Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTREK-KAUSS 5.posms MTB maratons "Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra" / 20.07.2013

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. GuntisŠeflersVOLVO Mūsa MotorsV.10:54:07.19
2. EdmondsLabanovskisVOLVO Mūsa MotorsV.10:54:22.83
3. MārtiņšOzolsPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaV.10:54:27.75
4. MārtiņšGailītisHAWAII EXPRESSOgreV.10:56:30.11
5. RenārsFedosjonoksELKORRīgaV.10:56:31.47
6. ArtisKalveitsSPORT2000/ DPA team/ Radi un draugiRīgaV.10:57:23.56
7. ArvoPooksRīgaV.10:57:35.10
8. IngusBunkovskisOgreV.10:57:41.96
9. JānisNartišsVOLVO Mūsa MotorsV.10:58:31.22
10. KasparsŠkinčsRadisson Blu Cycling teamRīgaV.10:58:59.99
11. RaivisBunkovskisV.10:59:53.86
12. GatisDetlavsPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaV.11:00:16.86
13. AleksandrsZavoloksTrek DPA SPORT2000V.11:00:18.38
14. OskarsGilucisFILTERRīgaV.11:00:18.91
15. IngusOzolantsV.11:00:20.39
16. RobertsSnarskisELKORRīgaV.11:00:22.13
17. JānisVējonsLattelecomV.11:00:24.11
18. MārtiņšLukstiņšTrek DPA SPORT2000V.11:00:35.06
19. MārtiņšCircenisebike/4everRīgaV.11:00:37.66
20. KristapsBokišsPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaV.11:00:57.76
21. JurisVisockisPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaV.11:01:48.77
22. ĀrisGodiņšTrek DPA SPORT2000V.11:01:48.98
23. ArtisBuliņšPēdu navSēļiV.11:01:50.64
24. RenārsVildeRīgaV.11:01:53.05
25. AleksandrsKalniņšVOLVO/ Mūsa motorsRīgaV.11:01:53.79
26. MārtiņšZeipeS/K ĶeizarmežsRīgaV.11:01:59.25
27. MārisZicmanisTREK DPA Sport 2000LīgatneV.11:02:23.60
28. AtisPaksisFILTER 2RīgaV.11:02:30.54
29. AivisBriedisIkšķileV.11:02:30.72
30. AndrisBāliņšVOLVO/ Mūsa motorsRīgaV.11:02:38.03
31. GintsGolmeistersOgre / Nesēdi MājāsOgreV.11:02:38.23
32. GatisBērziņšTrek DPA SPORT2000 Radi un draugiV.11:03:05.91
33. KasparsBeitānsDopings.lvV.11:03:06.17
34. GuntarsSideļskisTalsiV.11:03:15.25
35. JānisGaiķisHawaii ExpressV.11:03:27.30
36. NormundsŠaršūnsSalaspilsV.11:04:01.09
37. AinārsReinoldsHawaii Express ScottRīgaV.11:04:14.62
38. EdgarsBukšānsMeKA TEAMJelgavaV.11:04:29.69
39. AndrisDekšnisMeKA TEAMJelgavaV.11:04:30.05
40. MārtiņšJansonsTrek DPA SPORT2000V.11:04:37.95
41. KristapsHermanisELKORRīgaV.11:04:59.01
42. IngarsMartinovsLizumsV1511:05:04.68
43. AivarsSniedzeAmatas novadsV6011:05:18.83
44. Ričards-RobertsSaujaRRS GrīvaBabīteV1511:05:19.23
45. MārtiņšBramanisOgreV.11:05:24.51
46. HaraldsPudānsFans ProsportRīgaV.11:05:52.96
47. DaceKalveršaXSPORTS CYCLING TEAMSalaspilsS.11:05:53.18
48. AigarsVitkovskisVitkovsky TeamV.11:05:54.88
49. OskarsŪdrisS/K ĶeizarmežsRīgaV.11:05:56.12
50. ArnisVilčinskisOgre / Nesēdi MājāsOgreV.11:06:24.43
51. ArtūrsPivorsOgre / Nesēdi MājāsOgreV.11:06:24.47
52. EdijsLibers-HerbstsELKORRiigaV.11:06:39.74
