Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāRīgas Triatlons, 2019 Riga ETU Triathlon Junior European Cup, Latvijas kausa 8.posms / 11.08.2019

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. RobertasGeguzisTriatlono ir plaukimo klubas RuoniaiVilniusM1750:38:43
2. KristapsDūzisAQUATICSDobeleM1550:39:02
3. AdiPeisachRīgaM1550:39:06
4. YahorPauliuchenkaWinnerMinskM1750:39:48
5. UladislauZinovichMinskM1550:40:02
6. KirylYatskevichBRESTM1950:40:36
7. YonathanTepperIsraelM1750:40:49
8. AlinaSinevichMinskF1550:40:51
9. ZigmasReisasVSMC RuoniaiVilniusM1350:41:09
10. UladzislauDarakhovichMinskM1750:41:16
11. MaksimTarabondaMogilevTriathlonTeamMogilevM1550:41:20
12. YanPotapovichIsraelM1550:41:26
13. ElvinsFreijsAQUATICSDobeleM1550:41:32
14. LinasSakalysTriatlono ir plaukimo klubas RuoniaiVilniusM1550:41:36
15. EdgarsNikelsVirsotne/MARMOTRīgaMO50:41:48
16. GurShtilmanIsraelM1550:41:57
17. MiksMeijers--M1350:42:16
18. IvanRamanouskiMinskM1750:42:21
19. Grete-MariaSavitschTabasalu TriatloniklubiMurasteF1550:42:52
20. Gert-MartinSavitschTabasalu TriatloniklubiMurasteM1350:43:32
21. IvanBondarchukTabasalu TriatloniklubiTallinn, EstoniaM1550:43:34
22. Karolin-VictoriaKotsarAUDENTESSakuF1550:43:36
23. BeāteBulaAQUATICSDobeleF1350:43:43
24. DianaBurakMinskF1550:43:46
25. EmileSteponaiteTriatlono ir plaukimo klubas RuoniaiVilniusF1550:43:52
26. IrinaFesenkoSKFryazinoF1550:44:01
27. SilivonchykAnastasiyaMinskF1750:44:01
29. MartynasJancysTriatlono ir plaukimo klubas RuoniaiVilniusM1550:44:36
28. LeonidBondarchukTabasalu TriatloniklubiTallinn, EstoniaMO50:44:36
30. DaryaYakubenkaMogilevTriathlonTeamMogilevF1550:44:39
31. ValerijsBarinovsDTCDaugavpils nov. p.SileneM1350:44:42
32. AndrisLimanānsAQUATICSDobeleMO50:44:52
33. ElijsAleksejevsAQUATICSDobeleM1350:44:57
34. GintsBukovskisTETRigaMO50:45:31
35. RihardsBunkovskis-RīgaM1550:45:55
36. AndriansBulkoAQUATICSDobeleM1550:46:03
37. OrFishmanIsraelF1550:46:22
38. EduardsLipskisRīgaMO50:46:31
39. EdgarsCaicsEsibrivs.lvRīgaMO50:46:36
40. EkaterinaAleksandrovaAntaresFryazinoF1550:46:45
41. Jonas-SauliusJonaitisTriatlono ir plaukimo klubas RuoniaiVilniusM1350:47:09
42. IrynaBindasavaMogilevTriathlonTeamMogilevF1350:47:22
43. AleksandrsAkulaDTCDaugavpilsM1550:47:43
44. SebastiansŽigarkovsDTC JaunībaDaugavpilsM1350:48:00
45. MitrofansSlobodjansLSCRīgaMO50:48:03
46. KarlisVitinsAQUATICSDobeleM1350:48:12
47. ElīzaZvīguleĀdažu sporta skolaĀdažiF1750:48:14
48. AndrejsKrasikovsRīgaMO50:48:34
49. DaryaPryntsMogilevTriathlonTeamMogilevF1550:48:35
50. AnastasiyaRazhnovaWinnerMinskF1550:48:38
51. DarjaBeļevičaDTCDaugavpilsF1750:49:13
52. LīgaKurošaDTC JaunībaDaugavpilsF1350:49:30
53. MikusJansonsAquaticsDobeleM1350:49:40
54. TatianaPozdnyakovaSKFryazinoF1550:49:53
55. MikhailMamonauWinnerMinskM1550:49:56
56. RalfsVistiņšAQUATICSDobeleM1350:50:22
57. ArtjomsKuzinsJelgavaJelgavaM1950:50:46
58. NormundsLanginsVSK NoskrienRīgaMO50:50:57
59. VoldemārsLejnieksVoldžiks TeamRīgaMO50:51:00
61. HaraldsMeļķertsAQUATICSDobeleM1350:51:04
60. RinaldsCelmsindividuāliMārupeM1750:51:04
62. ZulemaMarti-I-OltraBarcelonaFO50:51:57
63. TimursKukesRigaM1350:52:24
64. KonstantīnsKrjačkoRīgaMO50:52:32
65. DairisĻedovskojDTCdaugavpilsM1350:53:23
66. GuntisKurošsDTC JaunībaDaugavpilsM1350:54:43
67. LizavetaTsikhanavaMogilevTriathlonTeamMogilevF1550:54:57
68. SergejsDaukštsEXANTERigaMO50:55:32
69. OlevReinmagiTUKTartuMO50:55:44
70. HugoBarkerMO50:56:16
71. PolinaKlenitskaiaWinnerMinskF1550:56:18
72. AnnoVeiderTUKTartuMO50:56:39
73. AndrejsManuhinsRigaMO50:56:45
74. JelenaBondarchukTabasalu TriatloniklubiTallinn, EstoniaFO50:56:48
75. ŠarloteVerdenhofaSalaspilsF1350:57:37
76. DenissLoginovsRīgaMO50:59:12
77. KristapsVolksLēnāk pār tiltuRīgaMO50:59:44
78. JānisRižaValmiera VBSSValmieraM1351:02:07
79. JuozasKierasTSK DarnaVilniusM7051:03:17
80. AleksejsČuvailovsRīgaMO51:03:43
81. RenārsVolksLēnāk pār tiltuRīgaMO51:04:08
82. IgorsŠevčuksTemptraining.ru RīgaRīgaMO51:07:06
83. DavidBerscheminskiRigaMO51:07:48
84. IlmarTagelTriSmilePõlvaM7051:08:48
85. ZaneKostuševičaRīgaFO51:12:02
- AliaksandrSaprykaMogilevTriathlonTeamMogilevM131DSQ
- Francis-DanielsVeģerisSiguldas ģimnāzijaSiguldaM171DSQ
- InnaSapoOlaineFO1DSQ