Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSB 2008, Nordea Rīgas maratona MINImaratons / 18.05.2008

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
2. EdgarsŠumskisRīgas 3.BJSSRīgaVMP0:17:24,00
3. ZemgusŽagataRīgas 3.BJSSRīgaVMP0:17:46,00
4. KonstantīnsKožanovsRīga/VentspilsVMP0:18:02,00
5. EdgarsBrigmanisBaldoneVMP0:18:08,00
6. KasparsGabaliņš-BriškaRīgas 3.BJSSKekavaVMP0:18:19,00
7. DmitrijsSerjoginsLSC, 3.BJSSVMJ0:19:03,00
10. JānisTeterisRTK - A2Ogres novadsVMP0:19:27,00
11. AndrisDudelsdaugavpilsVMS0:19:33,00
12. GintsLūsisTalsu Biatlona klubs - RaimaksTalsiVMP0:19:34,00
14. AigarsRublisKRASTMAĻIAizkraukleVMS0:19:39,00
15. AnsisMežulisRīgas Triatlona klubsJūrmalaVMP0:19:43,00
16. AntisZundaAidā!GulbeneVMS0:19:46,00
19. JeļenaČelnova-ProkopčukaSMP0:20:10,00
21. AlvisMazkalnsTaproJūrmalaVMP0:20:22,00
22. UldisĶemersRīgas 3.BJSSVMJ0:20:23,00
23. MārisBisenieksOK Purva BridējsRīgaVMP0:20:26,00
24. ĢirtsFogelsSPORTLATSaldusVMP0:20:31,00
26. LāsmaGrīnbergajēkabpilsSMP0:20:36,00
27. DenissGorbaSwiss ironman club/LSCRigaVMP0:20:36,00
28. AgrisBērziņšVMP0:20:37,00
29. AndrejsIļjenkoSwiss ironman club/LSCValkaVMP0:20:41,00
30. JānisPuidaSSK BebraBebreneVMP0:20:43,00
31. KasparsJēkabsonsVMP0:20:45,00
32. EgonsZvirgzdiņšLSCRīgaVMS0:20:47,00
33. ValdisUkinsRīgaVMP0:20:51,00
35. EdgarsBričonoksOK KĀPARīgaVMJ0:20:59,00
37. JevgēņijsMigušaVMJ0:21:03,00
38. LaurisBitenieksbjc "Laimīte"RīgaVMP0:21:05,00
39. JānisNeimanisTalsu biatlona klubsTalsiVMS0:21:05,00
40. MitrofansSlobodjansLSCRīgaVMP0:21:07,00
42. ZintisBikšeLejasjozumiVMS0:21:12,00
43. JānisArseņikovsRīgaVMP0:21:13,00
44. ĒriksMaskalsVMP0:21:13,00
45. AinārsVeģerisVIGARīgaVMS0:21:17,00
46. IlgvarsĀboltiņšPēdas mežāRūjienaVMS0:21:22,00
47. IndulisBikšeLejasjozumiLejas JozumiVMJ0:21:25,00
49. RolandsRudzītisFans Cube TeamRīgaVMP0:21:33,00
51. RaimondsAļuskinsFans Cube TeamRīgaVMP0:21:42,00
52. KristapsCelmsLSC - ReaktorsRīgaVMP0:21:43,00
53. UģisInkaRīgas Triatlona klubsVMP0:21:52,00
55. GatisSvētiņšFans Cube TeamVMP0:22:05,00
57. KrišjānisMeirānsalūksneVMJ0:22:11,00
58. RomānsEvartsVelostudija Bergamont teamOgreVMP0:22:17,00
60. GuntarsCeplītisValmieraVMP0:22:18,00
61. InāraLūseLSCSMS0:22:19,00
62. AndisPuidaSSK BEBRABebreneVMS0:22:22,00
64. MāraLeitāneRīgas Triatlona klubsMālpilsSMP0:22:31,00
67. VladimirsZaspenkoSwiss ironman club/LSCRīgaVMS0:22:39,00
68. AndisPāžeS/K OzolniekiJelgavaVMS0:22:43,00
70. AigarsLūsisTalsu Biatlona klubs - RaimaksTalsiVMS0:22:45,00
71. JurisBorovikovsAidā!MadonaVMP0:22:51,00
72. GintsŠķēpsTalsu Biatlona klubs - RaimaksCēsisVMP0:22:54,00
73. IneseAvsējevaDrabešu internātpamatskolaDrabešiSMJ0:22:55,00
74. MareksBirkentālsTalsu Biatlona klubs - RaimaksTalsiVMP0:22:55,00
75. AigarsTučsRīgaVMS0:23:02,00
76. RihardsKauliņšRBS/IT ClusterMazsalacaVMJ0:23:03,00
78. IlonaKojalovičaNAABabīteSMS0:23:10,00
79. OsvaldsEiduksvalmieraVMP0:23:12,00
80. IntarsSpalviņšLejasjozumiVMP0:23:15,00
82. JurisDamškalnsTalsu Biatlona klubs - RaimaksTalsiVMP0:23:27,00
84. AndrisKozačkovsSSK BEBRALudzaVMP0:23:29,00
85. ValdisSiksnisNordeaRīgaVMP0:23:30,00
86. ArnisNoveičuksAntūži :)VMP0:23:31,00
90. ZigmārsZučiksFANS CUBE TEAMRīgaVMP0:23:35,00
91. MārtiņšDaļeckisCēsisVMP0:23:35,00
