:52
30. TomsKaufmanisMaratona klubsBeverīnas novadsVBJ11:44:47
31. MārisSardikoInčukalnsVBJ11:45:02
32. KristīneJansoneRīgaSB311:46:42
33. VladeksAlševskisvsk noskrienKuldīgaVB211:46:46
34. MārtiņšAndersonsSEASTONE.EUTalsiVB211:47:14
35. RaitisKuzminsBodminVB211:47:36
36. AleksandrsOrlovsRigaVB211:48:26
37. MārisVīlipsVīleSalaspilsVB311:48:39
38. AtisCauneELEVATIONRīgaVB211:48:40
39. LieneKļavaMaratona klubsVentspilsSB211:48:52
40. ArmandsSudrabsVSK NoskrienSiguldaVB211:48:52
41. SvajunasSukackasSESE BROLIS RUNNING TYMKlaipedaVB211:49:04
42. RolandsOstrovskisRīgaVB211:49:14
43. GuntisJansonsJansonu ģimeneTalsu novadsVB411:49:53
44. TomsVandzbergsYUASAKalteneVBJ11:49:58
45. PēterisRusskisMoller Auto KrastaRīgaVB211:49:59
46. RenārsPūceCOK SilvaVentspilsVB211:50:08
47. AgnisFrijārsKuldīgas nov.VB211:50:22
48. LindaBoldāneRīgaSBJ11:50:38
49. RaitisBratkaRīgaVB211:51:24
50. UldisKleinbergsKo Te NotiekRīgaVB211:52:24
51. KristapsLiepaLiepas skrienIkšķileVB211:52:28
52. DainisBautriswww.tavamsportam.lvSiguldaVB211:52:43
53. KasparsKalniņšMaratona klubsVentspilsVB311:52:50
54. MārisOstelisVSK NoskrienJelgavaVB211:53:27
55. RinaldsGronskisENGURES SPORTAMEngureVB311:53:53
56. InārsUtkinsWWW.LMP.LVRīgaVB211:54:15
57. NormundsZaulsLimbaziLimbaziVB311:54:44
58. KasparsAksenoksRīgaVB311:55:00
59. SergejsSavrinovičsPro Logistic ServicesTukumsVB211:55:23
60. IevaKrūmiņaCrossFit RīdzeneRīgaSB211:56:12
61. EdgarsPuriņšRīgaVB311:56:17
62. LitaDzelmeRīgaSB311:56:26
63. IvarsSeikstsRīgaVB211:57:01
64. AgnisBērziņšVSK NoskrienRīgaVB211:57:23
65. EvijaMelbergaVSK NoskrienRīgaSBJ11:57:24
66. AivisŠtemmersPūreVB211:57:59
67. Dzintars-DžonsJaunzems-Fidžeralds-XiiPaduza - AptiSiguldaVB211:58:02
68. GunaGrāmatnieceVSK NoskrienRīgaSB211:58:02
69. AinārsBrālītisIsostarRīgaVB211:58:12
70. NaurisBērziņšRīgaVB211:58:13
71. JurisLīpacisSiguldaVB311:58:25
72. GintsPeleckisAgri, Piedod Lūdzu par iepriekšējo skrējienu..RīgaVB211:58:31
73. LīgaLīdumniecePēdējais brīdisRīgaSB211:58:34
74. ArtūrsSoročenkovsTukumsVB211:58:41
75. GintsOšiņšSK Kenijas BriežiBaldoneVB311:58:46
76. ŽaneteLeimaneSmilteneSB311:59:26
77. ElitaZālīteSmilteneSB311:59:31
78. MārtiņšPētersonsTukuma golfa klubsRīgaVB211:59:51
79. DidzisPētersonssk TēraudsRīgaVB311:59:53
80. EduardsMozulisEngures sportamMilzkalneVBJ11:59:55
81. AnceZiediņaLVM-Mamma DabaTalsiSB211:59:57
82. LauraLapiņaVeikals MaratonsSiguldaSB311:59:59
83. ĢirtsŽagarsTalsiVB212:00:50
84. MāraBraslava0Alojas nov.SBJ12:01:06
85. UldisArbidānsLimbažiVB312:01:08
86. ZaneTilta-KūmaVeikals MaratonsRīgaSB212:01:28
87. LīgaIrbeTalsiSB212:02:05
88. ViestursDzirkalisSEASTONE.EUTalsiVB312:02:26
89. DmitrijsRuskovsVSK NoskrienRīgaVB212:02:36
90. AivarsMozulisEngures sportamMilzkalneVB312:02:36
