Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāKuldīgas pusmaratons 2022, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" / 06.08.2022

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. KasparsBriškaRunnersClub.lvRunners ClubVT20:15:34
2. ArnisOzoliņšSK Tērauds/Nike-1ValkaVT20:15:42
3. AigarsFeterisSK Tērauds/Nike-1RīgaVT20:15:53
4. RenārsRozemySport OgreOgreVT20:16:07
5. VadimsMarinecsSK Tērauds/Nike-2RīgaVT20:16:25
6. VitālijsČibisovsSK BULTA / BALTAISRigaVT20:16:42
7. JaneksRumbergsŽolneroviča skriešanas klubsTalsiVT20:16:47
8. AndisSaknePatria SportlandRīgaVT20:16:51
9. ŅikitaSamsonovsFolkmaņiJelgavaVT20:16:57
10. MārtiņšVārnaFOLKMAŅITalsiVTA20:17:42
11. HermanisValtassSK METROONS / SS ArkādijaMārupeVTB20:17:43
12. JānisRiekstiņšSS ArkādijaRīgaVTA20:18:40
13. DāvisLiepiņšSilver EngineRīgaVT20:18:41
14. GeorgijsVolodinsFOLKMAŅIJelgavaVT20:18:43
15. ArtjomsSeņinsFOLKMAŅIJelgavaVT20:18:50
16. Krišjānis-KristapsKapustānsSK TēraudsRīgaVTA20:18:52
17. AndisLūsisTalsu pakalnu sporta klubsTalsiVT20:19:02
18. GundegaHeidingeremySport OgreOgreST20:19:10
19. MārtiņšDrākePatria SportlandRīgaVT20:19:16
20. EdijsTropiņšRiga Trail RunnersDundagaVT20:19:19
21. RaulsLiepiņšSK METROONSRīgaVTA20:19:26
22. KasparsKārkliņšSiguldas Maratona klubsSiguldaVT20:19:34
23. EdmundsGutānsRēzekneVT20:19:42
24. MāraDrozdovaSK BULTARigaST20:19:50
25. ArtūrsJansonsMARATONA KLUBSKapsēdeVT20:19:53
26. AigarsBogdanovsRīgaVT20:19:58
27. TimursKukesTriatlona AkadēmijaRīgaVTB20:20:21
28. RalfsApfelbaumsMARATONA KLUBSVentspilsVTA20:20:24
29. PēterisVārnaFOLKMAŅITalsiVTB20:20:26
30. NiksFrāmsKuldīgaVT20:20:36
31. IzabellaBogdanovaMatisons Runner’s ClubPilteneSTA20:20:38
32. ViktorijaBogdanovaMatisons Runner’s ClubPilteneSTB20:20:42
33. JānisĀbolsMARATONA KLUBSRīgaVT20:20:53
34. MarkussĀboliņšMaratona klubsVentspilsVTB20:21:15
35. MartaGustiņaSIA SeeDobeleSTB20:21:16
36. IgoRadžabovsSkrundaVT20:21:30
37. SergejsŠķerbergsMārupeVT20:21:35
38. Lorēna-AnnaBriedeRigaSTB20:21:39
39. LīnaSiliņaFOLKMAŅINākotneST20:21:48
40. EvelīnaParhomenkoRīgaST20:21:52
41. KristersBikše-KloksKuldīgaVTB20:21:59
42. GuntisStrautiņšMaratona klubsLiepājaVT20:22:00
43. KristīneVāverePatria SportlandMārupeST20:22:02
44. RenārsLilavsKuldīgaVTB20:22:03
45. AleksandrPechenkinVentspilsVT20:22:05
46. MārtiņšĀboliņšMaratona klubsTALSIVTB20:22:21
47. IgorsVucānsDaugavpilsVT20:22:37
48. AndisBuršs-DalderisVK TranzītsVentspilsVT20:22:50
49. ElīzaViekale-GasjūneFOLKMAŅIJelgavaSTA20:23:05
50. ArtūrsGustiņšSIA SeeDobeleVT20:23:09
51. JurisŠtraussGrobiņaVT20:23:13
52. TomsViekals-GasjūnsFOLKMAŅIJelgavaVTB20:23:13
53. NikolajsPetrovsLudzaVT20:23:16
54. SimonaKārkliņaBiedrība LiesmaSaldusST20:23:17
55. MartaJespereOzolniekiST20:23:25
