Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTaku skrējienu seriāls "Stirnu buks", Zebrus ezers un Pokaiņu mežs / 28.06.2015

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. DāvisDišlersOzonsBabīteVZ210:36:13
2. AigarsFeterisKandavas novadsVZ210:41:36
3. KalvisAlseikaVērgaleVērgaleVZ210:41:44
4. ArtisDudeAugstkalneDobeleVZ210:41:51
5. GatisŠtulbergsMaratona klubs/Skrundas PVSRīgaVZ210:43:16
6. AivisKleinbergsSporta klubs KatrīnaKuldīgaVZ310:44:05
7. EdgarsDreimanisVZ310:45:05
8. JānisKokinsSK JaunpilsJaunpilsVZ210:45:14
9. KasparsStukulsSK KatrinaKuldigaVZ310:45:21
10. InāraLūseCarnikava LSCCarnikavaSZ310:45:53
11. IngusBogdanovsBogdanovu ģimeneValdemārpilsVZ110:46:01
12. KalvisJansonsMopšiTalsiVZ210:46:10
13. ValtersFreidenfeldsIsostar TeamRīgaVZ310:46:58
14. EmīlsDesjatņikovsBabīteVZ210:47:34
15. IvoRudinskisSaldus boksa klubsSaldusVZ310:47:42
16. KristapsKannaNBSRīgaVZ210:48:33
17. KristapsTuriščevsTukumsVZ210:49:11
18. AndrisKrūklisMercure RigaMālpilsVZ310:49:52
19. EdgarsKokinsSK JaunpilsJaunpilsVZ210:51:26
20. RitvarsKlaparsValmieraVZ310:51:33
21. ŽanisJevsinsOzolniekiJelgavas raj.VZ210:51:38
22. ErvīnsVeicsRīgaVZ310:51:56
24. EduardsŠevics-MikeļševicsBerģu mūzikas un mākslas skolaGarkalnes novadsVZ110:52:02
23. TomsKomassFreelanceriJelgavaVZ310:52:02
25. GitaKarlsoneSaldusSZ310:52:10
26. ArvisMeldrājsĶekavaVZ210:52:16
27. MārisTašmansSmartlynx AirlinesRīgaVZ310:52:18
28. DaceAlmaneTukumsSZ310:52:21
29. RinaldsGronskisEngures SportamEngureVZ310:52:24
30. UvisBraunfeldsMoller Auto VentspilsVentspilsVZ310:52:27
31. EmīlsKlaužsOgres ZilaiskalnsOgreVZ210:52:35
32. KitijaZaulaLimbažiLimbažiSZ110:52:59
33. DanaMačtamaMoller Auto VentspilsVentspilsSZ310:53:11
34. KristīneJansoneRiga Ironman TeamRīgaSZ310:53:32
35. GundarsAlksnisSpuņciemsVZ310:53:33
36. JānisUpītisLatvijas Valsts mežiTērveteVZ310:53:35
37. ArtūrsKančsOmega Pharma BalticsRīgaVZ310:53:44
38. ArtūrsSoročenkovsTukumsVZ310:53:45
39. DaceKovaļevskaOzolniekiSZ310:54:01
40. AndrisBērziņšRīgaVZ310:54:07
41. KārlisLūsisCarnikava LSCCarnikavaVZ210:54:14
42. AgneseUlanovaPūreSZ310:54:32
43. ZandaUlanovaJūrmalaSZ310:54:33
44. RaimondsRonisJelgavaVZ310:54:55
45. JurisJankovskisJelgavaVZ310:54:59
47. ŽaneteLeimaneSmilteneSZ310:55:01
46. ElitaZālīteSmilteneSZ310:55:01
48. IlmārsLācisJūrmalas triatlona klubsJurmalaVZ310:55:02
49. AndrisNeibergsJūrmalaVZ310:55:19
50. LieneGulbeRīgaSZ310:55:24
51. IgorsVasiļjevsRīgaVZ310:55:33
52. GintaŠenfeldeJūrmalaSZ310:55:39
53. RenārsReiniksRīgaVZ310:55:44
54. SandisSproģisRīgaVZ310:56:07
55. SindijaZaulaLimbažiLimbažiSZ210:56:12