91. LindaBeldavaVSK NoskrienRīgaSB212:03:16
92. MadaraŠneidereCOK SilvaJūrmalaSB212:03:47
93. GuntisStrautiņšLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepājaVBJ12:04:06
94. IgorsVasiljevsRīgaVB212:04:10
95. MārisPetrovsRīgaVBJ12:04:18
96. IntaCīmurerīgaSB212:04:26
97. AlīnaRencePaBaso.lv - VSK NoskrienRīgaSB212:05:12
98. KonstantīnsVasiļjevsRīgaVB212:05:25
99. SvetlanaSavanovicaRīgaSB312:05:35
100. KristapsSkujiņšSpararatsRīgaVB212:06:03
101. ElīnaPetrovskaRīgaSB212:06:15
102. IlzeBoldāneGulbeneSB312:06:19
103. TomsPastarsMārupes novadsVB212:06:23
104. ArnisĻaudanskisRīgaVB212:07:00
105. EgnārsGudriķisASICSMārupeVB212:07:03
106. EdgarsLapiņšDeep Space 9RīgaVB212:07:32
107. LailaCeikaValmieraSB412:08:44
108. SvetlanaPuce712 - Brīvdabas sporta klubsRīgaSB312:08:55
109. KristaKuzņecovaMaratona klubsAizputeSBJ12:08:56
110. JānisSedlenieksVSK NoskrienRīgaVB212:08:57
111. ZaneGrīnšteinaIkšķileSB212:09:35
112. DarjaJežeņkinaRīgaSB212:09:58
113. UldisBenhensEngures sportam 18 pansionāta mirkļiVB312:10:00
114. MatīssRozītisJelgavaVB212:10:00
115. MārtiņšGūtmanisEngures sportamĶesterciemsVB212:10:00
116. ValtersBrussVSK Noskrien TērveteTērvetes novadsVB312:10:40
117. MāraEižvērtiņaRīgaSB212:11:02
118. NormundsGravaOK AlnisJelgavaVB312:11:04
119. AnastasijaČekriževaSK TēraudsRīgaSB212:11:24
120. AivaLiepiņaSlampeSB212:11:59
121. AgrisMeilertsLVM-Mamma DabaRīgaVB312:12:21
122. EvijaFreimaneCOK SilvaTukumsSB212:12:27
123. BaibaLitvinaGardēžiRīgaSB212:12:50
124. AgrisBombizaRīgaVB212:13:04
125. OskarsAndersonsLiepājaVB312:13:37
126. KristapsStartsEngures sportam - BrīvsolisEngures novadsVBJ12:14:06
127. DaceTenbergaEngures sportamEngures novSB212:14:07
128. JānisTenbergsEngures sportamEngures novVB212:14:07
129. OskarsLaganovskisVSK NOSKRIEN - SMARTLYNX AIRLINESRīgaVB212:14:18
130. AigarsAukšmuksts0KandavaVB412:14:21
131. IlvaKārkliņaSiguldaSB312:14:44
132. AivisReinholdsSiguldaVB312:14:47
133. MārisSupeRīgaVB212:14:53
134. ArnisPokšānsAbas Kreisās KājasRīgaVB312:15:09
135. IlonaBalodeAinažiSB312:15:19
136. NormundsKārkliņšGrSTRīgaVB312:15:20
137. LauraStūrīteBrīvsolisTukumsSB212:15:24
138. SandisKanbergsBrīvsolisTukumsVB212:15:24
139. GatisLitvinsGardēžiRigaVB212:15:50
140. ArmandsAlksnisRīgaVB312:16:19
141. SimonaSunepaBize un bārdaBrocēnu novadsSB212:16:22
142. DainisDriņķisNatālijas Draudziņas vidusskolaRīgaVB312:17:24
143. KasparsJasinkevičsOgreVB312:17:42
144. MārtiņšKalējsRīgaVB212:17:42
145. AndisRinkevicsBabīteVB212:17:56
146. KatrīnaVeinbergaRīgaSBJ12:18:02
147. AgitaGritāneRīgaSB312:18:26
148. LailaRoģeRīgaSB212:18:32
149. JānisSpirģisEngures sportam - TukumsTukumsVB212:19:01
150. KristīneSekaceKustību telpaRīgaSB212:19:02
151. ArtūrsAncānsPsychoDuoRīgaVB212:19:46