92. EdvīnsOsisSalaspilsVMP0:23:35,00
94. JānisLagzdkalnsMārupeMārupeVMS0:23:38,00
95. IvarsProkofjevsTalsu Biatlona klubs - RaimaksCēsisVMJ0:23:41,00
96. TomassKalniņšRūjiena - Pēdas mežāValmieraVMJ0:23:45,00
99. NormundsPaškoLSCrīgaVMS0:23:52,00
100. JānisMiezītisGulbenes rajona BJSSGulbeneVMP0:23:53,00
101. AndrejsSergejevsSS ArkādijaRīgaVMJ0:23:54,00
104. VladimirsPriedeRīgaVMS0:23:58,00
105. JurisRubenisRigaVMP0:23:59,00
108. VinetaPriedeFans cube teamRīgaSMP0:24:03,00
111. GuntisKanaviņšSSK BebraAizkraukleVMS0:24:07,00
112. JānisSpruktsAizkraukleVMP0:24:08,00
114. JānisAnčsGulbenes rajona BJSSGulbeneVMS0:24:09,00
113. LaimaKlaužaRīgaSMS0:24:09,00
115. MārcisPērkonsTalsu biatlona klubs - RaimaksSalaspilsVMP0:24:11,00
117. SalvisBrasavsOzolniekiJelgavaVMP0:24:15,00
118. ArtūrsKļaviņšRīgaVMP0:24:17,00
119. AldisPundursLVVRīgaVMS0:24:19,00
123. JurisRukkalnsSkrejošo Bebru ApvienībaRaganaVMS0:24:23,00
125. IngusKrūmiņšA2SiguldaVMP0:24:26,00
127. PēterisKursītisDraugiem.lvRīgaVMS0:24:29,00
136. Kristīne-EstereLūseSMP0:24:40,00
138. ArtūrsVikmanisCarnikavaVMP0:24:42,00
139. NaurisBirkentālsTalsu Biatlona klubs - RaimaksTalsiVMJ0:24:43,00
147. JurisJansonsVENTEKO/RIGA IRONMAN TEAMRīgaVMP0:24:54,00
150. MiksRozeRīgas kr. vsk.RīgaVMP0:24:55,00
160. KlāvsRubenisRīgaVMJ0:25:05,00
161. UģisReveliņšElectrolux LatviaOgreVMP0:25:06,00
163. JānisPurniņšSporta Klubs 4RīgaVMS0:25:10,00
164. ReinisOzoliņšValmiera - RIPO autocentrsvalmieraVMJ0:25:11,00
173. IvoSkribisRīgaVMP0:25:20,00
175. JānisPaeglis2 KOKI UN CITI ZVĒRIVMP0:25:22,00
176. NormundsKorņejevsĢimenīte Pipariņi&SaknīšiSiguldaVMP0:25:22,00
178. AndrisAmatniekstukumsVMJ0:25:25,00
180. AnsisŠteinersAlūksneVMP0:25:26,00
181. LailaCeikaLatvenergoValmieraSMS0:25:27,00
183. JurijsMāsānsHansabankaRīgaVMP0:25:29,00
185. AlīdaĀbolaA2SiguldaSMS0:25:31,00
192. KārlisVanagsTalsu Biatlona klubs - RaimaksTalsiVMP0:25:36,00
195. MārtiņšDeksnisLizumsVMJ0:25:40,00
196. DinaAlksneKSKValmieraSMP0:25:41,00
198. AinisBormanisRīgaVMS0:25:44,00
201. AndrejsPriedītisRīgaVMS0:25:45,00
202. ViestursVīksnaRīgaVMP0:25:46,00
204. AndrisPivarsPēdas MežāOgreVMS0:25:49,00
206. KasparsSirmaisRīgaVMP0:25:50,00
208. JānisSlāvietisHolidayRa.comRīgaVMP0:25:51,00
211. VitālijsDeksnisLetesVMS0:25:52,00
215. NaurisZviedrisValmieraVMP0:25:54,00
217. AgrisKalējsVMS0:25:55,00
223. RalfsEiduksVecbebriVecbebriVMJ0:26:03,00
229. EdgarsZemītisRīgaVMP0:26:06,00
230. KristīneAmeļčenkoGulbenes rajona BJSSGulbeneSMP0:26:08,00
231. SindijaRogaRīgaSMJ0:26:09,00
232. AnsisĪvānsRīgaVMP0:26:09,00
233. ElizabetePriekuleModernā 5-cīņaRigaSMJ0:26:12,00
235. MonikaLemeseSwiss ironman club/LSCRigaSMS0:26:13,00
243. EdmundsSpigovskisHotelCentra velobiķeri.lvRīgaVMS0:26:19,00
245. LieneSamsonkinaDrabešu internātpamatskolaSMJ0:26:22,00
248. JānisKalējsHotelCentra velobiķeri.lvRīgaVMP0:26:29,00
250. ArtisDobulisIkšķileVMP0:26:30,00
252. LieneSkujaVentspilsSMP0:26:33,00
257. MaksimsPlonisRīgaVMP0:26:39,00
259. IļjaArefjevsNordeaRīgaVMP0:26:41,00
264. IlgonisKrūmiņšA2SiguldaVMS0:26:44,00
267. MārisOzolsVMP0:26:46,00
270. LieneKaruzinaDrabešu internātpamatskolaDrabešiSMJ0:26:48,00
274. LindaFūrmaneRīgaSMJ0:26:50,00