56. ValdisDevjatņikovsKuldīgaVZ310:56:34
57. AndrejsSladkovsTukumsVZ310:56:38
58. LieneVilsoneDobeleSZ210:56:39
59. LieneEglīteOgreSZ310:56:46
60. IngarsRonisBikstiVZ310:56:47
61. ZanePakalnieceRīgaSZ310:56:50
62. ElīnaStrodeJelgavaSZ310:57:03
63. MārtiņšKaparšmitsRadio SWH KurzemeRīgaVZ310:57:08
64. BrunoBinovskisTeika/AlfaRīgaVZ110:57:08
65. KristīneJansoneTalsiSZ210:57:10
66. KārlisErtmanisĀdažu novadsVZ310:57:29
67. JurisGailisSalaspilsVZ210:57:32
68. ĒriksMatisonsJūrmalaVZ310:57:35
69. LīnaPaimiņaJD GroupVenspilsSZ310:57:44
70. DāvisPankoksFK KuršiLiepājaVZ110:57:47
71. KrišsLiepiņšEngures sportamĶesterciemsVZ110:57:55
72. ĢirtsLeontjevsWWW.CEVOUL.COMRīgaVZ210:58:13
73. RihardsAkimovsCOK SilvaLapmežciemsVZ310:58:18
74. JurisKārkliņšDaugmaleVZ310:58:31
75. RaitisUrbēnsBaložiVZ310:58:49
76. IvetaLazdiņaPeintbola parks 2xLTukumsSZ310:58:50
77. JānisEiduksLyngsonOlaineVZ310:59:07
78. EdgarsCersRO111RīgaVZ310:59:13
79. DāvisZiediņšRīgaVZ210:59:19
80. IntsVoversMeža susuriRigaVZ310:59:32
81. RobertsNeilandsRigaVZ310:59:35
82. JānisBarbansRīgaVZ310:59:39
83. JānisKalniņšKalniņiĶekavaVZ310:59:40
86. ElīnaDzalbeSaldus boksa klubsSaldusSZ311:00:02
85. KristīneZvejnieceSaldus boksa klubsSaldusSZ211:00:02
84. EgitaUzule"SALDUS BOKSA KLUBS"""SaldusSZ311:00:02
87. EmīlsDombrovskisĶekavaVZ211:00:15
88. LauraMetlaBrocēniSZ311:00:16
89. DmitrijsJodkoRīgaVZ311:00:34
90. MarkusUrtānsVANAGIJēkabpils novadsVZ111:00:41
91. RinaldsZeltiņšIkšķileVZ311:00:54
92. KasparsVerdensLapmežciemsVZ311:01:09
93. JānisElmerisRīgaVZ311:01:12
94. IlvijaBērziņaĶekavaSZ311:01:14
95. MarutaBrokaRīgaSZ311:01:16
96. AnželikaAndrejevaDobeleSZ311:01:19
97. SergejsKubraksBajardsTukumsVZ311:01:20
98. AnitaĀboltiņaRīgaSZ311:01:39
99. BaibaGabrāneMOZAĪKARīgaSZ311:01:41
100. EdmundsDremakovsRīgaVZ311:01:44
101. EdīteKomasa-DorbeKODOJelgavaSZ311:01:48
102. HelmutsLimmersMaušiJūrmalaVZ311:01:53
103. EvijaGrīnbergaS/K KatrīnaKuldīgaSZ311:02:01
104. KristapsŠteinbergsRigaVZ311:02:24
105. LaurisLaumanisRīgaVZ311:02:33
106. KārlisLiepaSIEMENSRīgaVZ311:02:55
107. ElizabeteLukašovaBerģu mākslas un mūzikas skolaRīgaSZ111:03:07
109. DaceDidrihsoneJaunpilsSZ311:03:11
108. MārtiņšKadiķisJelgavaVZ311:03:11
110. KārlisMičulisVZ311:03:19
111. ImantsAntužānsVSK NoskrienRīgaVZ311:03:22
112. KalvisKulbarsSK KatrīnaKuldīgaVZ311:03:24
113. JānisButānsJelgavaVZ311:03:25
114. UģisAvotiņšRīgaVZ311:03:31
115. DaceAncāneTukumsSZ311:03:45
116. MareksStrihorsTukumsVZ311:03:55
117. LienePastoreLustesTukumsSZ311:04:01
118. RaivisIndrānsMuceniekiVZ311:04:06
