Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSPORT2000 TAUTAS VELOBRAUCIENS „APKĀRT BURTNIEKU EZERAM” / 12.08.2012

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
2. NormundsZviedrisZZKādažiV4011:22:41
1. IvarsProkofjevsRietumu-DelfinCēsisV2011:22:41
3. KristofersRācenājsAlpha Baltic/Unitymarathons.comRīgaV2011:22:42.00
4. RaivisZīmelisTREKMadonaV3511:22:42.05
5. ArnisPētersonsZZK-Cēsis SEBCēsisV1611:22:46
6. LaurisPurniņšPSK „Skanste” / MySportV2011:22:54
7. JānisRubiksPēdu navValmieraV2011:24:25
8. AndrisAnsonsMežmalas MTBjuglandV3511:24:27
10. AgnisApseKaivo-VudlandeSmilteneV4011:24:30
9. ZigmārsZučiksRadi un DraugiRīgaV3011:24:30
11. KasparsSerģisRietumu-DelfinCēsisV2011:24:34
12. AigarsPaegleSwedbankĶegumsV3011:24:35
13. NaurisZviedrisPĒDU NAVValmieraV2011:24:36
14. JānisTeterisMySport-STEVENSOgres novadsV3511:24:37
15. GatisSvētiņšPSK „Skanste” / MySportPļaviņasV2011:24:38
16. MārcisPērkonsSalaspils zīriņiSalaspilsV2011:24:44
17. ValdisUkinsPSK „Skanste” / MySportRīgaV3511:24:46
18. MaksimsZagoruikoZZKRigaV3511:24:47
20. MārisAntoņevičszzkRīgaV4011:24:49
19. JānisVimbaVidzemes mērnieks/RipoautocentrsValmieraV4011:24:49
21. MārcisĀbelītePēdu navV2011:24:51
22. DeinsKaņepējsPSK „Skanste” / MySportPļaviņasV1611:24:51
23. AigarsZīmelisMežmalas MTBAizkraukleV3511:24:52
24. RaimondsBricsPSK „Skanste” / MySportPļaviņasV3011:24:56
25. AgrisKalējsVidzemes Mērnieks/RipoRīgaV5011:24:58
26. KārlisVanagsTalsu Biatlona klubsTalsiV2011:24:59
27. JurisDamškalnsTalsu Biatlona klubsTalsiV2011:24:59
28. JurisŠīronsZZKRīgaV4011:24:59
29. Tomass-KārlisIļjenkoRīgaV1511:25:00
30. GintsLūsisTalsu Biatlona klubsTalsiV2011:25:20
31. RičardsZviedrisPĒDU NAVValmieraV2011:25:24
32. JānisPriževoitsTREK-Philips-Sport2000ĶegumsV2011:26:36
33. SandisĀķisRietumi DelfinRīgaV3511:26:41
34. KirilsPogodinsRīgaV2011:26:48
35. JānisRezinsZZKSmilteneV5011:27:47
36. DairisKuciksMārupeV3011:27:56
37. GuntarsCeplītisValmieraV4011:27:59
39. RobertsZuļģisPSK Skanste/ MySportPļaviņasV4011:28:02
38. AinarsPriedeslaipaindividualiRigaV4011:28:02
40. GunvaldisVēsmiņšdesmitGrobinaV5011:28:04
41. AlmantsKalniņšTalsu biatlona klubsV3511:28:05
42. AleksandrsFilipovsMySport-STEVENSRīgaV2011:28:06
43. ArtisKrievānsPĒDU NAVValmieraV3511:28:10
44. DzintarsKaņepējsPSK „Skanste” / MySportV4011:28:15
45. MatīssKaulsBurusports RIDLEY TeamVecpiebalgaV2011:29:41
46. SergejsKulagoZZKRīgaV4011:29:52
47. IntarsSpalviņšRadi un DraugiV3011:29:55
48. RaitisZuļģisBaltijas GrantsRīgaV4011:29:56
49. CentisZitānsPēdu navMazsalacaV4011:29:59
50. EdgarsKalniņšSK PIEBALGAV3511:30:00