277. SintijaŪdreDrabešu internātpamatskolaDrabešiSMJ0:26:51,00
284. KristaRazgaleDzērbeneSMJ0:26:58,00
285. IneseBērziņaAidā!Kocēnu pagastsSMS0:26:58,00
286. ValtersFreidenfeldsLatvijas Zaļā partijaRīgaVMP0:26:58,00
287. JevgenijsIvanovsHansabankaRīgaVMP0:26:58,00
289. AndaMuižnieceSSK BEBRAAizkraukleSMJ0:26:59,00
297. ImantsKaldreVMP0:27:02,00
306. IevaBernardeRīgaSMP0:27:07,00
307. LindaKatlapaVIGARīgaSMP0:27:08,00
313. HenrijsLērmeValmieraValmieraVMJ0:27:17,00
317. LindaRaitumaAuseklisRīgaSMS0:27:20,00
319. ValdisRaitumsAuseklisRīgaVMP0:27:20,00
323. LīgaSaulīteRīgaSMJ0:27:23,00
326. VitaLancenieceKRASTMAĻISMS0:27:24,00
327. MārisPūdistsNordeaRīgaVMP0:27:24,00
330. JurisRožānsRīgas 66. spec. vskJūrmalaVMS0:27:26,00
329. LīgaGlāzere-SpalviņaVecpiebalgaSMP0:27:26,00
331. DāvisSiliņšRīgaVMJ0:27:30,00
332. GatisŽeivotsKompocrigaVMP0:27:30,00
333. ĒrikaRobaSaldusSMP0:27:31,00
345. JānisOzoliņšJaunmārupeVMP0:27:39,00
343. KrišjānisBeitānsVMJ0:27:39,00
344. ReinisIrmejsVMJ0:27:39,00
347. AigarsZvingulisKuldīgaVMS0:27:40,00
348. AijaValtmaneFans Cube TeamRīgaSMP0:27:41,00
350. DzintarsKnēžaSportlandSiguldaVMP0:27:43,00
353. GunārsViļķisLejasjozumiMadonaVMP0:27:44,00
356. MikusSaulītisInčukalnsVMP0:27:45,00
355. Tomass-KārlisIļjenkoRīgaVMJ0:27:45,00
360. JānisSplīteRīgaVMS0:27:47,00
370. Zigmārs-JāzepsKļaviņšRēzekneVMJ0:27:54,00
375. EdgarsKļaviņšRēzekneVMS0:27:55,00
372. LindaMiķelsoneJūrmalaSMP0:27:55,00
373. IngrīdaLamberteSMS0:27:55,00
381. DainisRagovskisLatvijas dzelzceļšRīgaVMS0:27:57,00
380. JēkabsAmatniekstukumsVMJ0:27:57,00
383. PaulsSiliņšMonaRīgaVMJ0:27:58,00
386. JānisSteckisRīgaVMS0:28:01,00
388. KrišjānisJansons-RatiniksHawaii ExpressRīgaVMP0:28:03,00
392. ArnisĶibersPēdas mežāRūjienaVMS0:28:04,00
393. TatjanaAnisimovaRigaSMJ0:28:05,00
396. LaimaLeitāneRīgas Triatlona klubsMālpilsSMJ0:28:07,00
408. AivisGustsNordeaRīgaVMP0:28:12,00
411. SignisVāvereblog.broka.lvRīgaVMP0:28:14,00
413. AndrisVītolsPriekuļiVMS0:28:14,00
419. MarksMileikaOSCIkšķileVMJ0:28:17,00
423. AustrisPāvuliņšRīgaVMJ0:28:20,00
426. TomsFaitušsRīgaVMJ0:28:22,00
429. MareksŠteinartsTaproVMP0:28:23,00
432. KristapsŠvānsAS ELKO GrupaRīgaVMP0:28:24,00
433. LaurisVidzisTaproValmieraVMP0:28:24,00
435. VoldemārsSurguntsJūrmalaVMS0:28:24,00
436. IlmārsGlāzersLejasjozumiVMS0:28:24,00
439. AndrisFūrmanisRīgaVMP0:28:25,00
453. ElīnaBērziņaRīgaSMP0:28:31,00
464. AndrisAunkrogersRīgaVMP0:28:39,00
467. MadaraLīdumaTaproGulbeneSMP0:28:40,00
469. RaivitaBirkentālaTalsu Biatlona klubs - RaimaksTalsiSMS0:28:40,00
472. MārtiņšBērziņšVpilsVMP0:28:42,00
474. JurģisĪvānsRīgaVMP0:28:42,00
476. KristīneJansoneVENTEKO/RIGA IRONMAN TEAMRīgaSMP0:28:44,00
477. ZinaīdaRācenājaLejasjozumiMadonaSMS0:28:44,00
485. MārtiņšVišņevskisRīgaVMJ0:28:47,00
492. InesisBabānsOgreVMS0:28:49,00
489. IngaRītereOgres Sporta CentrsOgreSMJ0:28:49,00
494. ZandaBērziņaKSKKocēniSMP0:28:51,00
505. OlevsNikersValsts noslēpumsRīgaVMP0:28:58,00
520. AndisJaksisOzolniekiJelgavaVMS0:29:05,00
519. MārisAntonevičsRīgaVMP0:29:05,00
517. AgneseKadiķeNordeaSMP0:29:05,00
521. ZaneKokinaSexy Sporty Economists - SSE RigaDaugavpilsSMP0:29:07,00
529. JurisĢērmanisConsolisCarnikavaVMP0:29:14,00
533. AlvisFreidenfeldsLatvijas Zaļā partijaRīgaVMJ0:29:15,00