56. PēterisĪvānsTOK TAKAKuldīgaVT20:23:28
57. MadaraFrēlihaMARATONA KLUBSStaldzeneST20:23:29
58. IvarsValtassSK METROONSMārupeVT20:23:31
59. JurisPrincisKuldīgaVT20:23:37
60. AinarsMatisonsMatisons Runner’s ClubPilteneVT20:23:39
61. IlzeValerteMARATONA KLUBSVentspilsST20:23:40
62. DaceKovaļevskaSK OzolniekiOzolniekiST20:23:46
63. Toms-KristiansViksnaJelgavaVTB20:23:48
64. ElīzaGustiņaSIA SeeDobeleSTB20:23:52
65. EdgarsJēkabsonsTukumsVT20:23:59
66. EmīlsŠalsAizkraukleSkrīveriVT20:24:05
67. MatvejsGibašovsMARATONA KLUBSVentspilsVTB20:24:09
69. MārtiņšDadzisSK KatrīnaKuldīgaVT20:24:14
68. SandraAndžeLimbažiST20:24:14
70. JurisRudakovsKuldīgaVT20:24:15
71. GuntarsĀboliņšMARATONA KLUBSTalsiVT20:24:17
72. AndrisLiepiņšSK METROONSRīgaVTA20:24:30
73. MartinsLūsisTalsu pakalnu sporta klubsTalsiVTB20:24:34
74. RalfsLūsisTalsu pakalnu sporta klubsTalsiVTB20:24:35
75. GunitaMiķelsoneAIZKRAUKLESkrīveriST20:24:43
76. AlīnaLavrentjevaRīgaST20:24:49
77. ElīnaVahere-AbražuneRīgaSTB20:24:52
79. AldisPetrovsStiga RMKuldīgaVT20:24:57
78. MadaraŠneidereLatvian Cycling GirlsKuldīgaST20:24:57
80. AivisKalniņšStiga RMKuldīgaVT20:24:59
81. TatjanaĀboliņaMARATONA KLUBSTalsiST20:25:30
82. JānisUpenieksKuldīgaVTB20:25:32
83. GitaKarlsoneMatisons Runner’s ClubSaldusST20:25:34
84. MārisGūtmanisJelgavaVT20:25:41
85. ĢirtsMiksonsStiga RMKuldīgaVT20:25:47
86. GuntarsĻaudamsAizputeVT20:25:47
87. KevinsVačiļaSIA KORPKuldīgaVTB20:25:49
88. AleksisVerzihovskisKFSKuldīgaVTB20:25:49
89. LieneKrauzeSPORTLATRīgaST20:25:50
90. FrancisKruminsRigaVTB20:25:51
91. KarlisKruminsRigaVTA20:25:51
92. Maksis-ĒriksCorbusLejas DzirkaļiJenaVTA20:25:56
93. RodžersPalsānsKFSKuldīgaVTB20:25:58
94. DiānaBaižaRigaST20:26:02
95. AntraDumbrovskaTUKUMSST20:26:07
96. DaceTraniņaTOK TAKAKuldīgaST20:26:08
97. Toms-RobertsDeiders.VTB20:26:08
98. MarkussKomassJelgavas vieglatlētikas klubsJELAGAVAVTB20:26:09
99. KristapsNāckalnsSK KatrīnaRīgaVT20:26:17
100. AivarsMincenbergsINDIVentspilsVT20:26:34
101. LaurisZeltiņšRP SIA Rīgas satiksmeRīgaVT20:26:41
102. ValdisIvanovsTukumsVT20:26:42
103. Patrīcija-TīnaSkābarniece3401STB20:26:48
104. AlonaAlenichevaPavilostaSTB20:26:51
105. SaladinsAbu-DemsBauskaVT20:26:52
107. BaibaBrazdovskaSaldusST20:26:53
106. JānisOsisStiga RMKuldīgaVT20:26:53
108. RolandsReimaniskuldīgaVT20:26:55
109. AmandaGūtmaneJelgavaSTB20:26:56
110. DanielsBlūmsTalsiVTB20:26:59
111. MārīteBērziņaKuldīgas novada pašvaldībaKuldīgaST20:27:03
112. LīgaJākobsoneRīgaST20:27:08
113. EdgarsBružānsStiga RMKuldīgaVT20:27:15
114. OlgaArpaRīgaST20:27:23
115. IlzeIeviņaRīgaST20:27:27
116. EdijsVītolsSiguldaVTB20:27:41
117. AleksandrsKuļikovskisJelgavaVT20:27:43
118. KarinaAndrejevskaJūrmalaST20:27:49