52. ArnisLazdiņšNN Sporta klubsSiguldaV1611:30:36
51. ArvisMeldrājsNN Sporta KlubsĶekavaV2011:30:36
53. JānisVanagsRipoValmieraV3011:30:42
54. GuntarsZeicsstiklastudija.lvV3511:30:44
55. ĒvaldsPavlovsRīgaV2011:30:54
56. IntsLērme,,Vidzemes mērnieks,,Kocēnu novadsV3511:30:56
57. IvoViļumovsXsports cycling teamV2011:30:57
58. SergejsRodionovsCarnikavas sporta centrsCarnikavaV4011:30:58
59. JānisLaubergsGarām ejotSiguldaV3011:31:03
60. KristapsRūsiņšToyota TeamRīgaV1511:31:07
61. KasparsMeinuzsPSK „Skanste” / MySportPļaviņu novadsV3511:31:15
62. GintsRudzītisVidzemes mērnieks / RipoautocentrsValmieraV3011:31:26
63. EgilsKampussPĒDU NAV-1MazsalacaV2011:31:51
64. JānisNeimanisTalsu Biatlona klubsTalsiV4011:32:27
65. AndrisKnodzePSK „Skanste” / MySportV4011:32:31
66. JānisPrančsPiņķiRīgas raj.V6011:32:34
67. KasparsBeitānsDopings.lvV4011:32:38
68. AndisGailisVidzemes mērnieks/RipoautocentrsVALMIERAV3511:32:42
69. MārisFūrmanisPēdu navValmieraV4011:32:47
70. JanisBlaubergsLMTRigaV3011:32:52
71. AivarsBardovskisPSK Skanste/ MySportV4011:33:01
72. ArvilsAndersonsSporta centrs CarnikavaCarnikavaV5011:33:06
73. JānisŪlisVārpaRīgaV5011:33:06
74. GatisMazprecnieksSPORTLATRīgaV2011:33:10
75. RolandsRudzītisPSK „Skanste” / MySportRīgaV3511:33:16
77. AinārsApinisVidzemes mērnieksValmieraV4011:33:20
76. EdgarsBremzeVirsotne/MARMOTIkšķiles novadsV3511:33:20
78. LaurisSniķersTandēms DobeleDobeleV5011:33:22
79. SarmisStankevičsVidzemes MērnieksValmieraV4011:33:30
80. AndrisEzeriņšRīgaV4011:33:41
81. ViktorsGorelovsSPORTLAT.Baldones novadsV3511:33:44
82. JurisKairišsBalviV5011:33:50
83. AustrisBogdanovsPreiļu kraukļiPreiļiV1611:33:56
84. AivarsUkinsPreiļu kraukļiAglonaV4011:34:15
85. AivisLiepiņšTandēmsV4011:35:00
86. OļegsMaļuhinsDion SportlabV4011:35:06
87. MartiņšBlūmsZZKCēsisV1611:35:07
88. ReinisRonisCarnikavas sporta centrsV2011:35:08
89. ArmandsArbuzovsRūjienaV1611:35:09
90. RaivisMarčenkovs, Salaspils zīriņi/RRSSalaspilsV1511:35:10
91. IvoJursonseBike 4ever DaugmaleCēsisV1511:35:11
93. ArtisBuliņšPēdu navSēļiV4011:35:15
92. GatisPenkaPĒDU NAVMazsalacaV3011:35:15
94. IlmārsGlāzersRadi un DraugiVecpiebalgaV5011:35:43
95. DaceHartmaneZZKĀdažiS2011:35:46
96. KristapsBrokānsPēdu navMazsalacaV1611:35:48
97. MatīssRiekstiņšTalsu biatlona klubs - RaimaksTalsiV1511:35:53
98. RaitisGlāzersRadi un draugiV2011:35:57
99. EdijsRamanisSmilteneV1611:36:02
100. MārisKalveršsSalaspils zīriņiSalaspilsV3511:36:12
101. GatisĀbeleRīgaV3511:36:25
103. SalvisBrasavsSPORTLATJelgavaV3511:37:04
102. IlmārsKrampeAlpiJumtsMadonaV3511:37:04
104. IvarsSniegsVidzemes mērnieksValmieraV4011:37:05
