Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā2018 Riga ETU Triathlon Junior European Cup, Rīgas triatlons / 12.08.2018

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. ArtūrsLiepaCarnikavas sporta centrsKalngaleM1560:35:52
2. DanilaProščinkoDTCDaugavpilsM1560:35:56
3. LukasProkopaviciusLietuvaPanevezysM1760:36:07
4. ZhukavenAliaksandrMinskM1760:36:57
5. SandisKornijenkoDTC JaunībadaugavpilsM1560:37:23
6. KaspiDoronRoadrunnerJeruzalemeM1560:37:27
7. KirylHaradzetskiTRI.byMinskM1560:37:40
8. KristapsDūzisAQUATICSDobeleM1560:38:14
9. JohanFredrikssonTriathlon VantaaVantaaM1560:39:21
10. DzmitryAusiannikauMogilevTriathlonTeamMogilevM1760:39:35
11. RagnarLelleRaudmees SKPärnuM1760:39:51
12. MatvejsSuharževskisPiramida TriathlonValmieraM1760:40:04
13. EdgarsNikelsVirsotne/MARMOTRīgaMO (tautas klase)60:40:24
14. YevaMinichTri.byMinskF1760:40:42
15. AdiPeisachJeruzalemeM1560:40:59
16. GregorRasvaAUDENTESEstoniaM1360:41:02
17. AlinaSinevichtri.byMinskF1560:41:06
18. TrevorKaego21CC Triatloniklubi/TallinnTallinM1360:41:23
19. ZinovichUladzislauMinskM1560:41:36
20. Mari-MaiRuusUjumise SpordiklubiTartuF1560:41:39
21. ZenonsBeļskisZoorbaganRīgaM1760:42:10
22. YaraslauKuliashouMogilevTriathlonTeamMogilevM1560:42:11
23. NetaAvnionRoadrunnerJeruzalemeF1560:42:31
24. EdgarsKokorevičsKOKO teamValmieraMO (tautas klase)60:42:40
25. Amit-AvrahamDebiJeruzalemeM1360:42:46
26. AnastasiyaSilivonchykTRI.byMinskF1560:42:51
27. BeatričėVinciūnaitėLietuvaPanevezysF1560:42:55
28. JohannaKybarLahteF1360:43:08
29. ElvinsFreijsAQUATICSDobeleM1360:43:09
30. ViestursDūzisAQUATICSDobeleM1960:43:15
31. YaliLererJeruzalemeF1560:43:17
32. RihardsBunkovskisOgreM1360:43:25
33. UneNarkunaiteLietuvaPanevezysF1960:43:38
34. AndrisLimanānsAquaticsDobeleMO (tautas klase)60:43:45
35. BeāteBulaAQUATICSDobeleF1360:43:55
36. EmileSteponenaiteTPK RuoniaiVilniusF1560:44:03
37. UgnePauriteLietuvaPanevezysF1560:44:04
38. LinasSakalysTPK RuoniaiVilniusM1360:44:10
39. OriAbramovJeruzalemeM1760:44:18
40. PaulaKübarSK RaudmeesPärnuF1760:44:26
41. TeppoMalinenHelsinki TriathlonHelsinkiM1760:44:27
42. JurģisKarulisGrobiņas pedālisGrobiņaMO (tautas klase)60:44:41
43. ZigmasReisasTPK RuoniaiVilniusM1360:44:41
44. Grete-MariaSavitschTabasalu TriatloniklubiTabasaluF1560:44:47
45. Hanna-LiisaVärikTabasalu TKTabasaluF1360:44:48
46. AivarsMakstenieksValmieras BJSSValmieraM1960:44:58
47. EdgarsLujānsTavs Pirmais Triatlons / Labi būs!BauskaMO (tautas klase)60:45:00
48. KristupasRimkusPanevežys triathlon clubPanevezysM1560:45:01
49. EduardsLipskisRīgaMO (tautas klase)60:45:04
50. AlexanderDedovichNovick Cardiac AllianceMinskM1560:45:08
51. LindaSiliņaAQUATICSDobeleF1760:45:15
52. BrigitaSniukstaiteLietuvaPanevezysF1560:45:16
53. Matīss-TomsJurgensonsFILTEROgreM1560:45:19
54. PijusDapkusLietuvaPanevezysM1560:45:26
55. LindaEihmaneAQUATICSDobeleF1560:45:37
56. ImantsZvirgzdinsRigaMO (tautas klase)60:45:46
57. AinārsVeģerisSiguldaSiguldaMO (tautas klase)60:45:51
58. RaileenLelleRaudmees SKPärnuF1760:45:51
59. UnaVelikaDTCDaugavpilsF1560:45:53
60. JorensŽeiersRīgaM1760:45:56
61. OliverReinmagiTartuMO (tautas klase)60:46:01
62. AlvīneBruņinieceValmieras BJSSValmieraF1960:46:08
63. AliaksandrSaprykaMogilevTriathlonTeamMogilevM1360:46:26
64. RalfsVistiņšAQUATICSDobeleM1360:46:31
65. FrancisVeģerisSiguldaSiguldaM1560:46:32
66. TerēzePriedolaFilterJūrmalaF1560:46:45
67. ArtjomsKuzinsJelgavaJelgavaM1960:46:49
68. LizavetaTsikhanavaMogilevTriathlonTeamMogilevF1360:47:11
69. AmitZichlinskyJeruzalemeF1560:47:42
70. KarolinaLuksytePanevežys triathlon clubPanevezysF1960:47:47
71. Ernests-JānisKorbsSK 3K RīgaRīgaM1360:47:48