119. ArnisGailītisKuldīgaVT20:27:57
122. OlafsMors-ZemītisKFSKuldīgaVTB20:28:08
121. MārisTilgalisKFSKuldīgaVT20:28:08
120. AkselsPantjusenkovsKFSKuldīgaVTB20:28:08
123. IngussRozītisKuldīgaVT20:28:26
124. EvijaKristbergaRīgaST20:28:30
125. JeļenaKarabačaVFKStaldzeneVentspilsST20:28:34
126. EgilsGūtmanisJelgavaVT20:28:39
127. IlzeStaģīteKuldīgaST20:28:42
128. DidzisBrantsMatisons Runner’s ClubSaldusVT20:28:54
129. ElmārsGailisKuldīgaVT20:28:58
130. AidaGraudiņaEzereST20:29:00
131. SantaMickusAizputeST20:29:03
132. GustavsVeitsDurbeVTB20:29:07
133. SandraHāna-ValtasaSK METROONSMārupeST20:29:16
134. SandraViekale-GasjūneFOLKMAŅIJelgavaST20:29:17
135. JānisJankovskisELENDA - LiepājaLiepājaVT20:29:20
136. KrišjānisRērihsRīgaVT20:29:22
137. ElīnaBurša-DaldereVentspilsST20:29:23
138. BerhardsSprūds5 makaroniAizputeVTB20:29:24
139. MārtiņšNeiburgsLejas DzirkaļiAizputeVT20:29:27
140. SantaLorenceOzolniekiJelgavaST20:29:30
141. Līna-GundegaCorbusLejas DzirkaļiJenaSTB20:29:34
142. AneteBruževicaRīgaST20:29:55
143. MarinaPelihaRīgaST20:29:56
144. MarksMiksonsKNSSKuldīgaVTB20:29:58
145. ElīnaŠenhofaKuldīgaST20:29:59
146. IngussŠenhofsKuldīgaVT20:29:59
147. SandisSproģisTetRīgaVT20:30:00
148. KrišsRauskaRigaVT20:30:08
149. IjaVagaleRīgaST20:30:09
150. AndrisOstašovsOK SaldusSaldusVTB20:30:11
151. AgneseKalniņaSiguldas Maratona klubsSiguldas Pag.ST20:30:13
153. AņutaOstašovaSaldus OKSaldusST20:30:15
152. MartaRancāneRēzekneST20:30:15
154. KristīneČegauska-GrobiņaST20:30:16
155. SabīneVengraLudzaLudzaST20:30:19
156. IngaRobežnieceKuldīgaST20:30:21
157. DaigaRudakovaKuldīgaST20:30:21
158. ElīnaPultureķikuriSTB20:30:26
159. IneseKlasaKlasu ģimeneRīgaST20:30:31
160. IvoSiņicinsVentspilsVT20:30:38
161. RobertsAnsbergsMARATONA KLUBSVentspilsVTB20:30:41
162. AnnaIstratovaVentspilsST20:30:41
163. SandraZvirgzdiņaTalsiST20:30:42
164. AliseKomasaJelgavas vieglatlētikas klubsJELAGAVASTB20:30:43
165. AgritaVindačaRēzekneST20:30:45
166. KsenijaDerbitskajaŽolneroviča skriešanas klubsSalaspilsST20:30:50
167. JānisBruševicsValleVT20:30:53
168. IlzeLeigūteLiepājaST20:31:03
169. IneseSpēkaFK BandavaPriekuleST20:31:08
170. TomassOzoliņšRīgaVTB20:31:10
171. ArnoldsPetrovsStiga RMKuldīgaVT20:31:10
172. MarkussOzoliņšRīgaVTB20:31:10
173. ElgarsOzoliņšRīgaVT20:31:10
174. TomsPērkonsKuldīgas sporta skolaKuldīgaVTB20:31:17
175. AnnaFokerota-ŠīmaneKuldīgaSTB20:31:19
176. AinārsNaglisRīgaVT20:31:21
177. DaceVītolaSiguldaST20:31:43
178. LindaJunghāneLiepājaST20:31:44
179. UģisJunghānsLiepājaVT20:31:47
180. LinetaZībergaKuldīgaSTA20:31:58
181. DiānaRudakovaKuldīgaSTA20:32:00
182. SolveigaSilkalnaJūrmalaST20:32:02
183. MarijaSadajevaSporta DraugiRīgaSTA20:32:08
184. AndaVeitaDurbe CityST20:32:09
