Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāNakts skrējiens / 07.06.2014

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. JānisGirgensonsAgrofirmaTērvete/DobeleVE20:15:50
2. OskarsStāmersOzolniekiJelgavaVE20:17:00
3. LauraLaimiņaAQUATICSDobeleSE20:17:26
4. AndisPušņakovsDobe-leVE20:17:26
5. KonstantīnsKrjačkoRīgaVE20:17:28
6. GuntarsAkmansDobeleVE20:17:32
7. Kristaps-AnsisBalandiņšVE20:17:38
8. JānisAndersonsKuldīgaVE20:17:43
9. ArtūrsOrupsDobeleVE20:17:46
10. RomansGriškevičsDobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskoDobeleVE20:17:47
11. KristapsBrussVSK NoskrienDobeleVE20:17:50
12. ValērijsGubins???OlaineVE20:17:52
13. LīgaGirgensoneSE20:17:54
14. RaimondsLevickisREIR DobeleDobeleVE20:18:27
15. RaivoVeļiksSK OzolniekiOzolniekiVE20:18:34
16. EdgarsAndersonsVE20:18:38
17. KristapsBušsDobeleVE20:18:39
18. JēkabsSmiltnieksDobeleVE20:18:49
19. JānisOlšteinsDobeleVE20:18:49
20. Andrejs-DāvisKmetjuksMežinieku psk.VE20:18:57
21. ValdisNaglisDobeleVE20:19:00
22. MairisVīnšteinsGatveRīgaVE20:19:10
23. Matīss-IvoStepiņšDobeleVE20:19:16
24. KrišjānisRolisLabs un lēts izpletnisRīgaVE20:19:22
25. ArtisBatalovsDobeleVE20:19:30
26. KasparsMarcinkevičsDobeleVE20:19:41
27. AgrisKrumbergsTSK SprīdītisDobeleVE20:19:59
28. EdijsMeļķisDobeleVE20:20:02
29. MikusBērziņšOK AronaPriekuļu novadsVE20:20:03
30. OlgaAnikonovaDobeleSE20:20:04
31. AinārsStašānsDobeleVE20:20:08
32. DiānaOlupaGardeneSE20:20:09
33. KristersTiltiņšMežinieku psk.Dobeles novadsVE20:20:25
34. JēkabsAudzēvičsAQUATICSDobeleVE20:20:28
35. GustavsMāliņšMežinieku psk.VE20:20:36
36. RičardsKalniņšJaunsaules pamatskolaBauskaVE20:20:47
37. EgilsMangalisVE20:20:50
38. DidzisStalīdzānsGatveKārsavaVE20:20:52
39. KristapsStalidzānssk REIR DobeleDobeleVE20:20:54
40. IgoRadžabovsSkrundaVE20:21:06
41. EndijsKuļijevsDobeleVE20:21:08
42. LauraBalandiņaKuldīgaSE20:21:18
43. SandrisOrupsDobeleVE20:21:28
44. DaceKalniņaBauskas novadsBauskas novadsSE20:21:28
45. EvitaRozenfeldeRīgaSE20:21:39
46. AntaVeiteRīgaSE20:21:44
47. TomsVeikertsDobeleVE20:21:45
49. NaurisSausmanisNatālijas Draudziņas vidusskolaRīgaVE20:21:51
48. SandisSproģisLattelecomCekuleVE20:21:51
50. AivarsSpilaDobeleVE20:21:55
51. DanielaLeitāneAQUATICSDobeleSE20:21:58
52. VioletaLevinokaAQUATICSDobeleSE20:21:58
53. JānisSpirģisTukumsVE20:22:13
54. GuntisVeitsRīgaVE20:22:15
55. DainisDriņķisNatālijas Draudziņas vidusskolaRīgaVE20:22:20
56. HelmutsSiliņšJelgavaVE20:22:23