538. TālisPaeglis2 KOKI UN CITI ZVĒRIMazsalacaVMP0:29:16,00
544. IļjaKošeļevsVMP0:29:21,00
547. ElīnaIndriksoneBalstsRīgaSMP0:29:23,00
548. AleksisKernoSKSS-SK MerkursVMJ0:29:24,00
550. RaimondsGekišsPļaviņasVMJ0:29:25,00
556. KristsLočmelisRīgaVMP0:29:26,00
553. InaZariņaRīgaSMP0:29:26,00
560. DzintarsPetrovsRīgaVMP0:29:28,00
564. AndrisRozītisLATBATCēsisVMP0:29:29,00
566. ĢirtsSalmiņšVMP0:29:30,00
575. GatisKaušsLattelecomRīgaVMP0:29:34,00
592. GunārsMatsLejasjozumi Aronas pagastsVMS0:29:41,00
591. UldisKļaviņšTērveteVMP0:29:41,00
600. SarmīteJermolovaRīgaSMP0:29:44,00
602. JekaterinaIvanovaRīgaSMJ0:29:47,00
605. KārlisMileikaOSCIkšķileVMJ0:29:48,00
607. ElīnaBernavaRīgaSMP0:29:49,00
608. KristapsSaukumsS/K OzolniekiVMJ0:29:49,00
609. BaibaSniķereKandavaSMP0:29:50,00
617. GatisDetlavsEko ostaRīgaVMP0:29:54,00
635. AntonsNovokšonovsRīgaVMP0:30:04,00
636. IlzeĀrnieceRīgaSMP0:30:05,00
637. LīgaZvirgzdeVipsport.lvRīgaSMP0:30:06,00
638. GatisBerķisVipSport.lvRīgaVMP0:30:06,00
645. LīgaŠmitePēdas mežāSēļiSMJ0:30:11,00
647. KristapsGrīnbergsNordeaRīgaVMP0:30:11,00
648. MārtiņšŠmitsPēdas mežāSēļiVMP0:30:11,00
646. KristiansGrantsRīgaVMJ0:30:11,00
654. LolitaPaegle2 KOKI UN CITI ZVĒRISMJ0:30:14,00
664. IvarsAnsviesulisLatvenergoVMS0:30:15,00
660. LieneLoginaNCH ADVISORS INC.RīgaSMP0:30:15,00
661. JurisBaumanisSportlandRīgaVMP0:30:15,00
670. UldisGlāzersVecpiebalgaVMP0:30:18,00
676. RobertsBirkavsVenteko/Riga Ironman TeamRīgaVMJ0:30:21,00
680. RenoJēkabsonsAS ELKO GrupaValmieraVMP0:30:22,00
678. GunaĶiberePēdas mežāRūjienaSMS0:30:22,00
681. KatrīnaKalniņaHansabankaRīgaSMP0:30:23,00
684. RaitisGlāzersTDA DardedzeVecpiebalgaVMP0:30:23,00
685. EgijaVilkaRīgaSMJ0:30:24,00
697. ViktorijaKigitovičaSMP0:30:27,00
701. RolandsKoncevičsNordeaRīgaVMP0:30:29,00
702. AgnijaRikmaneERGORīgaSMP0:30:31,00
705. ErvinsVēverisErgoRīgaVMP0:30:31,00
707. ArtaBeitāneRīgaSMJ0:30:34,00
715. GintsPorisRīgaVMP0:30:36,00
721. MundisMišinsVMJ0:30:40,00
723. GuntisZālītisRīgaVMS0:30:40,00
725. MārisLigutsRīgaVMP0:30:41,00
729. DaceĀboliņaLatvenergoSMP0:30:43,00
733. EdvīnsCifersonsRīgaVMS0:30:44,00
732. ElīnaČača-CērmaneHansabankaSMP0:30:44,00
736. ReinisKrilovskisIKŠĶILEIkšķileVMJ0:30:45,00
734. ElvitaAlksneValmieraValmieraSMJ0:30:45,00
737. SandisKrutovsAkmens suņiValmieraVMP0:30:45,00
743. EmīlsLiepiņšdobeleVMP0:30:47,00
759. SigitaVācedraugiem.lvRīgaSMP0:30:52,00
764. SantaMucenieceICE GIRLSRīgaSMP0:30:53,00
766. EvitaLiepkalneRīgaSMP0:30:54,00
775. SandisĀboliņšLatvenergoVaidavaVMJ0:30:56,00
778. KārlisLūsisLSCVMJ0:30:57,00
784. Niklāvs-RaitisPrūsisLatvijas zaļā partijaRīgaVMJ0:30:59,00
797. DaceSaulīteLajasjozumi, MadonaMadonaSMS0:31:04,00
806. ArtisKuprišsBalstsVMP0:31:08,00
808. JānisPikšensLatvijas Sarkanā Krusta JaunatneValmieraVMP0:31:08,00
809. VilnisSniedzeTaproRīgaVMP0:31:09,00
812. RaivisPorietisJūrmalaVMJ0:31:11,00
816. AntraSpundiņaSMP0:31:12,00
817. AgneseBriškaSMP0:31:12,00
818. SandraVolodinaGulbeneSMS0:31:12,00
820. IngaJasinkevičaOgreSMS0:31:13,00
822. IlvaValdonePreiļiPreiļiSMJ0:31:14,00
824. MontaMišinaSMJ0:31:15,00
830. EdīteBričonokaOK KāpaCarnikavaSMJ0:31:17,00
835. RaivisSlāvietisHolidayRa.comRīgaVMJ0:31:18,00