185. AnnaStumbreKuldīgas novadsSTB20:32:15
186. DaceBlukeLiepājaST20:32:15
187. MadaraStabeSkrundaST20:32:16
188. IlonaGūtmaneJelgavaST20:32:22
189. EduardsSilenieksJūrmalaVTB20:32:22
190. MarijaTeleginaVentspilsST20:32:25
191. EritaKalniņaSK Ozolnieki BJelgavaST20:32:29
192. JevgeņijsKličovsSporta DraugiRīgaVT20:32:31
193. AgneseDejus-GrobiņaST20:32:34
195. MadaraZībergaKuldīgaSTB20:32:48
194. AnastasijaKobaļevaKuldīgaSTB20:32:48
196. AgneseMiksoneStiga RMKuldīgaST20:32:58
197. NormundsCerminieksJelgavaVT20:33:17
198. AleksandrsProščinkoDaugavpilsVT20:33:18
199. KristīneRibnereSK ŠautraJēkabpilsST20:33:25
200. DaceLāceMērsragsST20:33:27
201. ZandaBrēdiķeKuldīgaST20:33:42
202. SolvitaBērziņaJelgavaST20:34:08
203. Dāvids-StefansMērfijsKuldīgaVTB20:34:09
204. RičardsSotaksKuldīgas novada pašvaldībaKuldīgaVT20:34:14
205. SandraLazdiņa-GudeļonokaRīgaST20:34:20
206. KitijaBirzeKuldīgaST20:34:23
207. EkaterinaBarlovskayaVentspilsST20:34:37
208. KitijaMilgravejelgavaST20:34:47
209. LaumaSvilpeKuldīgaSTB20:34:47
211. DainisEgliņš.VT20:34:52
210. AltaEgliņa.STA20:34:52
212. AnastasijaZolotarjovaRigaST20:35:29
213. SilvijaHansoneRīgaST20:35:33
215. AgritaVoitaKuldīgaST20:35:48
214. AliseSpiridovičaKuldīgaSTA20:35:48
216. AlisjaKobaļevaKuldīgaSTB20:35:50
217. TeiksmaĢirkaleBauskaST20:36:00
218. IlzePelēceSK OzolniekiOzolniekiST20:36:01
219. KristaLiepājnieceKuldīgaST20:36:36
220. MārtiņšLiepājnieksKuldīgaVT20:36:37
221. Elza-AnnaKlavnieceBaltaisRīgaSTB20:36:40
222. Lamins-RobertsSavoBaltaisRīgaVTB20:36:40
223. IlvaRadziņaTukumsST20:36:54
224. DaigaFreimaneJelgavaST20:37:16
225. ZaneŠteinaKuldīgaST20:37:21
226. LāsmaReinfeldeKuldīgas novada pašvaldībaKuldīgaST20:37:26
227. AgneBlūmaTalsiST20:37:36
228. GundegaKraujaRopažu novadsST20:37:40
229. OskarsFreimanisSK OzolniekiVircavaVT20:38:47
230. SandijaNāckalneSK KatrīnaRīgaST20:39:07
231. SintijaBružāneStiga RMKuldīgaST20:39:10
232. ViktorsSafutinsMARATONA KLUBSRīgaVT20:39:15
233. OdrijaAnsbergaMARATONA KLUBSVentspilsSTB20:39:51
234. LizeteAnsbergaMARATONA KLUBSVentspilsSTB20:39:52
235. ElzaĒķeĒdoleSTB20:42:16
236. KristīnaPrišmonteVeselības sporta klubs VipVentspilsST20:42:45
237. SigneBērziņaTukumsSTA20:43:05
238. LūkassBriedisLatvijas autoceļu uzturētājsRīgaVTB20:43:20
239. GitaBriedeLatvijas autoceļu uzturētājsRīgaST20:43:20
240. AinisKanaviņšAIZKRAUKLERīgaVT20:43:29
241. GunārsEniņšLSCRīgaVT20:44:34
242. MareksLešinskisSK KatrīnaKuldīgaVTB20:45:31
243. Paula-MarijaMačevskaJelgavaSTB20:46:19
244. AleksandrsDauksteSK Ozolnieki 60+JūrmalaVT20:47:09
245. ElvaĶērpuleSaldusST20:47:39
246. DzintraRafaela-MačevskaJelgavaST20:47:42
247. Ieva-MartaMačevskaJelgavaSTB20:47:42
248. AndrejsMočsRīgaVT20:49:43
- KateBirznieceRīgaSTB1DNF