119. LīvaKrastiņaRīgaSZ311:04:16
120. LāsmaZebuliņaRīgaSZ311:04:21
121. JānisStraukmanisTorņkalnsVZ311:04:23
122. RihardsŠneidersCOK SilvaJūrmalaVZ211:04:23
123. ValdisKļaviņšJūrmalaVZ311:04:24
124. MārīteTurkaTAKASnēpele, Kuldīgas novadsSZ311:04:26
125. DagnijaSilauniecepati par seviGulbeneSZ311:04:32
126. GuntisSimanisRīgaVZ311:04:38
127. JevgeņijsMarkinsRīgaVZ311:04:43
128. AleksejsMeščerjakovsRigaVZ311:04:52
129. EdīteJansoneTalsiSZ311:05:02
130. EmīlsŽubulisRīgaVZ111:05:17
131. ArtūrsAncānsPsychoDuoRīgaVZ311:05:19
132. LauraNīmanteZVOCRigaSZ211:05:21
133. IkarsŠteinbergsRīgaVZ311:05:25
134. UldisVeitsRīgaVZ311:05:26
135. LeldeStrautiņaJaunpilsSZ211:05:33
136. ArvīdsPelēcisOzolniekiVZ211:05:34
137. DacePodkalneVSK NoskrienRīgaSZ311:05:36
138. LanaAmsilaDobeleSZ311:05:44
139. SignijaVītolaRīgaSZ311:05:48
140. ArtūrsMiksonsPsychoDuoRīgaVZ311:06:08
141. ValtersSemjonovsUmurgas pagastsVZ111:06:10
142. LozinskisBogdansMercure RigaMalpilsVZ311:06:24
143. ArmīnsMeistersRīgaVZ311:06:34
144. JānisRundālsRīgaVZ311:06:35
145. Jūlija-SaulīteSorokinaCrossfitRīdzeneCarnikavaSZ211:06:35
146. IvarsLiepiņšLustesTukumsVZ311:06:44
147. IvetaSaimenaRīgaSZ311:06:51
148. SolveigaTreijaRīgaSZ311:07:04
149. GuntisPucensKuldigaVZ311:07:17
150. IneseRērihaVSK Noskrien MiniVāveres / LSCRīgaSZ311:07:25
151. EmīlsLimanānsSK BikstiBikstiVZ111:07:26
152. AneteGlušņevaRīgaSZ311:07:35
153. MāraViškaDEKO SPACERīgaSZ311:07:36
154. IlzeEglīteTukumsSZ311:07:43
155. MāraPucenaKuldīgaSZ311:07:48
156. DaceLimmereMaushiJūrmalaSZ311:07:52
157. EdgarsFortiņšRīgaVZ311:08:00
158. KrišjānisStepiņšPurva KurmjiRīgaVZ311:08:01
159. DaceAmoliņaMySport VeikalsRīgaSZ311:08:05
160. UvisArbidānsLimbažiVZ211:08:13
161. JānisŠnēCēsisVZ311:08:15
163. DanaJasinkevičaOgreOgreSZ211:08:17
162. LauraHofmaneVSK Noskrien / Brīvdabas Sporta Klubs / 712SiguldaSZ311:08:17
164. LauraLasmaneValmieraSZ311:08:18
165. ValdisRocēnsVSK NOSKRIENZemgaleVZ311:08:22
166. ElīnaŠenhofaKuldīgaSZ311:08:25
167. AndisĀbeleRīgaVZ311:08:27
168. UldisMatīssRīgaVZ311:08:28
170. GunaĶirseRīgaSZ311:08:32
169. KrūzeSantaRīgaSZ311:08:32
171. AivarsMozulisEngures sportamMilzkalneVZ311:08:34
172. IevaBriceBrocēnu novadsSZ311:08:40
173. VitālijsFisenkovsAVIA TeamRīgaVZ311:08:48
174. ZentaLakovicaSalaspilsSZ311:09:05
175. LūkassDimzaventspilsVZ111:09:24
176. KušnersRainersVentspilsVZ111:09:27
177. AneteDanelsonePurva KurmjiRigaSZ311:09:44
178. MartaTamaneValmieraSZ211:09:47
179. MārīteKokinaRīgaSZ311:09:51
180. ViestursDriķisVUGD / Engures sportamTukumsVZ311:09:55
181. ArtūrsSviridovsRīgaVZ311:10:10
182. AgitaZariņaRīgaSZ211:10:10
