Vaidavas triatlons (LK)

(09.07.2011)
rezultāti


0,7km + 27km + 6km (kopvērtējums)   |   0,7km + 27km + 6km (pa grupām)
0,35km + 18km + 4km (kopvērtējums)   |   0,35km + 18km + 4km (pa grupām)
0,08km + 5km + 1km (kopvērtējums)   |   0,08km + 5km + 1km (pa grupām)
bērnu distance (kopvērtējums)   |   bērnu distance (pa grupām)
0,35km + 9km + 4km (kopvērtējums)   |   0,35km + 9km + 4km (pa grupām)
Rezultāti *.xls formātā
Vieta VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaPeldēšanaMix1RiteņbraukšanaMix2SkriešanaApļiFinišsNpk.
1.LatviaAndrejsDmitrijevspiramida-triclub RigaVE0:07:450:01:070:43:140:01:090:22:456 1:15:57.151.
2.BelarusEvgenyTabakaevPiramida / triathlon club MinskVE0:07:440:00:580:45:520:01:090:21:376 1:17:18.052.
3.LatviaAtisBrikovskisRE&RE PiņķiV400:07:520:01:010:44:270:01:130:23:066 1:17:35.853.
4.LatviaMārtiņšAlksnisSalaspils zīriņi SalaspilsVE0:10:050:01:090:42:430:01:200:23:046 1:18:18.504.
5.LatviaOļegsAndrejevsDTC Jaunība DaugavpilsVE0:09:010:01:030:45:500:01:120:21:286 1:18:30.905.
6.LatviaSergejsGustājevsDTC Jaunība DaugavpilsVE0:07:330:00:580:46:130:01:110:23:436 1:19:35.506.
7.LatviaRaivisGrūbeVentspils Triatlona Klubs SilakrogsVE0:09:010:01:170:43:230:01:140:25:036 1:19:57.007.
8.LatviaJānisOzoliņš JaunmārupeVE0:08:420:01:070:46:080:01:220:23:436 1:20:59.208.
9.LatviaKristsLočmelisotan RīgaVE0:07:260:01:100:48:030:01:150:23:136 1:21:05.259.
10.LatviaKristapsPlonissk REIR DOBELE DobeleVE0:07:470:01:040:46:260:01:160:25:236 1:21:53.3510.
11.LatviaAivarsUzulsD-pils Jaunība DaugavpilsV400:09:180:01:060:45:460:01:300:24:226 1:22:00.9511.
12.LatviaVladimirsKuzmenkoPiramida / triathlon club V400:08:010:01:090:48:150:01:140:23:326 1:22:08.0012.
13.LatviaAnatolijsLevšaDTC Jaunība D-pilsV500:07:570:01:090:47:450:01:200:24:056 1:22:12.8013.
14.LatviaViktorsŽigarkovsDTC Jaunība DaugavpilsVE0:07:530:01:230:46:270:01:320:25:006 1:22:14.4514.
15.LatviaMareksBirkentālsTalsu Biatlona klubs TalsiV400:10:420:01:340:42:590:01:400:25:356 1:22:28.3015.
16.LatviaDainisŽubursKRASTMALI.LV DunalkaV400:10:330:01:070:48:570:01:140:23:186 1:25:06.9516.
17.LatviaVjačeslavsŽundaPiramida/triathlon club RigaVE0:10:530:01:160:46:540:01:200:25:366 1:25:57.1017.
18.LatviaĒriksKārklis LielvārdeVE0:08:490:01:130:49:150:01:180:26:356 1:27:07.7518.
19.LatviaAlvisKrilovskisizturiba.lv IkšķileV400:10:340:01:280:49:060:01:250:24:466 1:27:17.3019.
20.LatviaTomsPikšēnsRīgas Triatlona klubs MārupeV400:08:550:01:370:49:120:01:280:26:136 1:27:23.0020.
21.LatviaSandisKleinsPiramida / triathlon club RīgaVE0:10:090:01:130:47:270:01:210:27:166 1:27:23.8021.
22.LatviaAnsisMežulis JūrmalaV400:11:410:01:250:48:570:01:360:23:596 1:27:34.9522.
23.LatviaMaksimsNagibinsRiga JūrmalaVE0:08:250:01:020:49:440:01:390:27:356 1:28:22.3523.
24.LatviaMārisLiepa KalngaleV400:07:590:01:340:48:570:01:390:28:246 1:28:30.2524.
25.LatviaKasparsKorbsSK 3K Rīga IecavaV400:10:400:01:180:49:430:01:180:25:426 1:28:38.5525.
26.LatviaRičardsZviedrisPēdas mežā ValmieraVE0:09:090:01:190:46:490:01:220:30:096 1:28:45.5526.
27.LatviaGintsSkroderis RīgaVE0:09:420:01:360:49:550:01:400:26:256 1:29:15.8527.