836. EdgarsRencisAkmens suņiRīgaVMP0:31:18,00
847. BaibaOzolaMONARīgaSMS0:31:22,00
848. IvetaLetapureHansabankaRīgaSMS0:31:22,00
851. ViestursUzuleņšValmieraVMP0:31:23,00
853. GunaKudrjavcevaSMP0:31:24,00
860. KristīneGaižute-IvanovaRīgaSMP0:31:26,00
866. ArnisSalmiņšVMJ0:31:30,00
873. LaurisGoldbergsTukumsVMP0:31:31,00
877. MārtiņšDimitersFANS CUBE TEAMRīgaVMS0:31:32,00
882. EgīlsLapsalisLatvijas GāzeRīgaVMP0:31:35,00
889. AtisDambergsLīvbērzeVMP0:31:39,00
886. KatrīnaBergsoneNordeaValmieraSMJ0:31:39,00
888. UnaBergsoneNordeaValmieraSMS0:31:39,00
890. IndraGailāneiizi apdrošināšanaSMP0:31:40,00
898. InetaAulikaMonaRīgaSMS0:31:45,00
914. IvarsŠmitsPēdu navVMS0:31:49,00
915. DainisJostsonsPēdu navJaunrezgaļiVMS0:31:49,00
910. PaulaRiekstaRĪGASMJ0:31:49,00
911. IlzeŠīmaneLatvijas FinierisRīgaSMP0:31:49,00
913. IneseMidrijāneKuldīgaSMS0:31:49,00
923. AldisBubucisVMP0:31:51,00
928. RaimondsSoopargsSportlandRīgaVMS0:31:52,00
924. IndraSimsoneRīgaSMP0:31:52,00
929. RendijsPlatacisRigaVMJ0:31:53,00
931. JānisVeļķerisAlūksne OKAlūksneVMJ0:31:54,00
942. GundegaMeļķeRīgaSMP0:31:57,00
947. JānisRozentālsSportlandRīgaVMP0:31:58,00
948. EdgarsZālītisNordeaKuldīgaVMP0:31:58,00
951. JānisĀboliņšLatvenergoVaidavaVMP0:31:59,00
950. AndraBrūdereLatvenergoVaidavaSMP0:31:59,00
955. IngunaKorņējevaPēdas mežāVecateSMS0:32:01,00
961. DāvisVeikšānsRīgaVMJ0:32:03,00
968. MāraJohansoneNordeaRīgaSMP0:32:06,00
970. IlgarsMagerramovsrīgaVMP0:32:07,00
976. JurģisPurgailisPRINPARĀdažiVMP0:32:08,00
977. MārisAizpurietisTaproVMP0:32:08,00
982. RobertsBirkantsRīgaVMJ0:32:10,00
983. LieneMinaltodraugiem.lvRīgaSMP0:32:11,00
984. UndīneRudzīteRīgaSMP0:32:11,00
991. IntarsBērziņšĢenētiskais fonds "Labrīt"CēsisVMP0:32:13,00
1000. RobertsĶezberisRīgas kr. vsk.RīgaVMJ0:32:16,00
1006. NormundsPiparsĢimenīte Pipariņi&SaknīšiBaldones novadsVMJ0:32:21,00
1011. JānisKalniņšLatvijas GāzeRīgaVMP0:32:23,00
1018. JānisDetlavsBensons autoRīgaVMP0:32:24,00
1022. MontaRazgaleVecpiebalgas nov. DzerbeneSMJ0:32:26,00
1033. ArtisKubliņšJelgavaVMP0:32:29,00
1034. ZigmārsRendenieksRīgaVMP0:32:29,00
1032. ArvisRagovskisLatvijas dzelzceļšRīgaVMJ0:32:29,00
1059. AneteMadžiņaStopiņu nov,SMJ0:32:36,00
1068. GatisBērziņšMežoņiRīgaVMP0:32:37,00
1075. ElīnaEglīteBaldoneSMJ0:32:40,00
1083. RūdolfsAksenoksRīgaVMJ0:32:41,00
1090. DainaPastareRīgaSMP0:32:44,00
1091. LaurisKrasovskisRīgas Valda Zālīša pamatskolaRigas raj.VMJ0:32:45,00
1095. RihardsSaknītisDEPO projektsRīgaVMJ0:32:46,00
1098. ZanePaegle2 KOKI UN CITI ZVĒRIMazsalcaSMP0:32:47,00
1099. SintijaLemkina2 koki un citi zvēriLielplatoneSMP0:32:47,00
1108. InaBalgalveUpgalviishiTukumsSMS0:32:51,00
1111. KristīneRozmiaņecaSalacgrīvaSMP0:32:53,00
1117. GuntisErdmanisRīgaVMS0:32:54,00
1113. PaulaDāleRīgaSMJ0:32:54,00
1121. IlvaLiepaSK OzolniekiJelgavaSMJ0:32:56,00
1132. EvijaČīmaRīgaSMP0:33:06,00
1138. JānisVilmanisVMP0:33:08,00
1136. AgneseKurzemnieceSMS0:33:08,00
1147. IevaTančereENIMARīgaSMP0:33:10,00
1165. JānisLīcisNordeaVMP0:33:13,00
1162. DacePrauliņaLursoftRīgaSMP0:33:13,00
1170. AneteŠēnbergaNordeaRīgaSMP0:33:15,00
1182. AldisPriedītisTaproVaidavaVMS0:33:19,00
1187. MairisKārkliņšPK TinisRīgaVMJ0:33:21,00
1188. GatisGailisVMP0:33:21,00