105. AndisBalkaTANDĒMS/VIPSPORTRīgaV2011:37:12
106. KasparsPīnupsPreiļu kraukļiAglonaV4011:37:40
107. AinarsOzoliņšVW - ValmieraValmieraV5011:37:49
108. IvarsVertulsV3011:37:55
109. DidzisGasiņšSalaspils ZīriņiV4011:38:16
110. RenārsValdonisPreiļu kraukļiPreiļiV2011:38:19
111. IntarsOpolaisizturiba.lvIkšķileV3011:38:34
112. AndrisLauznisPĒDU NAVMazsalacaV4011:38:52
113. GuntarsVilciņšindividuāliOgresgalsV4011:38:59
114. MārcisSkabsMMTV2011:39:00
115. RaivisElliņšRīgaV4011:39:04
116. VarisVektersPĒDU NAV-1ParkmaliV4011:39:20
117. AndrisDainisPĒDU NAVValkaV6011:39:22
118. RaivisAnčsGulbeneGulbeneV3511:39:24
119. ArnisKalniņšKrītiņu bandaCēsisV4011:39:28
120. AndrisBrokānsPēdu navMazsalacaV4011:39:37
121. ArtursRautenbergsInčukalnsV4011:39:50
122. LīgaGlāzere-SpalviņaRadi un draugiVecpiebalgaS2011:40:09
123. JurisZeltiņšVIP PrintRīgaV4011:40:11
124. DainisJostsonsPēdu navJaunrezgaļiV4011:40:17
125. IneseZvirgzdiņaPSK „Skanste” / MySportS4011:40:20
126. JānisĶīsisValmieraV6011:40:23
127. DzintarsBlūmsCēsisCēsisV3511:40:27
128. GatisBērziņšSalaspilsV2011:41:07
129. HelmutsRamanisSmilteneV3511:41:11
130. MārtiņšApinisVidzemes MērnieksValmieraV2011:41:12
131. GuntisLukstiņšRīgaV3511:41:23
132. AivarsSniedzeAmatas novadsCēsisV6011:41:29
133. MārcisŽukovs7. līnijaRīgaV3511:41:30
134. DaceFūrmanePĒDU NAVS4011:41:37
135. ĢirtsVēsmaindividuāliRīgaV5011:41:44
136. IlgvarsŠmitsĒrģemeV2011:41:58
137. NormundsTrofimovsKrītiņu bandaCēsisV4011:42:07
138. DainisHomkoAlojaV2011:42:22
140. ValērijsGolversPiņķiV4011:42:28
139. GatisKrasovskisSPORTLATV4011:42:28
141. AnrijsMeņģelsonsDzedajskij CrajJūrmalaV3011:42:32
142. VinetaPētersoneZZK-CēsisCēsisS1511:42:55
143. DagnisSaulītisSPORTLATRīgaV1511:42:58
144. IlgvarsĀboltiņšRūjienaV5011:43:00
145. AndrisPivarsizturiba.lvOgreV5011:43:09
146. IngaMauliņaPSK „Skanste” / MySportIkšķileS3011:43:11
147. GatisSaliņšSport 2000V2011:43:26
148. DainisKrasovskisSPORTLATĀdažiV1611:43:31
149. JurisJansonsSwedbankRīgaV3511:43:34
150. AndisKrūmiņšV4011:43:37
151. AigarsLūsisTalsu Biatlona klubsTalsiV5011:44:02
152. NormundsKalniņšPRO VIARīgaV5011:44:11
153. AndrisPertsV6011:44:13
154. UldisKalniņšSmilteneV4011:44:23
155. RobertsRaimoCarnikavas sporta centrsRīgaV4011:44:23
156. LaimaKlaužaCarnikavas sporta centrsCarnikavaS4011:44:27
157. ValērijsPavlovsV5011:44:28
158. ArnisŠūlmeistersCēsisV4011:44:30
159. RaivitaBirkentālaTalsu Biatlona klubsTalsiS4011:44:31
160. RaimondsTimmaRDRīgaV5011:44:52
161. AivarsSkutelisZZKRīgaV4011:45:13
162. KalvisKrūzePSK Skanste/ MySportV1511:45:19
163. HelgeBernānsPriekuļiPriekuļu pagastsV1511:45:37