28.LatviaAigarsRublisKRASTMALI.LV AizkraukleV400:10:260:02:070:53:300:01:120:22:266 1:29:38.1028.
29.LatviaAleksandrsSerovsPiramida / triathlon club RīgaVE0:10:430:01:160:50:560:01:310:25:216 1:29:45.0029.
30.LatviaSandisRiņķisPROFILSPORT RīgaVE0:11:270:01:310:50:070:01:180:26:486 1:31:08.8030.
31.LatviaArtisUpenieksSPORTLAT OMEGA FeimaņiVE0:10:440:01:100:53:010:01:310:25:326 1:31:55.3031.
32.LatviaValdisKulpeizturiba.lv IkšķileVE0:11:450:01:410:50:110:01:420:27:046 1:32:20.3532.
33.LatviaAndrisPurvlicis SaulkalneVE0:10:080:01:280:53:540:01:140:26:166 1:32:57.1033.
34.LatviaOlafsĶeņģisVentspils Triatlona Klubs VentspilsV400:11:110:01:490:51:100:01:450:27:286 1:33:21.1034.
35.LatviaAndrisKnodzePļaviņu Sporta klubs SKANSTE V400:12:410:01:240:48:320:01:480:29:386 1:34:01.0035.
36.LatviaArnisHansons RīgaVE0:11:490:00:560:54:560:01:090:25:176 1:34:04.0036.
37.LatviaArtjomsUstinovs DaugavpilsVE0:09:110:01:260:51:270:01:540:30:216 1:34:18.0537.
38.LatviaSindijaVeinbergask REIR DOBELE DobeleSE0:08:450:01:150:54:040:01:180:29:326 1:34:50.6038.
39.LatviaAleksandrsSerovs RigaVE0:10:140:02:230:51:350:02:070:28:466 1:35:01.2539.
40.LatviaNikolajsBogdanovsPiramida / triathlon club D-pils/BabīteVE0:08:440:02:050:51:540:01:400:30:596 1:35:20.3040.
41.LatviaGundarsPētersonsPiramida/Triathlon Club JelgavaVE0:10:120:01:380:51:380:01:490:30:066 1:35:20.9541.
42.LatviaRaimondsDūmiņš RīgaVE0:12:190:01:270:51:540:01:440:28:196 1:35:40.2542.
43.LatviaLīgaGlāzere-SpalviņaRadi un Draugi VecpiebalgaSE0:14:590:01:320:51:090:01:450:26:296 1:35:50.8043.
44.LatviaRobertsDrāke RīgaV500:11:340:01:470:53:180:01:340:27:436 1:35:53.7044.
45.LatviaGintsŠķēpsTalsu biatlona klubs CēsisV400:15:260:01:500:48:490:01:400:29:106 1:36:51.6045.
46.LatviaGvidoMuspertsGEZE team CēsisVE0:12:500:02:180:50:490:01:400:29:276 1:37:01.4546.
47.LatviaArtursHofmanis JūrmalaV400:09:100:01:510:52:260:02:110:31:356 1:37:11.5047.
48.LatviaAndrisPivarsizturiba.lv OgreV500:14:030:01:520:51:370:01:510:27:526 1:37:12.2548.
49.LatviaUldisKirtovskisizturiba.lv SalaspilsV400:12:360:02:100:50:450:02:410:29:036 1:37:14.0049.
50.LatviaLinardsZaķisizturība.lv salaspilsV400:12:050:01:490:53:530:01:210:28:096 1:37:15.1050.
51.LatviaArnisMažulisSK REIR DobeleVE0:09:290:01:260:54:510:01:410:29:546 1:37:19.0051.
52.LatviaIlmārsKrampe MadonaVE0:13:280:02:000:53:450:01:280:27:036 1:37:41.1552.
53.LatviaViestursMeijersTalsu biatlona klubs TalsiV400:14:080:01:300:50:450:01:380:29:486 1:37:46.3053.
54.LatviaViestursPazarsJumtu nams RīgaVE1:37:526 1:37:51.2554.
55.LatviaAleksejsDemkoLSC/tripower.lv RīgaVE0:10:330:01:260:54:490:01:570:29:176 1:37:58.8055.
56.LatviaArtūrsVeispāls KalngaleV400:11:190:01:320:53:260:01:330:30:266 1:38:13.2056.
57.LatviaUldisVītols VālodzesVE0:09:170:02:060:54:280:01:310:30:576 1:38:16.5057.
58.LatviaIevaMauliņaA2 RīgaSE0:11:290:01:190:56:240:01:350:28:196 1:39:02.5558.
59.LatviaAndisPlakansNT PIEDZĪVOJUMI V400:13:190:01:390:56:500:02:410:24:376 1:39:04.9059.
60.LatviaGatisLubāns VE0:13:410:01:570:51:550:01:080:31:206 1:39:58.5060.
61.LatviaIlmārsGlāzersRadi un Draugi V500:15:030:02:050:51:500:01:500:29:286 1:40:13.9061.
