Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāPavasara kross un Latvijas čempionāts krosā / 16.04.2011

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. PaulaElksneAizkraukles sporta skolaAizkraukleSJDSQ
2. PēterisLazdiņšJēkabpils Sporta skolaJēkabpilsVB00:14:33
3. DaceLinaBauskaS00:15:08
4. ValdisBogdanovsbe coolgroobinas novadsVB00:15:11
5. LāsmaGrīnbergaArkādija SKRīgaS00:15:35
6. ArvilsBarkānsKarsavas novadsVB00:15:37
7. AigarsPatmalnieksSporta skola "Arkādija"RīgaVB00:15:39
8. AijaSkrastiņaBriksnis SKRīgaS00:15:42
9. IrīnaŠtūla-PankokaLiepājas vieglatlētikas klubsLiepājaS00:15:49
10. JolantaLiepiņaLSPA/LimbažiSalacgrīvaS00:15:52
11. RaivisPolisDobeles sporta skolaDobeleVB00:15:59
12. InāraLūseCarnikavaS00:16:05
13. LīgaJansoneVentspils SPARSVentspilsSJ00:16:17
14. ReinisOzolsArkādijaRigaVB00:16:22
15. KārlisEniņšVentspils novada BJSSVentspilsVB00:16:28
16. JekaterinaMedvedevaAuseklisRigaS00:16:32
17. KristaMihailovaAuseklisRīgaS00:16:45
18. TomsTaloRīgaVB00:16:55
19. DiānaPanovskaArkādijaRīgaSA00:17:10
20. JūlijaGromovaSporta skola ArkādijaRīgaSA00:17:11
21. KristapsAbersonsKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaVB00:17:15
22. LīgaGirgensoneAuseklisRīgaS00:17:22
23. VisvaldisLukjanovsDobeles sporta skolaDobeleVB00:17:27
24. LauraVīķeOK KāpaRīgaS00:17:33
25. SintijaKaufeldeArkādijaRīgaSA00:17:45
26. AleksandraŠalajevskaArkādijaRīgaS00:17:50
27. ZaneLagzdbertmaneArkādijaRīgaSJ00:17:56
28. ArnisSiliņšAuseklis IKRīgaVB00:18:01
29. AnceRusovaZVOCRīgaSJ00:18:15
30. JekaterinaSokunovaRīgaS00:18:21
31. EdgarsKelešVentspils novada BJSSVentspilsVB00:18:29
32. SarmīteNarkevicaDobeles sporta skolaDobeleSJ00:18:30
33. DaigaDābolaSK OzolniekiOzolniekiS00:18:33
34. RičardsBārbalisLNSCLielvārdeVB00:18:39
35. KārlisLūsisCarnikavaVB00:18:48
36. MarijaŠalajevskaArkādijaRīgaS00:18:53
37. MadaraFreimaneAuseklisGarkalnes pag.SJ00:18:56
38. KristīneUrtāneVentspils SPARSVentspilsSJ00:19:14
39. AlīnaRodionovaArkādijaRīgaSA00:19:27
40. DaceCaucePar labu atpūtuRīgaS00:19:33
41. KristaCēbereVentspils SPARSVentspilsSA00:19:34
42. DiānaŠikaUlbrokaS00:19:39
43. ArmandsViļumsVB00:19:53
44. ModraNikolajevaBJSS "Rīdzene"RīgaS00:19:55
45. AlbertsŠilvansRīgas Purvciema vsk.RīgaVB00:20:17
46. VitaMazitāneLielvārdes novada sporta centrsLielvārdeSA00:20:41
48. MatīssCišsRīgas Centra humanitārā vsk.RīgaVB00:20:48
47. AgneseMeistareLNSCLielvārdeSJ00:20:48
49. LīgaFreibergaKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaSJ00:20:57
50. KristaŠtrausaKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaSA00:21:10
51. AlīnaRenceVSK NoskrienRīgaS00:21:21
52. AntaVeiteRīgaS00:21:22
53. RēzijaVēvereKuldīgas novada sporta skolaKuldīgaSA00:21:36
54. ElīneBāliņaRīgas Centra humanitārā vsk.RīgaSA00:21:37
55. RūtaKilgasteArkādijaOgreSA00:21:41
56. KristiānaAlksneRīgas Centra humanitārā vsk.RīgaSA00:21:43
57. KristīneJansoneSwedbank/MeridaRīgaS00:22:05
58. RegīnaVirseLielvārdes novada sporta centrsLielvārdeSA00:22:10
59. JulijaPjazingaRīgas Purvciema vsk.RīgaSA00:22:11
60. NilsBietagsRīgas Centra humanitārā vsk.RīgaVB00:22:30
61. KatrīnaMetasaRīgas Centra humanitārā vsk.RīgaSA00:22:33
62. DitaVoicišaLielvārdes novada sporta centrsLielvārdeSA00:24:02
63. SintijaMudeleLNSCLielvārdeSJ00:24:22
64. ElīnaSlaidiņaRīgaS00:24:37
65. LauraLapiņaRīgas Centra humanitārā vsk.RīgaSA00:24:44
66. Pauls-BertramsKlucisArkādijaRīgaVB00:27:06
67. LauraAllereJūrmalaS00:27:16
68. KristaBredšovaRīgas Centra humanitārā vsk.RīgaSJ00:27:17
69. AliseIgaleRīgas Centra humanitārā vsk.RīgaSA00:27:49
70. LāsmaBrenceRīgas Centra humanitārā vsk.RīgaSA00:28:16
- GintsBieziņšRīgas Centra humanitārā vsk.RīgaVBDNF