164. EdgarsOzolsSPORT2000RīgaV2011:45:39
165. LaurisMorovskisRīgaV3011:45:42
166. AgrisPētersonsV4011:45:43
167. RenatsLapacinskisozoliNaukšēniV1511:46:03
168. DruvisPaeglisValmieraV4011:46:06
169. KalvisMalderisSalaspils zīriņiV3511:46:13
170. AinārsJudeiksJODIRīgaV4011:46:16
171. EmīlsBalodisPSK Skanste/ MySportPļaviņasV1611:46:25
172. TomsPaulsonsSmilteneSmilteneV1511:46:26
173. IngarsKasparānsROPAŽIV3511:46:37
174. MārcisJākobsonsRīgaV4011:46:45
175. AivisGailītisPēdu nav - 1Burtnieku novadsV4011:46:46
176. VilnisGramsSiguldietisSiguldaV4011:46:57
177. RaimondsHenkuzensV4011:46:59
178. TerēzeVimbaVidzemes mērnieks/RipoautocentrsValmieraS2011:47:29
179. EdgarsKrastiņšPēdu nav 2ValmieraV2011:47:37
180. EgilsMūrnieksJautrais OdsSmilteneV3511:47:37
181. RenārsFīlipsSaulkrastiV1611:47:38
182. LaurisIeviņšJelgavaV2011:47:51
183. AgrisŠulcsRīgaV4011:48:05
184. GunaRudzīteVidzemes mērnieks / RipoautocentrsValmieraS3011:48:07
185. JānisBriedisSILVANOLS / G4S LATVIARaiskuma pag.,V6011:48:10
186. AldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalgaV5011:48:12
187. ValērijsArbuzovsRūjienaV4011:48:16
188. ĒriksApšenieksBalviV5011:48:23
189. LaimonisDaugavietisCarnikavas sporta centrsMunaičiV6011:48:24
190. GuntarsPlīkšisvalkaV4011:48:28
191. RaimoVīgantsMadonas BJSSMadonaV1511:48:45
192. VairisKrauklisKaivo VudlandeSmilteneV5011:48:47
193. VilnisĶudeViļņiPriekuļiV6011:48:56
194. EdgarsArinieksLaskanaLiepājaV1611:49:02
195. JānisRutkupsTalsiV4011:49:30
196. JānisOzoliņšTOPOHAUSOgreV2011:50:36
197. AgnisMarkitānsSiguldaV4011:50:45
198. AivarsKauliņšBaložiV4011:50:56
199. ValdisTiltsVaidavaV5011:51:02
200. JānisKaimiņšSportlatV6011:51:11
201. JurisFluginsJūrmalaV3511:51:14
202. JurisRukkalnsRaganaV5011:51:33
203. LaumaČerņevskaSPORTLATRīgaS2011:51:36
204. OjārsRudzītisV5011:51:39
205. KristīneKazakaSilvanols/ G4SCēsisS3011:52:06
206. AnnaRatnieceRatniekiRīgaS1611:52:22
207. RaimondsZiemelisTOPOHAUSLielvārdeV3011:52:25
208. UllaTrukšāne, Salaspils zīriņi/RRSS1511:52:39
209. IvarsRakēvičsDarba RūķiRīgaV3011:52:41
210. VinetaPriedeRīgaS3011:52:43
211. VilisMednisindividuāliSmilteneV6011:53:05
212. DidzisMalderis, Salaspils zīriņi/RRSSalaspilsV1511:53:10
213. IngunaKorņējevaPĒDU NAV-1VecateS4011:53:15
214. LaurisKrasovskisSPORTLAT.Rigas raj.V1511:53:48
215. ArnisHansonsRīgaV2011:54:27
216. MārisOzollapiņšValmieraV6011:54:53
217. JānisAvensRembateRembateV4011:55:03
218. IevaGlāzereVecpiebalgaS2011:55:07
219. AneteGeduševaLaimaValmieraS1611:55:21
220. SindijaSkangaleSwedbankRīgaS2011:55:29
221. GundaPlūmanePĒDU NAV-1MazsalacaS3011:55:39