183. Niks-KristapsŠmitsEngures sportamEngureVZ111:10:37
184. AstraZaļumaSalaspilsSZ311:10:51
185. KristapsPehovsRīgaVZ311:10:57
186. Niks-ErlendsSiliņšTukumsVZ211:11:10
187. SnigaPrombergaCrossfitRīdzeneCarnikavas novadsSZ311:11:17
188. DonatsUrtānsVANAGIJēkabpils novadsVZ111:11:22
189. IngusLeontjevsWWW.CEVOUL.COMRīgaVZ311:11:25
190. RenārsGailisRīgaVZ311:11:26
191. IevaVaļskaPriekuļiSZ111:11:28
192. LigitaMiezeRadio SWH KurzemeRīgaSZ311:11:28
193. AtisVītolsLangstiņiVZ211:11:29
194. AnnijaAvotiņaMeža susuriRigaSZ311:11:30
195. GabrielaSaulīteLimbažiLimbažiSZ111:11:32
196. DāvidsGulbisRīgaVZ111:11:32
197. YuliaYakupovaRīgaSZ311:11:34
198. EvaMatīsaPucina Running TeamRīga/JaunpiebalgaSZ311:11:34
199. Paula-LuīzeVilkaEngures sportamEngureSZ111:11:38
200. KaivaRulleZaķisĶekavaSZ311:11:47
201. LolitaDabraKuldīgaSZ311:11:51
202. EllaSpuriņaSaulkrastiSZ211:11:52
203. IngaVaļskaPriekuļiSZ311:11:53
204. DāvisMazaisPiņķiVZ111:11:56
205. MikusSemeneņaEngures sportamEngureVZ111:11:56
206. IneseGulbeRīgaSZ311:11:58
207. SvetlanaLazarevaJūrmalaSZ311:12:00
208. IevaMozgireJūrmalaSZ311:12:00
209. IlzePalmbahaRīgaSZ311:12:04
210. MārtiņšGrīnbergsVSK NoskrienRīgaVZ311:12:07
211. ŽermēnaLaupaceRīgaSZ311:12:08
212. MatīssLiepaLiepas skrienIkšķileVZ111:12:29
213. EvijaMiezīteJūrmalaSZ311:12:36
214. LauraVeličkoRīgaSZ311:12:42
215. IvoGaišaisRīgaVZ311:12:43
217. AlīnaFisenkovaAVIA TeamRīgaSZ311:12:44
216. NadeždaFedorjanaAVIA TeamRīgaSZ211:12:44
218. EdžusArumsNozobena.lvLimbažiVZ311:12:46
219. IlzeBergaValmieraSZ311:12:54
220. JurisLaveiķisĶekavaVZ311:13:02
221. AgrisSakneSaknīšiKurmeneVZ311:13:11
222. AnnijaBorodinovaTukumsSZ211:13:28
223. MairaZērneOK SaldusSaldusSZ311:13:33
224. ValērijaFedotovaRigaSZ311:13:36
225. IngaVīksnaVaidavaVaidava, Kocēnu novadsSZ311:13:40
226. UlvisRudzišsLiepājaVZ311:13:40
227. DaigaSauleRīgaSZ311:13:43
228. DainaZvirgzdiņaRīgaSZ311:13:44
229. DanielaLotockaEngures sportamEngureSZ111:13:45
230. LuizeRagaJūrmalaSZ311:13:49
231. MareksLukjanskisEngures sportamEngureVZ111:13:52
232. GunitaButāneJelgavaSZ311:14:16
233. KatrīnaAuziņaRīgaSZ311:14:23
234. AgateCīruleRīgaSZ311:14:24
235. AiraSemjonovaUmurgas pagastsSZ311:14:34
236. ĢirtsKrūmiņšRīgaVZ311:14:34
237. IngaVateEngures novadsSZ311:14:37
238. EmīlsTēraudsalfatours.lvPūreVZ111:14:45
239. RitaLukasevicaPreiliSZ311:14:56
240. EduardsRuskihsRigaVZ311:14:57
241. MārcisMazaisPiņķiVZ311:15:37
242. PatrīcijaSarmuleRīgaSZ111:16:06
243. JānisLazdaRīgaVZ311:16:15
244. InnaIgumnovaRīgaSZ311:16:15
245. DaceDūklava-KokinaVanagkalnsRīgaSZ311:16:19