53. AndrisZālītisELKORRīgaV.11:06:39.95
54. LaurisCelitānsRīgaV.11:06:56.10
55. AgrisŠponsRadisson Blu cycling teamRīgaV.11:07:04.73
56. VairisKrauklisKaivo VudlandeSmilteneV6011:07:05.07
57. AndrisPertsRīgaV6011:07:07.38
58. PēterisSerovs, Sporta Klubs WENDICēsisV6011:07:37.84
59. DainisLavrinovičsRīgaV.11:07:40.98
60. ĒriksAndersonsRadisson Blu cycling teamV.11:07:46.35
61. ArvoGodiņšTrek DPA SPORT2000V1211:07:52.23
62. AgrisŠipkovsFILTERJūrmalaV.11:07:53.34
63. LaurisMorovskisRīgaV.11:08:34.25
64. MārisNaļivaikoLiepajaV.11:08:47.63
65. AldisTeineišeisPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaV.11:08:55.17
66. RaivisElliņšRīgaV.11:09:07.92
67. AgrisBokvaldsUlbrokaV.11:09:10.53
68. JurisZeltiņšVIP printRīgaV.11:09:13.07
69. ArtūrsTomsonsZZKCēsisV1211:09:15.10
70. KasparsKoscinkevičsvienotībā spēksRīgaV.11:09:22.64
71. DidzisKarlovskisPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaV.11:09:34.92
72. Frenks-DanielsKrūmiņšRīgaV1511:09:54.65
73. Ādams-VeinsRozenfeldsTandēmsDobeleV1511:09:55.35
74. ĢirtsRatnieksOgre / Nesēdi MājāsOgreV.11:09:57.48
75. JānisNeimanisOgreV.11:10:10.68
76. EdmundsZommersBaložiV.11:10:12.01
77. ArtūrsLočmelisPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaV.11:10:22.70
78. JānisOzoliņšTRIMEK-MySportRIGAV.11:10:23.00
79. SergejsMinajevsRīgaV.11:10:36.09
80. AndrisKraujaOgre / Nesēdi MājāsOgreV.11:10:39.81
81. MārtiņšĀboliņšS/K ĶeizarmežsRīgaV.11:10:59.46
82. RobertsEberliņšS/K ĶeizarmežsRīgaV.11:11:40.39
83. AndrisBernānsAnKaRa TeamUgāleV.11:12:06.08
84. JānisAnkravsA2/ DEMA TeamMārupeV.11:12:09.82
85. RaimondsŠilkinsRīgaV.11:12:09.84
86. KārlisDaugavietisLattelecomCarnikavaV.11:12:12.45
87. Adele-IlgaSpigovskaArkādija/RRS-GrīvaRīgaS1511:12:13.06
88. AivarsTirzītisV.11:12:23.87
89. JānisBošsLattelecomdunteV.11:12:25.43
90. JosifsKalveršsSalaspils ZīriņiSalaspilsV6011:12:29.88
91. MārtiņšZirnītisV.11:12:55.12
92. EdgarsZiedonisV.11:12:57.34
93. LaurisIeviņšMonilaite Racing TeamJelgavaV.11:12:57.42
94. ViktorijaLibere-HerbsteELKORRīgaS.11:12:57.56
95. JānisKaimiņšSPORTLATOgreV6011:12:59.57
96. JevgēnijsMihailovskisSalacgrīvaV.11:13:20.69
97. Mārtiņš-RobertsMatisonsRRSRīgaV1511:13:36.57
98. JānisRatnieksBaložiV.11:13:50.80
99. BrunoBinovskisTeika/RiteņvasaraRīgaV1211:13:54.09
100. ArvisEņģelsAktīvieRīgaV.11:13:54.71
101. ArmandsBinovskisTEIKA NEMIRSTRīgaV.11:14:05.79
102. KristaRatnieceKŅSSBaložiS1511:14:21.08
103. KristiansSilamednisprivātiRīgaV1511:14:38.30
104. IvoLoginsFILTERSalacgrīvaV.11:14:42.28
105. AndrisBalodisRīgaV.11:14:51.16
106. ĒriksBriedisV.11:14:55.67
107. LīgaActiņaPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaS.11:15:11.51
108. UldisBataragsOgre / Nesēdi MājāsOgreV.11:15:31.57
109. KristiānsBelohvoščiksRRSV1211:15:38.20
110. ElvijsZommersĶNSSBaložiV1211:15:38.50
