Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSkrējiens Piltene 2022, Latvijas čempionāts 10km šosejas skrējienā / 20.08.2022

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. DmitrijsSerjoginsVN2030:31:15
2. ArtursBareikisŽolneroviča skriešanas klubsVN3030:32:41
3. KristapsBērziņšPATRIA SPORTLANDKuldīgaVN3030:32:49
4. JānisMūrnieksSK TēraudsRīgaVN3030:33:45
5. TomsKomassFOLKMAŅI / Jelgavas vieglatlētikas klubsJelgavaVN3030:34:19
6. AgnisStulpinskisValmieras VKValmieraVN2030:34:40
7. VadimsPopovsVentspilsVN4030:34:51
8. AnatolijsMacuksJēkabpils sporta centrsJēkabpilsVN4030:34:53
9. DmitrijsVecgailisSK BULTARīgaVN3030:35:02
10. ValdisAņikejevsSK TēraudsRīgaVN3030:35:22
11. ArtjomsRekuņenkoASK PatriaMadonaVN3030:35:33
12. JaneBareikisŽolneroviča skriešanas klubsSN2030:35:35
13. RaivoLiniņšPreiļu novada BJSSPreiļiVNJ30:36:39
14. ArtūrsSilgalsSRCMārupeVN2030:36:44
15. ValdisŅilovsMaratona klubs/VSK Noskrien/LSC/Ogres SCOgreVN4030:36:50
16. DzintarsKļavaTalsiVN4030:36:55
17. AmandaValtasaSS Arkādija/US CataniaMārupeSNJ30:37:19
18. AndrejsDemeškoRīgaVN4030:37:39
19. AustraOšiņaSkriešanas skola/SS ArkādijaRīgaSNJ30:37:44
20. JānisRiekstiņšSkriešanas skolaRīgaVNJ30:37:55
21. ElvissTirzītisASK PatriaKuldīgaVN3030:38:12
22. PetrasPranckūnasNa, pagauk!VilniusVN5030:38:15
23. HermanisValtassSK Metrons/SS ArkādijaMārupeVNJ30:38:21
24. JānisĀbolsMARATONA KLUBSMadona - RīgaVN4030:38:25
25. AlisePetrovaSkriešanas skolaMārupeSNJ30:38:29
26. Rūdolfs-RičardsAndersonsMatisons Runner’s ClubVentspilsVN2030:38:34
27. AlvilsBerzinskisCardiffVN4030:38:36
28. IlonaMarheleSN3030:38:46
29. ArmandsBušsOgreVN4030:38:52
30. AleksandrsSoldatjonoksDPILSRigaVN2030:39:09
31. RihardsVašuksVentspilsVN2030:39:16
32. DiānaLiepiņaSK BultaSN3030:39:23
33. KasparsTūbelisVSK NoskrienLiepājaVN5030:39:27
34. JeļenaĀbeleĀbeļu skriešanas klans / MSCRīgaSN3030:39:28
35. UģisLagzdiņšMaratona klubsVentspilsVN4030:39:46
36. DanielZalomajevSK BULTARīgaVN2030:39:50
37. AndisLūsisTalsu pakalnu sporta klubsTalsiVN4030:39:54
38. EdijsTropiņšRīga Trail RunningDundagaVN2030:40:25
39. Matīss-TomsLaugalisRīgaVN2030:40:52
40. IgorsSeņkoMaratona KlubsLiepājaVN3030:40:55
41. AleksandrsBelovsRīgaVN3030:41:14
42. NormundsDūdagalerija IstabaRīgaVN5030:41:16
43. ArvīdsŠenbergsMatisons Runner’s ClubPilteneVN3030:41:39
44. NaurisVeitsDurbe CityVN4030:41:43
45. ImantsJansonsIM teamRīgaVN4030:41:50
46. MāraDrozdovaSK BULTARīgaSN3030:41:54
47. GuntarsBūmansMatisons Runner ’s ClubLiepājaVN5030:41:57
48. KristapsSūnaSk Katrīna/KuldīgaAlsungaVN3030:42:01
49. ValerijaCurikovaSkriešanas skolaRigaSNJ30:42:25
50. ĢirtsFišersMatisons Runners ClubVN4030:42:28
51. KārlisBūmansMatisons Runner ’s ClubLiepājaVN2030:42:34
52. DāvisZelmenisMaratona klubs // Matisons Runner’s ClubVentspils novadsVN2030:42:45
53. MārcisMucenieksVN3030:43:13
54. AinoGošsMaratona klubsTārgaleVN5030:43:17
55. AleksisJarockisTriatlona AkadēmijaRīgaVN4030:43:22