1189. NilsKazaksRBS/IT ClusterBaldoneVMP0:33:21,00
1194. RihardsFreimanisRīgaVMJ0:33:23,00
1199. ElīnaLāceSporta laboratorijaRīgaSMJ0:33:26,00
1200. RobertsVoronovsRīgaVMJ0:33:26,00
1209. ViestursBirkantsRīgaVMS0:33:28,00
1208. JānisBogdanovsValmieraVMJ0:33:28,00
1211. LīgaStrīķeRīgaSMS0:33:29,00
1225. ZanePuķīteProcter & GambleRīgaSMP0:33:36,00
1229. DiānaKorņējevaPēdu navVecateSMP0:33:38,00
1236. RūtaBirzlejaSMP0:33:45,00
1246. MiksAntomsSKSS-SK MerkursVMJ0:33:48,00
1254. MārisPivorsOgreVMS0:33:51,00
1266. MarutaMurovskaSporta pārvaldeRīgaSMP0:33:56,00
1269. MārtiņšSvipstsRīgaVMJ0:33:57,00
1272. KasparsOrinskisNordeaRīgaVMP0:33:57,00
1276. LindaZommereSMP0:33:58,00
1274. SandraŽebereRīgas kr. vsk.ZZKSMJ0:33:58,00
1284. LaimdotaHeideneVentspilsSMS0:34:01,00
1285. ZandaAluteRīgaSMP0:34:02,00
1286. GunaRiekstiņa-ČīkaNordeaRīgas raj.SMP0:34:03,00
1289. KristapsDucensVMJ0:34:03,00
1287. MairitaElbreteRīgaSMS0:34:03,00
1298. ArnisVecenānsLatvenergoBieriņiVMS0:34:08,00
1299. EvitaRagovskaLatvijas dzelzceļšRīgaSMJ0:34:09,00
1307. GunaJākobsone-ŠņepsteHansabankaRīgaSMP0:34:10,00
1310. ImantsLipskisDarba rūķiVMP0:34:10,00
1324. AgrisKolomicevsVMJ0:34:13,00
1333. GundegaLūseTalsiSMP0:34:18,00
1338. DiānaLaugaleNordeaRīgaSMP0:34:19,00
1348. LaumaČerņevskaRTU studentiRīgaSMP0:34:22,00
1349. LieneOzoliņaRTU studentiRīgaSMP0:34:22,00
1354. LindaŪleSMP0:34:23,00
1356. MārīteKiršteineSEB – the best bank!SMP0:34:23,00
1360. IlzePutriņaSalaspils ZīriņiRīgaSMP0:34:24,00
1369. UģisCābulisRīgaVMS0:34:27,00
1372. MāraMidziņaVentspilsSMP0:34:28,00
1377. IngaMežavilkaSportlandSiguldaSMS0:34:29,00
1381. UldisKrauzeIecavaVMP0:34:29,00
1386. JānisSaknītisDEPO projektsRīgaVMS0:34:31,00
1382. RičardsMuižnieksRīgaVMJ0:34:31,00
1397. SanitaLočmeleValmieraSMP0:34:34,00
1402. KristīneDucenaSMP0:34:35,00
1405. LīvaRunceValmieraSMP0:34:36,00
1413. AtisMurānsLatvenergoMārupeVMP0:34:38,00
1418. AivarsMirkšsSportlandRīgaVMS0:34:39,00
1431. IngaPipareĢimenīte Pipariņi&SaknīšiBaldones novadsSMP0:34:43,00
1437. EvijaŠulceLatvijas GāzeRīgaSMP0:34:44,00
1438. IntaVingreSMP0:34:44,00
1446. ZaneSedlovavalmieraSMP0:34:46,00
1457. LīvaStivriņaNordeaRīgaSMP0:34:49,00
1465. KatrīnaŠteinaLīgatneSMJ0:34:51,00
1468. GustavsKuksRīgaVMJ0:34:51,00
1471. IngaDzeneNordeaLimbažu rajonsSMP0:34:52,00
1470. RūtaKilgasteOgreSMJ0:34:52,00
1495. MārisZembergsGaujaVMS0:34:57,00
1494. MārisKilupsLattelecomRīgaVMP0:34:57,00
1510. ZaneLustePēdu navMazsalacaSMS0:35:03,00
1511. IntaLaganovska-DīriņaDarba rūķiRīgaSMS0:35:03,00
1509. MadaraKonušaRūķis un CoRīgaSMJ0:35:03,00
1516. JurģisCābulisRīgaVMJ0:35:05,00
1531. SigneVilcāneSalaspilsSMP0:35:12,00
1534. JānisKronbergsĶekavaVMP0:35:12,00
1545. MārisKalveLejasjozumi Aronas pagastsRīgaVMS0:35:16,00
1542. IevaBogdanovaValmieraSMJ0:35:16,00
1544. JānisSticenkoVMP0:35:16,00
1546. Elīza-AstraVectirāneRīgaSMJ0:35:17,00
1549. IevaPaegle2 koki un citi zvēriMazsalacaSMP0:35:19,00
1556. VilnisPriedītisTaproRīgaVMS0:35:23,00
1568. IevaKreicšteinaBriksnis SKĶekavaSMP0:35:26,00
1570. ArtaKatkevičapreiļiSMJ0:35:29,00
1576. HelēnaSubačaLiepājaSMJ0:35:31,00
1582. LeldeGrāvīteTDA DardedzeVecpiebalgaSMP0:35:32,00
1588. AkselsRijkurisRīgaVMJ0:35:35,00
1605. InitaĀboliņaTalsiSMS0:35:39,00