246. EvitaZondakaRīgaSZ211:16:22
247. IlzeZemmereVW TEAMRīgaSZ311:16:29
248. ArvīdsBarānovsAunēniRīgsSZ311:16:32
249. ArtūrsHirkovskisTukumsTukumsVZ311:16:34
250. AnsisPūceSaldus Boksa klubsSaldusVZ311:16:34
251. GintsRonisSalacgrīvaVZ311:16:37
252. LieneMuzikaLielvārdeSZ211:16:38
253. ElīzaMuzikaLielvārdeSZ111:16:39
254. ZitaBindare-BarānovaAunēniRīgaSZ311:16:40
255. EvitaSpruktaRīgaSZ311:16:41
256. IevaZlaugotneRīgaSZ311:16:42
257. LindaGrīnfeldeJelgavaSZ311:16:43
258. SarmīteBangabangasprivatprakse.lvAuciemsSZ311:16:44
259. BaibaKareleVentspilsSZ311:16:51
260. BaibaSirmeleSiguldaSZ311:16:54
261. GatisDekšenieksRīgaVZ311:16:59
262. ReinisSparānsLielcebuļiVecpiebalgaVZ311:17:04
263. IevaTreijaSaulkrastiSZ311:17:12
264. KatrīnaKūkumaAlfatours.lvOgreSZ311:17:13
265. JanaSakneSaknīšiKurmeneSZ311:17:29
266. VitālijsOzorņinsRīgaVZ311:17:33
267. ZūleIngaRīgaSZ311:17:54
268. LauraČodereSIA TeknosRīgaSZ311:18:05
269. IevaRozmiaņecaSIA TeknosRīgaSZ211:18:05
270. KristīneGraudiņaEngures sportamEngureSZ211:18:11
271. IlzeKomasaFreelanceriJelgavaSZ311:18:12
272. JanaMūrmaneRīgaSZ311:18:19
273. LieneMudrovaAUCEAuceSZ311:18:26
274. ZaneMudrovaAUCEAuceSZ311:18:26
275. IneseBāriņaSaulkalneSZ311:18:28
276. GintsCīrulisRīgaVZ311:18:30
277. IneseVanagaRīgaSZ311:18:33
279. GunaKaļķeRīgaSZ311:18:38
278. IngaBriņķeDobeleSZ311:18:38
280. IlvaKavickaJelgavaSZ311:18:39
281. RenāteKvieseRīgaSZ311:18:41
282. AgateKalcenauaRīgaSZ211:18:52
283. LaimaBlankenbergaSaulkrastiSZ311:18:52
284. LoretaRozeVSK NoskrienRīgaSZ211:19:17
285. JānisAntiņšEngures sportamĶesterciemsVZ211:19:22
286. LailaMalzubreZubru treiciensRīgaSZ311:19:33
287. ViljamsLastovskisEngureVZ111:19:34
288. MarutaDonikaJelgavas novadsSZ311:19:36
289. LeldeDonikaLiepājaSZ211:19:36
290. DiānaCeikaRīgaSZ311:19:55
291. MadaraBergaRīgaSZ311:19:59
292. LolitaCīruleDaiļradeSaulkrastiSZ311:20:12
293. SolvitaJegorovaRīgaSZ311:20:22
294. AneteDimzaventspilsSZ311:20:41
295. LeldeKatlāpeRīgaSZ211:20:51
296. RūdolfsDzirkalisTalsiVZ211:20:53
297. IvetaLinužaAnnasmuižaSZ311:20:58
298. LailaSkrideRēzekneSZ311:20:59
299. IlzeKārkliņaDaugmaleSZ311:21:09
300. LauraLapiņaJelgavaSZ311:21:10
301. OlgaKoraboRīgaSZ311:21:13
302. ArmandsBinovskisTeika nemirstRīgaVZ311:21:15
303. LīvijaMušaJūrmalaJūrmalaSZ311:21:16
304. AgneseVillereNoskrienRīgaSZ311:21:30
305. IlzeSpiridonovaĀdažiSZ311:21:35
306. LeldeĀbeleMatīšiSZ311:21:45
307. DacePugaKandavaSZ311:21:56
308. GunaKalniņaSmartlynx AirlinesRīgaSZ311:22:01
309. IngaPavlovičaRīgaSZ311:22:12
310. MairaPetrovaRīgaSZ311:22:14
311. Reinis-UldisKalniņšKalniņiĶekavaVZ111:22:40
