Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāLatvijas Čempionāts Triatlona sprinta distancē, Latvijas kausa 7.posms / 21.07.2019

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. StafeteTriatlons-VienoTriatlons vienoRelay50:31:12
2. KristapsDūzisAQUATICSDobeleM1550:32:15
3. StafeteSuper-AquaticsSUPER-AQUATICSRelay50:34:01
4. JānisBaltušsSC MēmeleBauskaMO50:34:48
5. StafeteDakoDAKORelay50:35:08
6. StafeteTik-Uz-PriekšuTik uz priekšuRelay50:35:13
7. ElvinsFreijsAQUATICSDobeleM1550:35:24
8. RalfsVistiņšAQUATICSDobeleM1350:35:37
9. StafeteSmiltene-Dako-ValmieraSmiltene-DAKO-ValmieraRelay50:36:02
10. SandisEislersSmilteneMO50:36:24
11. JurģisKarulisTK Oga/GrobiņaGrobiņaMO50:36:31
12. BeāteBulaAQUATICSDobeleF1350:36:34
13. StafeteVip-AquaticsVIP AQUATICSRelay50:37:00
14. EduardsLipskisRīgaMO50:37:57
15. AndriansBulkoAQUATICSDobeleM1550:38:12
16. RenārsLauzisEžiValmieraMO50:38:15
17. KārlisVītiņšAQUATICSDobeleM1350:39:00
18. RobertsDrākeNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaM6050:39:08
19. AigarsBergsRigaMO50:39:10
20. AleksandrsAkulaDTC JaunībaDaugavpilsM1550:39:21
22. JānisJenertsCēsisMO50:39:25
21. PoļinaKrasikovaPiramida Triathlon ClubJelgavaF1550:39:25
23. MitrofansSlobodjansRīgaMO50:39:48
24. IvetaKazaineDako ZiemeļvidzemeSmilteneFO50:39:57
25. AigarsLočmelisValmieraMO50:40:03
26. RaimondsGarenčiksCarnikavas sporta centrsCarnikavaM6050:40:05
27. HaraldsMeļķertsAQUATICSDobeleM1350:40:10
28. DzintarsHarkinsDAKOGaujienaMO50:40:19
29. LigaKurosaDTC JaunībaDaugavpilsF1350:40:34
30. KonstantīnsKrjačkoRonakoRīgaMO50:41:18
31. ŽansPiterovsDTC JaunībaDaugavpilsM1550:41:21
32. AigarsSavickisSmilteneMO50:41:25
33. UldisVelpsVSK NoskrienSmilteneMO50:41:34
34. DiānaSpiridovskaElkorRīgaFO50:41:38
35. PēterisSerovsCēsisM6050:41:39
36. DairisĻedovskojDTC JaunībaDaugavpilsM1350:42:10
37. MadaraCiemiņaSmiltenes TehnikumsLaunkalneFO50:42:31
38. AtisPūlisVaidavaMO50:42:35
39. LauraMelbārdeValmieraFO50:42:35
40. RūdolfsDiziksValmieraM1550:43:22
41. DāvisMiglavsSmilteneM1550:43:30
42. MonikaLemeseLSC/tripower.lv RigaF5050:43:33
43. AivarsOzolsRīgaMO50:44:01
44. Renārs-RobertsBalodisSmilteneSmilteneM1550:44:05
45. AgrisKamendersBalviMO50:44:12
46. LauraGucanovičaironman.lvBabiteF1550:44:17
47. KārlisNeimanisMeridiānsCēsisMO50:44:25
48. GuntisKurošsDTC JaunībaDaugavpilsM1350:44:58
49. Paula-PatrīcijaTilkoRiteņvasaraRīgaF1350:45:10
50. MarkusMednisValmieraM1550:45:21
51. KasparsKalniņšSmilteneMO50:46:58
52. LeldePētersoneRiteņvasaraRīgaFO50:47:06
53. ErvinsAlksnis-SmilteneMO50:47:12
54. TomassMatusevičsRīgaM1350:47:28
55. StafetePiramida-Triathlon-ClubPiramida Triathlon ClubRelay50:47:37
56. VilmārsMiglavsGT SmilteneSmilteneMO50:47:52
57. VilisMednisindividuāliSmilteneM6050:48:23
58. ValdisKornetsCĒSISCĒSISM6050:49:16
59. InetaAulikaSPORTLATKolkaF5050:50:02
60. GitaFreibergaAQUATICSDobeleFO50:50:29
61. JūlijaMatusevičaSalaspilsFO50:51:43
62. IngaBormaneSmilteneFO50:51:49
63. JānisRižaBurkānciemsValmieraMO50:53:32
64. JānisRižaValmiera VBSSValmieraM1350:53:32