152. SandijsMadrēvičsRestaurant ServiceJūrmalaVB212:20:04
153. SantaBirģeleRigaSBJ12:20:10
154. ArtūrsMiksonsPsychoDuoRīgaVB212:20:11
155. VitaGrahovskaĶeguma novadsSB212:20:14
156. RinaldsZeltiņšKMKVPIkšķileVB312:20:17
157. ImantsLipskisDARBA RŪĶIRīgaVB312:20:46
158. ZaneZamarinaVSK Noskrien - Skaidas pa gaisuRīgaSB212:21:05
159. DaceŪseleSaldusSB212:21:09
160. DidzisArbidānsYUASARīgaVB212:21:31
161. MareksBērziņšTukumsVB212:22:40
162. InārsSiņicinsVentspilsVB412:22:57
163. ElitaOzoliņaVW TEAM - VSK NoskrienRīgaSB312:22:57
164. MārtiņšPuriņšBauskaVB212:23:02
165. AgneseCauneELEVATIONRīgaSB212:23:13
166. AgneseFogeleVW TeamRīgaSB212:23:35
167. JurisRocēnsVSK NoskrienIkšķileVB312:24:20
168. AgnesePaulsoneRīgaSB212:24:26
169. MāraLākuteLiepājaSB212:24:29
170. InetaAulikaKolkaSB312:24:45
171. LīgaKorņenkovaRīgaSB212:24:57
172. RigondaGermovaRīgaSB212:25:24
173. IevaTāleBaldoneSB212:25:40
174. RitaAntonovaRīgaSB212:25:53
175. LindaRoneVSK NoskrienRīgaSB212:26:26
176. ArtūrsSviridovsRīgaVB212:26:29
177. DaceRezevskaEngures sportamEngureSB312:26:58
178. JānisButānsJelgavaVB212:27:07
179. ChristianStolzenbergerKleinostheimVB212:27:23
180. ĻubaTihomirovaVSK NoskrienRīgaSBJ12:28:06
181. SandraRocēnaSkrienam priekam!IkšķileSB312:28:44
182. IndraŠtalteMaratona klubsTalsiSB412:28:52
183. IlzeCahrausaGrobiņaSB212:29:10
184. GintsBuraksArodbiedrību koordinācijas centrsRīgaVB212:29:17
185. LieneBikšesocktoys.lvRīgaSB212:31:16
186. LīvaAsereSabileSBJ12:31:16
187. EvitaOzolaBauskaSB212:32:55
188. DzintarsLaganovskisAD FITNESSLielvārdes novadsVB312:34:51
189. RandaMisāneLiepājaSB212:35:43
190. AigarsŽodziņšEzereVB312:35:56
191. AndrisMeļķertsVW TEAMRīgaVB312:37:27
192. LīgaMeļķerteVW TEAMRīgaSB212:37:28
193. DaceGoškoPiedzīvojumu meklētājiRīgaSB212:37:42
194. AijaAndersoneVIAASiguldaSB212:38:49
195. UģisRomanovskisRīgaVB212:39:04
196. TomsGruziņšalfatours.lvPūreVB212:39:27
197. KristīneKutuzovaRīgaSB212:40:27
198. KristīneFreimaneAuseklisRīgaSBJ12:40:28
199. MadaraĀbelīteBaziliks ar ausīmRīgaSB212:41:06
200. ZaneVanagaIkšķileSB212:41:50
201. GaidaĶerveLiepājaSB412:42:21
202. SantaCineRīgaSB212:43:32
203. IlzeTereškoGarkalneSB312:46:00
204. KristīneKetovaLĒNĀK IR ILGĀKRīgaSBJ12:46:05
205. SandraSegliņaRīgaSB212:46:15
206. IntaAmoliņaVSK NoskrienRīgaSB412:48:32
207. MāraViškaDEKO SPACERīgaSB212:48:44
208. BenitaLočmeleNūjo ar vējuGrobiņaSB412:48:55
209. AntraLukševicaRīgaSB212:51:28
210. LaumaUzijaVW TeamRigaSB212:51:45
211. AgitaZariņaRīgaSBJ12:51:59
212. LīgaLaganovskaLielvārdeSB313:14:09
213. Thaysa-De-Melo-Assump??oMoreiraLimeiraSB213:24:32
214. AijaOrniņaRīgaSB313:44:16
- ĢirtsBulānsSkaidas pa gaisu-VSK NoskrienRīgaVB20DNF
- KlintaLauskaISOSTARRīgaSBJ0DNF
- IngaBraunere-BekeRīgaSB20DNF
- IneseOzolaSwedbankBaloži, Ķekavas nov.SB20DNF