313. AndrisKlaužsRaiņa ielaJūrmalaVZ311:23:02
312. LudmilaKlaužaRaiņa ielaJūrmalaSZ311:23:02
314. Pukevica-PukevskaLauraSiemensRīgaSZ311:23:06
315. LauraZaharovaRīgaSZ311:23:13
316. JānisLizbovskisRīgaVZ111:23:17
317. NiklāvsSkrastiņšRīgaVZ311:23:19
318. SantaBlūmaJelgavaSZ311:23:24
320. KristīneRūjaSiguldaSZ311:23:26
319. AnsisGornavsSK SiguldaSiguldaVZ311:23:26
321. ArnitaMelnaceOgreSZ311:23:36
322. SandraLūseRīgaSZ311:23:37
323. SigitaVēzeMercure RigaMalpilsSZ311:23:52
324. Krista-JuliānaCīruleRīgaSZ111:24:00
325. IlzeVeinbergaRīgaSZ311:24:06
326. KatrīnaŠaplakaRīgaSZ311:24:25
327. SandraPerecaRīgaSZ311:25:50
328. ZaneMathereRigaSZ111:26:17
329. JanaMathereRigaSZ311:26:19
330. EdvardsMathersRigaVZ111:26:21
331. LauraVidejusaĶekavaSZ311:26:22
332. MārtiņšKaķītisĶekavaVZ311:26:22
333. DagmāraMatīsaKlubsRīgaSZ311:26:30
334. EvaPuriņaRīgaSZ311:26:56
335. EmīlijaAdumāneSZ111:27:17
336. IntaBergmaneStendeniekiStendeSZ311:27:33
337. JurisRocēnsVSK NoskrienIkšķileVZ311:28:36
338. ZaigaKazakaRīgaSZ311:28:41
339. VēsmaUpīteTērveteTērveteSZ311:28:42
340. AleksandrsVoinoMārupeVZ311:28:53
341. DiānaSkujaRīgaSZ111:28:58
342. PatrīcijaRocēnaSkrienam priekam!IkšķileSZ111:29:14
343. IngrīdaSvokaJūrmalaSZ311:29:27
344. KitijaDemidovaTukumsSZ211:30:00
345. LāsmaApineTukumsSZ211:30:00
346. LindaStrihoraTukumsSZ111:30:03
347. KristapsĶīsisKlapkalnciemsVZ111:30:12
348. MadaraPetrovaVSK NoskrienTukuma novadsSZ211:30:44
349. RonaldsZaķisBaložiVZ311:31:13
351. ElīnaTolokoncevaVSK NoskrienRīgaSZ311:31:36
350. AijaDzeņkovskaRīgaSZ311:31:36
352. IevaPogaJelgavas rajonsSZ311:32:11
353. LīgaBarovskaJelgavaSZ311:32:12
354. Marta-ElzaMatīsaRīgaSZ111:32:29
355. SantaDemidovaKandavaSZ211:33:06
356. DaigaEimusaPekaušiBauskaSZ311:33:14
358. KristīneKukaAD FITNESSLielvārdeSZ311:33:43
359. EdvīnsUpītisTērveteTērveteVZ311:33:50
360. ElizabeteMelnaceOgreSZ111:33:52
361. AivarsĀbolsEngures Sportam / TukumsTukumsVZ311:34:53
362. ĀrijaBalaškoTukuma nov.SZ311:35:06
363. ElīnaLunteRīgaSZ211:35:17
364. RozenfeldeIvetaJūrmalaSZ311:35:26
365. GregMathersRigaVZ311:35:27
366. DidzisGlāzītisGlāzīšiRīgaVZ311:35:33
367. HeinrihsMeilertsLVM/MammadabaRīgaVZ111:40:18
368. KetaMeilerteLVM/MammadabaRīgaSZ111:40:47
369. IngaĀbolaEngures Sportam / TukumsTukumsSZ311:42:41
370. Sofija-MartaTrenceRīgaSZ211:44:59
371. SantaPietkēvičaJelgavaSZ211:45:00
372. IevaLācenberga-RocēnaStirnu BuksRīgaSZ311:47:16
373. JolantaRocēnaVSK NoskrienJelgavas nov.SZ311:47:16
374. ArnitaBunereSabileSZ311:52:37
375. SigneDemitereSabileSZ311:54:03
376. SedlersNaurisRīgaVZ311:59:07