1608. RolandsLegzdiņšHansabankaZaķumuižaVMP0:35:40,00
1613. SergejsTimoņinsSkrien kā vējšRīgaVMP0:35:42,00
1615. IngrīdaŠmiteConsolisBaldoneSMS0:35:43,00
1619. JurisVisockislielvārdeVMS0:35:43,00
1622. ZaneKlabereValmieraSMP0:35:44,00
1638. BaibaKatajaSMP0:35:50,00
1643. JustīneRačaLIEPĀJASMJ0:35:52,00
1647. DaceSeileHansabankaRīgaSMP0:35:52,00
1650. RigondaGermovaRīgaSMP0:35:53,00
1651. VivitaLeismaneEvent HouseKuldīga-RīgaSMP0:35:53,00
1652. IldzeAunaIkšķileSMP0:35:53,00
1658. KrišjānisBušsRīgaVMJ0:35:54,00
1666. KārlisOzolsJelgavaVMJ0:35:55,00
1682. LīvaAunaZaļais bruģisIkšķileSMP0:35:59,00
1684. ElizabeteLāceSporta laboratorijaRīgaSMJ0:36:00,00
1685. AgateRobežnieceReaktorsSMP0:36:00,00
1686. NormundsKrūmiņšLatvijas GāzeVMP0:36:00,00
1703. ArmīnsSkudraDUREXBaldoneVMP0:36:05,00
1709. ReinisBērziņšDUREXCiemupeVMP0:36:07,00
1725. AndrisLauznisPēdu navMazsalacaVMP0:36:11,00
1730. KārlisLeimanisLattelecomRīgaVMP0:36:14,00
1737. VinetaVēvereRBS/IT ClusterRīgaSMP0:36:15,00
1742. DaceRačaLIEPĀJASMS0:36:16,00
1756. AntraSaknīteDEPO projektsRīgaSMS0:36:19,00
1754. LieneZariņaRīgaSMP0:36:19,00
1760. Elīze-AnnaStūreRīgaSMP0:36:22,00
1776. RenāteKārkliņaPK TinisRīgaSMS0:36:26,00
1778. IngmārsKārkliņšPK TinisVMJ0:36:26,00
1790. DaigaStepiņaZaķumuižaSMP0:36:29,00
1796. Aldis-JānisSproģisJelgavaVMJ0:36:30,00
1793. IngaErkmaneRBS/IT ClusterRīgaSMP0:36:30,00
1800. IlzeSkuja2 koki un citi zvēriValmieraSMP0:36:31,00
1802. GunitaSkuja2 koki un citi zvēriRīgaSMP0:36:31,00
1822. IvetaKudrjavcevaLangstiņiSMS0:36:34,00
1818. IndraBitēnaRTU studentiRīgaSMP0:36:34,00
1846. IvitaMatisovaRīgaSMP0:36:42,00
1860. JūlijaAlfejevaSalaspilsSMJ0:36:47,00
1864. AleksandraOpeņhovskaNordeaSMP0:36:48,00
1870. LīgaOzoliņabjc "Laimīte"RīgaSMS0:36:49,00
1866. DignaStrautmaneRīgas 66. spec. vskRīgaSMJ0:36:49,00
1873. AndaBaklāneSMP0:36:50,00
1877. KristīneHartmaneNordeaRīgaSMP0:36:52,00
1882. ElīnaSproģeNordeaRīgaSMP0:36:53,00
1887. Kārlis-MārtiņšBriedisSiguldaVMJ0:36:54,00
1889. GvidoDzenisLimbaziVMJ0:36:55,00
1901. IlzeOlteSMP0:36:59,00
1903. AivarsKlucisRīgaVMS0:37:00,00
1904. SigitaSpaleRīgaSMP0:37:01,00
1913. RobijsLiepkalnsRīgaVMJ0:37:05,00
1920. AtisLiepkalnsRīgaVMP0:37:08,00
1927. ElīnaKrūzeTNS LatviaSMP0:37:10,00
1936. JanaSeksteTukumsSMP0:37:12,00
1953. JānisTakerisVMP0:37:20,00
1959. DitaVīksnaLatvenergoVALMIERASMJ0:37:22,00
1965. IngaVīksnaVaidavaSMS0:37:23,00
1967. AndrisĀboliņšLatvenergoVaidavaVMS0:37:23,00
1969. JeļenaLukjančikovaNordeaRīgaSMP0:37:24,00
1984. GatisZundursElectrolux LatviaRīgaVMP0:37:30,00
2004. IngaRozeRīgaSMP0:37:37,00
2011. DidzisĶikutsTBWA - LatvijaValmieraVMS0:37:39,00
2017. SintijaBergaLursoftRīgaSMP0:37:44,00
2020. JānisGrinfeldsVMP0:37:44,00
2025. KristapsDedelisDEPO projektsRīgaVMP0:37:47,00
2028. IlonaVīksneHansabankaRīgaSMP0:37:49,00
2049. DīnaZariņaPļaviņasSMJ0:38:00,00
2050. DagnijaVeikšāneRīgaSMJ0:38:00,00
2057. DaceTītmaneRīgaSMS0:38:04,00
2059. ValtsMurānsMārupeVMJ0:38:07,00
2065. KristīneKalējaRīgaSMP0:38:10,00
2066. KārlisKalējsRīgaVMP0:38:10,00
2077. LīvaFaitušaRīgaSMJ0:38:15,00
2079. AnceLūseRīgaSMP0:38:16,00
2087. SantaRozeSporta departamentsPārdaugavaSMS0:38:18,00
2088. LindaNeivaldeRīgaSMP0:38:19,00
2095. IgorsKorņējevsPēdu navVMS0:38:21,00