222. KristapsZiediņšSKII NaukšēniNaukšēniV1611:55:57
223. InetaAulikaSPORTLATRīgaS5011:55:59
224. RomualdsIgnatjevsvelobiķeri.lvRīgaV4011:56:11
225. RobertsBenzeRīgaV3011:56:42
226. ArnisPartsSKII NaukšēniNaukšēniV3511:56:46
227. DaceKampusePēdu navMazsalacaS4011:56:51
228. AndrisMaskaļovs, Rūķi sabotieriV2011:56:53
229. ValdisKampussPĒDU NAVMazsalacaV4011:57:03
230. LindaKatlapaRīgaS3011:57:12
231. ArmandsBinovskisTEIKA NEMIRSTRīgaV4011:57:16
232. RolandsLaveiķisCarnikavas sporta centrsCarnikavaV5011:57:41
233. AndrisĀboliņšVējiem līdzi...VaidavaV4011:57:58
234. JānisGailītisCēsisV2011:58:02
235. Karlīna-IevaGasiņa, Salaspils zīriņi/RRSSalaspilsS1511:58:02
236. DidzisGalauliņšindividuāliValmieraV3511:58:12
237. KristīneŠulce-Grantewww.kartigais.lvRīgaS3011:58:54
238. DainisEglītisGarām ejotAizkraukleV3511:59:16
239. JurisPacēvičsGarām ejotSiguldaV3511:59:16
240. JānisŠķēpsTalsu biatlona klubs-RaimaksValmieraV6011:59:43
241. SergejsSuharževskisPēdu navValmieraV3511:59:49
242. SavelijsSuharževskisPēdu navValmieraV1511:59:51
243. MārcisPīnupsPREIMES KRAUKLĒNSAglonaV1512:00:01
244. GundarsŠmitsRūjienaV4012:00:13
245. ZigmundsKazanovskisAGAValmieraV5012:00:18
246. GundarsRuzaRīgaV3512:00:22
247. AndrisMiķelsonsJūrmalas veterānu klubsRīgaV6012:00:32
248. PēterisVaganovsResnie putniRīgaV3512:00:35
249. DidzisKalniņšVentspils Maratona KlubsRīgaV4012:00:40
250. RitaSkrastiņaSmilteneS4012:01:00
251. SandisPētersonsSwedbankValmieraV3012:01:07
252. EmīlsŽukovskisSK KocēniKocēniV1612:01:15
253. AndrisPuķeFILTERRīgaV3012:01:17
254. DidzisRungulisFilterRīgaV3512:01:17
255. DaceĀboliņaVALMIERAS2012:01:21
256. SandisĀboliņšVējiem līdzi..VaidavaV1612:01:26
257. IlzePutriņaSalaspils ZīriņiRīgaS3012:01:36
258. IvarsPērkumsV5012:01:49
259. VitaLancenieceKRASTMALI.LVS4012:02:04
260. ElīnaTauvēnaBurtnieku novadsBurtnieku novadsS1612:03:19
261. JānisBrūverisRīgaV5012:03:53
262. RaimondsDambisLatvijasRigaV3512:04:01
263. GunvaldisVēsmiņšLaskanaLiepājaV1612:04:02
264. GaidaBiteRīgaS5012:04:11
265. ImantsMežciemsCēsisV1612:04:13
266. ElmārsEleksisgulbenegulbeneV6012:04:31
267. JānisVidovskisPēdu navV1612:04:36
268. ArtūrsSkračsRencēniV2012:04:41
269. SandisBērziņšSKII NaukšēniNaukšēniV1612:04:50
270. MintautsBuksSiguldaV5012:04:54
271. EvaMeijereCēsisS2012:04:59
272. PēterisSerģisCēsisV3512:05:14
273. KārlisErtmanisV3512:05:21
274. SigitaVāceSwedbankRīgaS3012:05:34
275. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadonaS5012:06:00
276. JānisVidovskisPēdu navV4012:06:13
277. AldisBlumbergsRīgaV3012:07:24
278. MārtiņšBriedisIlūksteV2012:07:30