62.LatviaJurisRukkalns RaganaV500:14:150:01:370:56:500:01:160:27:276 1:41:22.2562.
63.LatviaDidzisGasiņšSalaspils zīriņi SalaspilsVE0:13:110:01:390:52:570:02:020:31:506 1:41:37.3063.
64.LatviaGvidoPrincis3K Rīga RigaVE0:12:100:01:420:53:050:02:020:32:526 1:41:48.8064.
65.LatviaIevaUzuleņaSPORTLAT ALFA ValmieraSE0:14:390:02:000:53:080:02:020:30:036 1:41:50.0065.
66.LatviaLaimaKlaužaLOF CarnikavaS400:13:170:01:410:54:270:02:060:30:466 1:42:15.0566.
67.LatviaJānisKeselisSapņi VE0:12:340:02:180:56:150:01:150:30:396 1:42:58.1067.
68.LatviaLīgaZvirgzdeBriksnis RīgaSE0:10:510:01:360:58:030:01:210:31:356 1:43:24.0068.
69.LatviaJānisĀboliņšAtlētika JelgavaV400:12:440:01:580:59:310:01:360:29:096 1:44:55.6569.
70.LatviaAnitaLebedevaDTC Jaunība DaugavpilsSE0:10:070:01:461:00:440:01:450:30:516 1:45:10.6070.
71.LatviaMonikaLemeseLSC/tripower.lv RigaS400:13:540:01:410:54:190:01:450:33:436 1:45:18.8571.
72.LatviaAlvitaMireckaTalsu biatlona klubs Talsu novadsS400:14:230:02:070:58:590:01:130:29:086 1:45:47.6572.
73.LatviaAndisBukontsAir Baltic ValmieraV500:11:020:02:130:59:460:01:210:31:376 1:45:57.0073.
74.LatviaNormundsUzulēnsFell Free RīgaV500:13:590:02:580:57:330:01:460:30:146 1:46:27.0574.
75.LatviaKasparsKrišjānis ZvejniekciemsVE0:08:440:01:461:02:070:01:210:33:096 1:47:04.7075.
76.LatviaJaroslavsOrbidānsPiramida/Triathlon club JelgavaVE0:08:160:01:470:57:080:01:340:38:426 1:47:25.0576.
77.LatviaMatīssVecvagarisVSK Noskrien LiepājaVE0:13:090:03:400:57:570:02:420:30:526 1:48:16.7077.
78.LatviaKristīneJansoneSwedbank/Merida RīgaSE0:12:500:02:020:58:410:01:210:33:386 1:48:29.5578.
79.LatviaAtisVerdenhofsNordea banka Stopiņu nov.VE0:11:460:02:491:00:430:01:230:32:026 1:48:40.5079.
80.LatviaJānisVidovskisPĒDU NAV MazsalacaV400:13:370:01:340:55:010:01:580:38:376 1:50:44.9080.
81.LatviaInetaZviedrePēdas mežā ValmieraS400:14:460:01:361:00:510:01:450:33:326 1:52:28.0081.
82.LithuaniaViktorasBondarevasAir Baltic ValmieraVE0:12:040:02:311:03:010:01:380:33:386 1:52:49.0582.
83.LatviaLaumaČerņevskaSPORTLAT OMEGA RīgaSE0:18:240:02:310:58:510:02:120:31:156 1:53:11.5583.
84.LatviaIlgvarsĀboltiņšPēdas mežā RūjienaV500:17:130:03:051:04:080:01:310:27:546 1:53:48.6084.
85.LatviaGunārsKalveits IkšķileVE0:13:170:02:290:58:590:02:050:37:016 1:53:49.2085.
86.LatviaInetaSiliņaSPORTLAT ALFA RīgaS400:17:180:02:170:59:270:02:210:35:146 1:56:35.1586.
87.LatviaLotārsZariņš RīgaVE0:13:030:02:511:04:510:02:040:35:576 1:58:44.6587.
88.LatviaGatisPenka MazsalacaVE0:16:320:02:110:59:320:01:440:39:186 1:59:15.0088.
89.LatviaLaumaUzija RīgaSE0:14:480:02:190:58:150:02:170:42:246 2:00:00.8089.
90.LatviaAndrisStengrevics RīgaVE0:11:240:03:311:08:370:02:170:39:466 2:05:32.6090.
-LatviaGatisSvētiņšPļaviņu Sporta klubs SKANSTE PļaviņasVE DNS91.
-LatviaJānisLorencsSPORTLAT ALFA TalsiV50 DNS92.
-LatviaHugoBarkerBarker team RīgaV50 DNS93.
-LatviaIngaMauliņaizturiba.lv IkšķileSE DNS94.
-LatviaFlorensJansonsFloating Universe RīgaVE DNS95.
-LatviaJurisBensonsReir Dobele DobeleVE DNS96.
-LatviaAigarsSaulīteIndividuāli JelgavaVE DNS97.