2106. AinārsLācisNordeaRīgaVMS0:38:25,00
2119. GintsPiparsĢimenīte Pipariņi&SaknīšiBaldones novadsVMJ0:38:31,00
2132. IlzeLaizāneRīgaSMP0:38:34,00
2155. LindaRozenfeldeNarvesenDobele, Naudītes pag.SMP0:38:48,00
2156. DiānaDmitrijevaNarvesenRīgaSMP0:38:48,00
2166. LīgaZaltāneNordeaRīgaSMP0:38:52,00
2189. IngarsZagorskisBIGLielvārdeVMP0:38:56,00
2220. RutaPoikāneSMS0:39:11,00
2260. LieneMillerePRINPARĀdažiSMP0:39:31,00
2264. SarmīteLiepiņaRīgaSMS0:39:32,00
2278. AgneseErtaSiguldas bliceSiguldaSMP0:39:37,00
2281. LauraPodskočijaRīgaSMP0:39:39,00
2285. ElīnaLīceRīgaSMJ0:39:40,00
2296. MadaraZaķeCēsisSMJ0:39:47,00
2304. JurisCeikaLatvenergoValmieraVMS0:39:55,00
2315. MārtiņšOzolsFutbola skola METTAVMP0:40:01,00
2326. ĒrikaInkinaSporta departamentsRīgaSMP0:40:07,00
2378. JānisPiparsĢimenīte Pipariņi&SaknīšiBaldones novadsVMP0:40:13,00
2398. SaivaKuplewww.running.lvLiepaSMS0:40:17,00
2415. EvitaGreidiņaRīgaSMP0:40:21,00
2417. ĀrijaPrūseLatvijas zaļā partijaRīgaSMS0:40:22,00
2428. AigaDudeleSmilteneSMP0:40:28,00
2448. IevaGediņaIkšķileSMS0:40:40,00
2468. DagnisKaņepeSaulrītiCēsisVMP0:40:51,00
2467. ArmandsKaņepeCēsisVMJ0:40:51,00
2487. KasparsŠulcsBaložiVMP0:40:58,00
2493. IlzeSirmeNordeaJelgavaSMP0:41:01,00
2498. SigneHokonenaTNS LatviaSMP0:41:02,00
2505. Marta-KlintaErdmaneRīgaSMJ0:41:06,00
2506. AnastasijaKovaļovaRīgas Klasiskā ĢimnāzijaRīgaSMJ0:41:06,00
2510. MārtiņšSandersDarba rūķiRīgaVMP0:41:07,00
2520. AgrisMelnbārdisTaproRīgaVMP0:41:14,00
2518. LindaKrēsliņaTaproGulbeneSMJ0:41:14,00
2519. IevaPriedīteTaproRīgaSMJ0:41:14,00
2521. EvitaPriedīteTaproSMP0:41:15,00
2530. LindaKļaviņaPoint Transaction SystemsRīgaSMP0:41:18,00
2549. InetaTāreDarba rūķiSMS0:41:34,00
2563. KristīneJūlaStopiņu novadsSMP0:41:46,00
2569. Kate-AnnaLauznePēdu navMazsalacaSMJ0:41:49,00
2570. ElzaLauznePēdu navMazsalacaSMJ0:41:49,00
2579. LauraDambekalnaMaximaRīgaSMP0:41:56,00
2580. ĢirtsGreidiņšInčukalnsVMP0:41:56,00
2581. EdgarsOzolsRīgaVMP0:41:56,00
2595. ElīnaKrūkleTaproValmieraSMP0:42:13,00
2693. JānisAntonsRīgaVMJ0:43:24,00
2701. EvijaAnsonskaMEDIJU TILTSRīgaSMP0:43:28,00
2716. MartaZaulaRīgas rajonsSMJ0:43:36,00
2724. AldisSpāģisRīgaVMP0:43:37,00
2728. GunitaMetlāneNordeaRīgaSMP0:43:46,00
2730. BeatriseStūreRīgaSMJ0:43:55,00
2746. NaurisKļavaRīgaVMP0:44:05,00
2747. EvelīnaKļavaRīgaSMJ0:44:06,00
2753. IevaStrazdiņaRīgaSMP0:44:11,00
2758. SandaRunteRuntu familyRīgaSMP0:44:14,00
2791. AleksandraPjanihaLīdakaSMP0:44:48,00
2801. EdgarsFogelsDobeleVMP0:44:50,00
2821. IneseOzolaJelgavaSMS0:45:00,00
2823. UldisAntonsRīgaVMJ0:45:05,00
2824. MarikaMarcinkusFutbola skola METTAĶekavas pagastsSMP0:45:08,00
2828. ValtsZālītisRīgaVMJ0:45:10,00
2827. IlzeZālīteHansabankaRīgaSMS0:45:10,00
2837. ZinaidaGrīnbergaRīgaSMS0:45:21,00
2861. KristapsRūsiņšRīgas 7. pamatskolaRīgaVMJ0:45:47,00
2879. VilnisBaltiņšJaunmārupeVMP0:46:26,00
2882. AnnijaLīceRīgaSMP0:46:29,00
2891. SilvaLūseDEPO projektsRīgas raj.SMJ0:46:34,00
2978. Dāgs-EmīlsFaitušsRīgaVMJ0:49:49,00
2982. DaceVilčukaSMP0:50:05,00
2997. VitaVasiļjeva-JonovaNordeaRīgaSMP0:50:40,00
2999. Patrīcija-AgneseOzolaRīgas kr. vsk.armatSMJ0:50:50,00
3043. OliversKulpeIkšķileVMJ0:58:13,00
- GvidoBeļinskisRīgaVMJDNF