279. RenārsLūsisDarba RūķiRīgaV3012:07:39
280. JānisPaeglisRūjienaV6012:08:05
281. DidzisOzoliņšTOPOHAUSRīgaV3012:08:12
282. DainisDosbergssalaspilsV3012:08:26
283. KitijaSteseleSPORTLATOgreS3012:08:42
284. IntsŽukovskisSK KocēniKocēnu novadsV4012:08:59
285. IvoLoginsSalacgrīvaV3512:09:13
286. VilnisPriedītisSPORTLAT.RīgaV4012:09:15
287. SantaĀbelīteS3012:10:02
288. VinetaRūsiņaS3012:10:10
289. RaimondsIndrānsPēdu navRencēniV4012:11:09
290. ErlensGrunckisValmieraV3512:11:28
291. LībaViškereS2012:11:45
292. DidzisVītolsValmieraV5012:12:09
293. AldisČākurssiguldaV4012:12:13
294. IntsRudītisSmilteneSmilteneV3512:12:24
295. GuntaFetere-FektereVidrižiS5012:12:43
296. KristīneJansoneSwedbankRīgaS3012:13:13
297. GunārsMatsMežmalas MTBMadonas novadsV6012:14:23
298. SolvitaKauliņaBaložiS4012:14:56
299. GunitaTomsoneCēsisS4012:15:47
300. RaitisPuriņšSmilteneSmilteneV5012:16:04
301. IlvaValdonePreiļu kraukļiPreiļiS1512:16:19
302. VijaVelikaKocēniKocēniS5012:16:57
303. IevaZālīteRīgaS4012:17:12
304. MāraBeļaunieceIkšķileS2012:17:27
306. ValtersRomsRencēniV3512:17:30
305. UldisZariņš4 sekundesV3512:17:30
307. IvetaGrinberga7. līnijaRīgaS3012:18:31
308. AndisStrazdsValmieraV3512:18:44
309. IngaŠarfa-StrazdaValmieraS3012:18:44
310. AstraOzoliņaSiguldietisSiguldaS4012:18:52
311. EdijsAkolovsSiguldaV3512:18:54
312. SandijaJirgensoneFilterSalacgrīvaS4012:19:03
314. IlutaGraholskaS2012:19:13
313. ZigurdsKrastsIndividuāliRīgaV6012:19:13
315. EdvinsĀrgalisMazsalacaV6012:19:44
316. Mārtiņš-RobertsMatisonsSporta skola "Arkādija"RīgaV1512:21:00
317. OlafsĶeņģisVentspils Triatlona KlubsVentspilsV4012:22:22
318. GundegaGromaValmieraS3012:22:23
319. LāsmaLiepiņaS3012:24:27
320. ImantsLipskisDarba RūķiRīgaV3512:25:55
321. KristīneZvingēvica-Kalniņa, Darba Rūķi un draugiRīgaS3012:27:18
322. DaceĀbelīteMazsalacaS4012:28:46
323. AndrejsTokarevsSKII NaukšēniNaukšēniV1512:31:20
324. SanitaLočmeleValmieraS2012:31:34
325. AstraLaugaleS4012:31:58
326. KristīneGromaValmieraS1612:32:15
327. IneseBeitānePRO VIARīgaS4012:34:17
328. BradPeaseV3012:37:32
329. JanaLauznePĒDU NAV-1MazsalacaS4012:38:02
330. ElzaLauznePĒDU NAVMazsalacaS1612:38:13
331. ElgaGailīteE-komandaSalaspilsS3012:40:57
332. SigneVanadziņaCēsisS3012:40:57
333. JurisRozgulsRīgaV6012:44:02
334. SintijaBleikšaSmilteneSmilteneS4012:48:56
335. IneseGūtmaneFILTERS3012:55:20
336. AndrisBēniņšFILTERRīgaV4012:55:22
337. IngunaSīmaneSmilteneSmilteneS4013:04:33
- ArmandsKrampeLAK 4RīgaV35DNF
- RodrigoTreijersVirsotne/MARMOTV35DNF
- OskarsVidovskisPēdu navV16DNF
- SanitaVītolaPSK Skanste/ MySportRīgaS30DNF