111. VilnisZandersnavRīgaV6011:15:39.14
112. MārisBormanisTrīs lodītesRīgaV.11:15:41.06
113. RitvarsEvelonsrīgaV.11:15:43.21
114. Kristaps-ElgarsBroksV.11:15:44.38
115. IvarsPērkumsV.11:15:44.61
116. ValdisČunkaAldarisRīgaV.11:15:55.34
117. MārtiņšDzelmītisPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaV.11:16:09.90
118. ĢirtsLielmežsMālpilsV.11:16:11.42
119. ElvijsGraumanisOgreV.11:16:17.67
120. MārisJurēvičsS/K ĶeizarmežsRīgaV.11:16:20.94
121. RaimondsStaškevičsAktīvieV.11:16:28.02
122. GintsKrastsVidzemes mērnieks/RIPO autocentrsOgreV.11:16:29.17
123. JānisVējonsLattelecomRīgaV6011:16:31.73
124. JānisZolbergsforma 2.lvV.11:16:34.37
125. JānisĀboliņšRīgaV.11:16:35.64
126. KristofersLembergsPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaV.11:16:35.67
127. ImantsPetrovsUpeslejasV.11:16:35.84
128. AndrejsSavčenkoSPORTLATOgreV.11:16:39.76
129. EdgarsBalodisEMU sporta klubsMālpilsV.11:16:41.88
130. RaivisRuskulisRAGNERīgaV.11:16:43.10
131. UģisPlaudisV.11:17:12.12
132. ArtūrsPertsRīgaV1511:17:19.99
133. NormundsKalniņšPRO VIARīgaV.11:17:26.46
134. EniaKaņepējaSKANSTE/ MySportPļaviņu novadsS1211:17:26.62
135. NormundsAvotiņšMārupes AtleticoRīgaV.11:17:38.72
136. AigarsBarazinskisV.11:17:58.27
137. RitaSkrastiņaSmilteneS.11:18:10.39
138. AivisZālītisBērvircavaV.11:18:17.50
139. LaurisBernānsJelgavaV.11:18:17.98
140. ArtūrsBeļūnsSwedbankSkrīveriV.11:18:28.50
141. InetaAulikaSPORTLATRīgaS5011:18:29.49
142. MintautsBuksind.SiguldaV6011:18:39.10
143. RigondaGermovaRīgaS.11:19:06.70
144. VilnisJakovļevsMeKA TEAMJelgavaV.11:19:14.35
145. KristofersRungulisFilterRigaV1511:19:36.29
146. AnsisĢīlisSaulkrastiV.11:19:37.36
147. DidzisRungulisFilterRigaV.11:19:37.93
148. RitaŽuravļova, izturiba.lvOgreS5011:19:44.99
149. VilisMednisindividuāliSmilteneV6011:19:47.01
150. OskarsTumaševskis-RīgaV1511:19:49.38
151. SigitaVāceSwedbankRīgaS.11:19:50.59
152. AndrisDimantsOgreV.11:20:11.33
153. JurisLagzdiņšBauskaV.11:20:12.39
154. MārisOzollapiņšValmieraV6011:20:17.41
155. IntsMarcinkēvičs-RīgaV.11:20:19.49
156. ImantsSpruģisDobeleV6011:20:33.40
157. EdgarsKrasņikovsforma 2.lvV.11:20:52.30
158. AlekssKrastsVidzemes mērnieks/RIPO autocentrsOgreV1211:21:53.95
159. KārlisPlakansRadisson Blu cycling teamRīgaV.11:21:57.84
160. MarkussDišlersDumpisOgreV1511:21:58.19
161. IlmārsLīkumsMārupes AtleticoMārupeV.11:21:58.52
162. AinārsLejānsPēterniekiV.11:22:19.46
163. KitijaSteseleSPORTLATOgreS.11:22:33.11
164. AigaRakēvičaDarba RūķiRīgaS.11:22:37.14
165. ElīnaAndersoneIkšķileS.11:22:49.41
166. AivarsLeksDrustiRaunas novadsV.11:22:55.68
167. UldisJurgensonsOgreV.11:23:09.09
168. LitaKrjukovaIkšķileS.11:23:11.53
169. RitaLekseDrustiRaunas nov.S5011:23:36.32
170. GonzaloMartinez-RīgaV.11:24:46.34
171. RitaRjabiņinaLizumsS.11:24:50.42
172. AldisČākurssiguldasiguldaV.11:24:53.52