57. SandraKursīteGatveRīgaSE20:22:24
58. DāvidsKaskevičsMežinieku psk.VE20:22:29
59. ElvisKmetjuksMežinieku psk.VE20:22:29
60. Dāvis-KasparsSproģisLattelecomĶegumsVE20:22:30
61. MārtiņšRolisLabs un lēts izpletnisRīgaVE20:22:37
62. DarjaDamrozeVSK NoskrienRīgaSE20:22:54
63. AndrisPakalniņšLabs un lēts izpletnisRĪGAVE20:23:12
64. EvijaBuleDobeleSE20:23:18
65. DanijaKubileJelgavaSE20:23:28
66. BaibaKaupiņaDobeleSE20:23:28
67. AgneseJēkabsoneLabs un lēts izpletnisRīgaSE20:23:30
68. LauraJanševskaDobeles novadsSE20:23:33
69. JustīneKalniņaBauskaSE20:23:37
70. ElīnaBrice-MatisoneRīgaSE20:23:39
71. IgorsRadžabovsSkrundaVE20:23:41
72. Laura-KristiānaStivriņaMežinieku psk.SE20:23:43
73. RenārsJakovičsGardeneVE20:23:47
74. KetijaNadežņikovaNatālijas Draudziņas vidusskolaRīgaSE20:23:50
75. JekaterinaRomanovaSporta studija ACTIVEOlaineSE20:23:53
76. OlgaRūgumaRīgaSE20:23:54
77. MartaIeviņaRīgaSE20:24:07
78. SantaCineSaulkrastiSE20:24:16
79. AlesijaGavrilovaSE20:24:34
80. LindaKurakinaDobeleSE20:24:40
81. EritaKalniņaSK OzolniekiJelgavaSE20:24:41
83. SantaKāpiņaDobeleSE20:24:44
82. KristapsAbimeicevsDobeleVE20:24:44
84. Kristers-ArtisĻaksaMežinieku psk.VE20:24:45
85. JānisBruševicsRīgas domeSalaspilsVE20:25:22
86. LauraRudzīteNaudīteSE20:25:23
87. MadaraRoleLabs un lēts izpletnisRīgaSE20:25:34
88. LindaSiliņaAQUATICSDobeleSE20:25:38
89. SantaUlmaneMežinieku psk.SE20:25:43
90. JurisBērziņšSkr./kl. "Ozolnieki"VE20:25:51
91. ValdisĶerubiņšSK OzolniekiJelgavaVE20:25:52
92. Dana-NikolaŅikitinaOlaineSE20:25:57
93. ŅikitaMelderisDobeleVE20:25:58
94. KārlisMatisonsVE20:26:00
95. KitijaBaufaleOlaineSE20:26:06
96. IneseMazlazdiņaRigaSE20:26:34
97. UnaPilvereDobeleSE20:26:35
98. MegijaKrāģeNaudīteSE20:26:59
99. LindaBenjamiņaNaudīteSE20:26:59
100. BaibaMaļinovskaNākotneSE20:27:08
101. EgīlsDzensMežinieku psk.VE20:27:19
102. MaiklsKovaļevskisDobeleVE20:27:46
103. JānisGailisDobeleVE20:28:05
104. AleksandrsMelderisDobeleVE20:28:21
105. JanaDzeneMežinieku psk.SE20:29:06
106. IvoIkaunieksDobeleVE20:29:20
107. AnekaKļaviņaOK AronaDobeleSE20:29:44
108. AnastasijaKarakulovaMežinieku psk.SE20:30:55
109. LindaStivriņaMežinieku psk.SE20:30:59
- KasparsRancānsRīgaVE1DNF
- KristersOrbidānsDobeleVE1DNF
- VioletaDalakaGardeneSE1DNF
- LudmilaSibiļevaYaodna :)RīgaSE1DNF
- RihardsNeimanisVE1DNF
- LindaKuzminaMežinieku psk.SE0DNS
- AijaPilvereSE0DNS
- KristīneZandersoneSE0DNS
- IvarsČerkasovsDobeles 1.vidusskolaDobeleVE0DNS