72. ElijsAleksejevsAQUATICSDobeleM1360:48:10
73. EdgarsHoružonoksBJC JaunībaDaugavpilsM1960:48:18
74. RomualdsZelčsCarnikavaMO (tautas klase)60:48:28
75. DeimanteBarzdenytePanevežys triathlon clubPanevezysF1360:48:33
76. MārtiņšAleksejevsTavs Pirmais TriatlonsRīgaMO (tautas klase)60:48:39
77. AleksandraKalistratovaMoscowFO (tautas klase)60:48:40
78. NormundsLanginsVSK NoskrienRīgaMO (tautas klase)60:49:01
79. SofijaDanilevicaDTC JaunibaDaugavpilsF1760:49:13
80. MārisOzolsNacionālā Aizsardzības akadēmijaRīgaMO (tautas klase)60:49:30
81. AndriansBulkoAQUATICSDobeleM1360:49:31
82. LaumaPutniņaTavs Pirmais TriatlonsRīgaFO (tautas klase)60:49:38
83. AleksandrsRukosujevsDTCDaugavpilsMO (tautas klase)60:49:51
84. JustīneDeičmaneTavs Pirmais TriatlonsValmieraFO (tautas klase)60:50:12
85. Niks-AkselsJanovičsAQUATICSDobeleM1360:50:24
86. Hanna-MarleenMõtsnik21 cc Triathlon ClubTallinnF1360:50:38
87. JānisPlakanisDaugmaleMO (tautas klase)60:50:45
88. LigaKurosaDTC JaunībaDaugavpilsF1360:51:21
89. GuntisFortiņšRigaMO (tautas klase)60:51:57
90. MartaKübarSK RaudmeesPärnuF1360:52:00
91. ZaneMucenieceIzturībaIkšķileFO (tautas klase)60:52:01
92. MaksimsKivlānsRīgaMO (tautas klase)60:52:06
93. KonstantīnsKrjačkoTavs Pirmais TriatlonsRīgaMO (tautas klase)60:52:30
94. IneseCelmaTavs Pirmais TriatlonsRīgaFO (tautas klase)60:52:37
95. MareksGailītisIkšķileMO (tautas klase)60:52:58
96. KārlisZeidaksRīgaM1360:53:30
97. AndriusZalimasTK PajurisKlaipedaMO (tautas klase)60:53:59
98. NikitaZukasTPK RuoniaiVilniusM1360:54:18
99. LieneKalniņaValmieras BJSSValmieraF1760:54:20
100. EdvīnsJaudzemsSPORTLANDRīgaMO (tautas klase)60:55:02
101. KarolinVeiderTartuF1360:55:53
102. KalvisUrmansRīgaMO (tautas klase)60:56:03
103. AleksejsČiževskisSPARTA LATVIJARĪGAMO (tautas klase)60:56:05
104. TimursKukesRigaM1360:57:30
105. AnnoVeiderTartuMO (tautas klase)60:58:03
106. AleksisJarockisRīgaMO (tautas klase)60:58:05
107. ZaneIvanāneTavs Pirmais TriatlonsJaunmārupeFO (tautas klase)60:58:19
108. IevaNagliņaRīgaFO (tautas klase)60:59:00
109. GunaBalakleiteRigaFO (tautas klase)60:59:07
110. MairisBērziņšValmieras BJSSValmieraM1760:59:16
111. GitaFreibergaAquaticsDobeleFO (tautas klase)60:59:26
112. RaimondsZelčsCarnikavaMO (tautas klase)61:00:43
113. JuozasKierasTSK DarnaVilniusM7061:01:20
114. KarinaAkopjanaTemptraining.ruRīgaFO (tautas klase)61:01:30
115. ŠarloteVerdenhofaSalaspilsF1361:02:21
116. OlevReinmagiTUKTartuMO (tautas klase)61:02:32
117. IlmarTagelTriSmilePõlvaM7061:03:27
118. AleksejsČuvailovsSPORTLANDRīgaMO (tautas klase)61:05:43
119. LienaSkadiņaMāsiņas KrāsiņasRigaFO (tautas klase)61:05:43
120. AleksejsBakanovsZoorbaganRīgaMO (tautas klase)61:23:19
121. JurijsReisnersZoorbaganJūrmalaMO (tautas klase)61:23:21
122. DenissPriščepovsZoorbaganRigaMO (tautas klase)61:23:22
123. PāvelsĻehkoduhsZoorbaganRigaMO (tautas klase)61:23:25
124. OlegsŽivsZoorbaganJūrmalaMO (tautas klase)61:23:27
125. SergejsMinajevsZOORBAGANRigaMO (tautas klase)61:23:29
126. EvgeniyBirinZoorbaganRīgaMO (tautas klase)61:23:29
127. EduardsGintersZoorbaganRigaMO (tautas klase)61:23:29
128. OlegsUmanskisZoorbaganRigaMO (tautas klase)61:23:30
129. AlexanderPrudnikovZoorbaganRigaMO (tautas klase)61:23:31
130. AleksandrsČužmarjovsZoorbaganJurmalaMO (tautas klase)41:23:26
131. AnatoliBukavetsTRI-OVITEBSKM1310:40:53
132. DarjaBeļevičaDTC JaunībaDaugavpilsF1510:43:00
133. AleksandrsAkulaDTC JaunībaDaugavpilsM1310:46:24
134. MaksisVeģerisSiguldaSiguldaM1510:49:13
135. VoldemārsLejnieksRīgaMO (tautas klase)10:50:53
136. KristinaViršilaitėTK PajūrisKlaipėdaFO (tautas klase)10:54:33
137. AnnaŠafirovaRīgaFO (tautas klase)11:00:05
138. InnaSapoOlaineFO (tautas klase)11:02:45