56. MairisPētersonsIlzenes pag.VN3030:43:25
57. EinārsJansonsMatisons Runner's ClubVN3030:43:39
58. SpodrisMaļinausksASK PatriaRīgaVN4030:44:04
59. AgrisDundursMaratona KlubsRīgaVN5030:44:21
60. LaineDaktereSK BULTALimbažiSN3030:44:26
61. AndrisVārpiņšVārveVN3030:45:12
62. LīgaRusiņaSutriSN3030:45:36
63. LanaLindermaneSporta klubs AšaisCēsīsSN4030:45:38
64. SandrisBalinskisMARATONA KLUBSVentspilsVN5030:45:41
65. Andris-EdgarsFecersJūrmalaVN2030:45:41
66. MarinaJumatovaMRC Matisons Runner's ClubVentspilsSN3030:46:11
67. AldisBriģisŽolneroviča Skriešanas KlubsJelgavaVN4030:46:28
68. KristapsHeinsbergsVN2030:46:35
69. Simona-LauraKozlovskaIM teamVentspilsSN2030:46:39
70. AndrisLejaZiemeļkurzeme OKTalsiVN5030:46:43
71. KasparsŠabānsSK KatrīnaKuldīgaVN5030:46:51
72. JurģisKļavpursRWAAlūksneVN2030:47:07
73. EdgarsRūtiņšMaratona klubs/BaltaOgresgalsVN4030:47:14
74. LudmilaJoceMatisons Runner ’s ClubKuldīgaSN5030:47:20
75. UvisBraunfeldsMatisons Runner ’s ClubventspilsaVN5030:47:36
76. OlafsRungevicsVentava, Ventspils novadsVNJ30:47:37
77. UldisKarulisGrobiņaVN5030:47:41
78. RolandsKursišsJelgavaVN4030:47:51
79. ZanePaulaLegs MiserablesRīgaSN3030:47:58
80. KārlisIelejsDivplākšņiRīgaVN5030:48:09
81. EvitaRagovskaLDzSalaspilsSN2030:48:11
82. JānisKopmanisLSCRīgaVN6030:48:21
83. JānisAusmanisSK KatrīnaKuldīgaVN5030:48:33
84. AnnaMaulaVentspilsSN4030:48:38
85. SabīneGrīnerteMatisons Runner’s Club VentspilsVentspilsSN3030:49:00
86. RingoldsOzoliņšMaratona klubsVentspilsVN5030:49:04
87. DainisRagovskisLDzSalaspilsVN6030:49:13
88. IgorsGibašovsMaratona klubsVentspilsVN4030:49:14
89. OskarsTerliņšVentspilsVN4030:49:17
90. GuntisStrautiņšMaratona KlubsLiepājaVN3030:49:22
91. ArinaGilyazovaJurmalaSN4030:49:25
92. JevgēnijsSilčonoksVN3030:49:28
93. Oskars-MartinsEglitisLiepājaVN2030:49:59
94. LilijaGrundmaneMaratona klubsKuldīgaSN5030:49:59
95. AndrisJonelisMatisons Runner's ClubVentspilsVN4030:50:02
96. RolandsKazlasNa, pagauk!VilniusVN5030:50:28
97. ArvīdsŠefanovskisSK KatrīnaKuldīgaVN6030:51:02
98. AndisRubenisNBSRīgaVN4030:51:23
99. AgrisSvarsVentspilsVN5030:51:26
100. JānisBeloragsVN3030:51:30
101. MaijaPūpolaMaratona klubs/Dienvidkurzemes Sporta skolaAizputeSN5030:51:30
102. JanaSvaraVentspilsSN4030:52:01
103. IngussJēkabsonsKuldīgaVNJ30:52:59
104. VinetaVeisbergaSaldusSN5030:54:18
105. AgraIelejaDivplākšņiRīgaSN5030:54:43
106. GundarsMiltiņšMiltiņiVērgaleVN4030:55:05
107. SergejsTarajansDPILSDaugavpilsVN2030:55:48
108. DenissJuhnevicsRigaVN3030:56:23
109. IlgonisApfelbaumsMaratona klubsVentspilsVN6030:56:44
110. TereseBulkeviciuteNa,pagauk!VilniusSN5030:58:01
111. ArtaPurvīteMARATONA KLUBSRīgaSN4031:03:10
112. RaivisPaulsLēnie divplākšņiVentspilsVN3031:03:21
113. EvijaKristbergaRīgaSN4031:05:38
114. MarijaTeleginaVentspilsSN2031:08:39
115. MadaraUstinovaiveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa.vlmieraSN3031:30:41
- KristersKudlisSkriešanas skolaRīgaVNJ1DNF
- AlīnaDemeškoSporta skola ArkādijaRīgaSNJ0DNF