173. OskarsVanagsTREK DPARīgaV.11:25:58.60
174. VitaLancenieceSPORTLATS5011:26:09.59
175. SandijaJirgensoneFILTERSalacgrīvaS.11:26:10.58
176. Angel-FernandoMartinez-V.11:26:35.22
177. GeorgsRutupsRRS GRIVARIGAV1511:26:56.91
178. EdgarsCersRīgaV.11:26:58.64
179. AndisNalivaikoKaliningradaV.11:27:00.72
180. ZintisGailisPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaV.11:27:21.25
181. AndrisMiķelsonsBurusportsJūrmalaV6011:28:10.55
182. JānisBrūverisRīgaV.11:28:10.96
183. MārtiņšBistersMonilaite Racing TeamMārupeV.11:28:14.56
184. DzintarsSlokaV6011:28:23.66
185. IngaBernāneJelgavaS.11:28:26.54
186. IvetaPriedīteOgreS.11:28:27.68
187. AndisTrapšaCiemupeV1211:28:48.24
188. Toms-HenrijsZeltiņšVIP PrintRīgaV1211:28:50.96
189. RenāteRodionovaCarnikavaS1211:28:58.30
190. UldisApsītisPioneer RacingRīgaV.11:29:38.20
191. DaceDidriksoneS1211:30:19.64
192. DmitrijsIgnatjevsV.11:30:24.27
193. ElzaMartinovaS1211:31:20.16
194. EduardsOpeņhovskisV.11:31:22.50
195. LeldeGrāvīteVecpiebalgaS.11:31:26.96
196. GuntaFetere-FektereVidrižiS5011:31:29.45
197. VilnisPriedītisSPORTLATRīgaV.11:32:20.65
198. NataljaRusinovaTREK DPARīgaS.11:32:48.30
199. MatīssKrištobansRīgaV.11:33:23.27
200. ElīnaKlindžāneCarnikavas Sporta centrsCarnikavas novadsS.11:33:28.77
201. RavitaBernāneAnKaRa TeamUgāleS.11:33:29.86
202. KristiansStaņaRīgaV1211:33:33.49
203. SilvijaSpruģeDobeleS5011:34:31.04
204. ViestursKudulisV.11:34:37.74
205. DaigaPilmaneS.11:35:48.38
206. KristīneEzeriņaOgreS.11:36:31.12
207. ZaneVanaga, Darba rūķi un draugiIkšķileS.11:36:34.17
208. DiānaRožkalneFILTERRīgaS.11:36:42.65
209. IvoKalvelisTīnūžiV.11:36:58.34
210. AliseGaiķeHawaii ExpressLielvārdeS1211:38:17.79
211. LindaJansoneIkšķileS.11:39:12.62
212. GuntraMālnieceTrīs lodītesS.11:39:29.55
213. AndisSirmaisLGSRīgaV6011:39:35.88
214. AnastasijaRomanovaStopiņu nov.S1211:40:02.64
215. VadimsRomanovsStopiņu nov.V.11:40:04.14
216. ElinaBorovikovaMeKA TEAMJelgavaS.11:40:45.10
217. Mārcis-KlāvsBeitānsdopings.lvRīgaV1211:44:34.50
218. AgrisStukānsMonilaite Racing TeamMārupeV.11:45:17.21
219. ViktorijaZiediņaSalaspilsS1211:46:19.05
220. AivarsVeikšāns-RīgaV.11:46:20.31
221. Ādams-VeinsRozenfeldsTandēmsDobeleV1511:46:39.71
222. ArtūrsPastorsVidzemes mērnieks/RIPO autocentrsV1211:47:19.55
223. ZigurdsKrastsIndividuāliRīgaV6011:49:35.95
224. RolandsLiepiņšIkšķieV1211:51:11.11
225. ValdisAncānsV.11:51:34.22
226. ZigmundsNuržaPeters stovesĀdažiV.11:59:00.98
227. InesisMalvessŠirmeļiBirzgales pagastsV6012:09:49.53
228. KristaIgenbergaOGRES SPORTA CENTRSIkšķileS1212:18:27.55
229. EvijaFairoMālpilsS.12:18:28.60
230. GeorgijsBenuhinsTREK DPARīgaV1212:38:39.08
231. AgneseElliņaS.12:38:40.63
232. EdgarsValtersRīgaV.0DSQ
- KasparsGrīnbergsAktīvieRīgaV.DNF
- KalvisPelssV.DNF
- AtisPīlātsV.DNF
- SergejsRubinsV.DNF
- MairaTrasūneS.DNF